Karolina Korwin Piotrowska o występie u Kuby Wojewódzkiego
InstagramInstagram @karolinakp
Newsy

Karolina Korwin-Piotrowska rozlicza się z Kubą Wojewódzkim i TVN: "Zabolało niektórych..."

Jeszcze przed emisją programu Kuby Wojewódzkiego Karolina Korwin-Piotrowska skierowała komunikat do prowadzącego i stacji TVN.

Zapowiedź odcinka programu Kuby Wojewódzkiego z Karoliną Korwin-Piotrowską wywołała skrajne emocje w mediach. Jak dobrze wiemy, skandal bywa najlepszą reklamą i fragment, na którym dziennikarka obraża prowadzącego, po czym ostentacyjnie przerywa rozmowę i wychodzi ze studia, może przyciągnąć wielu widzów. Część internautów jednak wyczuło koniunkturę i nabrało podejrzeń, że ostra sprzeczka między gościem a "królem TVN" może być wyreżyserowana. W końcu oboje w ostatnim czasie mocno walczą o większe zasięgi. Kilka godzin przed emisją show Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła rozliczyć się z mediami. Wspomniała o Kubie Wojewódzkim i całej stacji TVN. To kończy temat ustawki?

Oto najprzystojniejsi polscy kawalerowie. Im nie spieszy się do ślubu!

Karolina Korwin-Piotrowska rozlicza ostatni miesiąc i... dziękuję Kubie Wojewódzkiemu

Tuż przed emisją programu Kuby Wojewódzkiego Karolina Korwin-Piotrowska podzieliła się wpisem, który może wiele wyjaśniać w kwestii jej rzekomego konfliktu z prowadzącym. Dziennikarka, która w ostatnim czasie jest w centrum uwagi, niespodziewanie podziękowała "królowi TVN" za zaproszenie. Zasugerowała też, że stacja wykazała się sporą odwagą, zapraszając ją do studia. Na zdjęciu pozuje wraz z Kubą Wojewódzkim i oboje się uśmiechają.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską!

A teraz usiądźcie wygodnie, włączcie sobie telewizorki i zobaczcie. Kuba, fajnie, że do mnie zadzwoniłeś. TVN - fajnie, ze jednak się nie zesraliście ze strachu. Mam nadzieję, że nie wypikali wszystkiego, co powiedziałam - napisała na Instagramie.

Karolina Korwin-Piotrowska podsumowała ostatni miesiąc, który był dla niej dość intensywny. Dziennikarka zaznaczyła, że była atakowana przez internautów i osoby, którym nie podoba się jej aktywność w mediach społecznościowych. Tym samym uznała, że świadczy to o sukcesie jej ostatniej książki, w której opisuje zjawisko mobbingu.

Karolina Korwin-Piotrowska o zmianie życia
PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Dzisiaj kończy się pewien etap. Przez ostatni miesiąc, po premierze książki "WSZYSCY WIEDZIELI", dowiedziałam się o sobie wszystkiego i usłyszałam o sobie wszystko, co tylko może usłyszeć człowiek. Czyli trafiłam. Czyli było warto. Uderzenie w system i zadowolenie wielu było celne i słuszne. Zabolało niektórych, internetowa prokuratura wyje, a największe miernoty krzyczą o hejcie. (...) Kilka dni temu, ktoś kogo poważam absolutnie, reżyserka, producentka, Joanna Kos Krauze, zadzwoniła do mnie i powiedziała: „Karolina, tą książką pokazałaś, jak działa ten dziaderski system”. Tak. Miłego wieczoru. Dzisiaj coś się kończy i coś zaczyna. TVN g.22.40. Dawno z taką radością nie pisałam ENJOY - poinformowała.

Kuba Wojewódzki przed programem z Karoliną Korwin-Piotrowską
Instagram @kuba_wojewodzki_official

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska przerwała wywiad z Kubą Wojewódzkim. Komentują Lipińska i Wiśniewski

Wygląda na to, że Karolina Korwin-Piotrowska wcale nie żałuje udziału w programie Kuby Wojewódzkiego. To ostateczny dowód na to, że jej konflikt z "królem TVN" został wyreżyserowany i ma posłużyć zarówno do promocji jej książki, jak i podniesieniu słupków oglądalności show? Natomiast niedawno Michał Wiśniewski w ostrych słowach powiedział, co myśli o Kubie Wojewódzkim i Karolinie Korwin-Piotrowskiej, podkreślając, że ich medialna sprzeczka nie zrobiła na nim wrażenia.

Karolina Korwin Piotrowska w mocnym wpisie przed emisją Kuby Wojewódzkiego
Instagram @karolinakp

Książkę Karoliny Korwin-Piotrkowskiej oraz wiele innych ciekawych pozycji kupisz taniej, wykorzystując kody rabatowe Tania Książka.
O co pokłócili się Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki
x-news
Newsy
"Kuba Wojewódzki": Oto kulisy wyjścia Karoliny Korwin Piotrowskiej ze studia: "Bezczelny seksista"
Co sprawiło, że zdenerwowana Karolina Korwin Piotrowska wyszła ze studia Kuby Wojewódzkiego? Czy sprzeczka była wyreżyserowana?

Show Kuby Wojewódzkiego od dawna nie cieszyło się takim zainteresowaniem. Karolina Korwin-Piotrowska okazała się gościem, który mógł przyciągnąć mnóstwo widzów przed ekrany. Wszystko przez nagranie, na którym widać, jak dziennikarka obraża prowadzącego i przerywa program, ostentacyjnie wychodząc ze studia. Wreszcie przekonaliśmy się, co tak naprawdę działo się w programie TVN. O co Kuba Wojewódzki zapytał Karolinę Korwin-Piotrowską? Czy ich konflikt został wyreżyserowany? Karolina Korwin-Piotrowska naprawdę zaatakowała Kubę Wojewódzkiego? "Jesteś matką chrzestną chamstwa" Wbrew temu, czego spodziewać się mogli widzowie, Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska od samego początku spijali sobie z dziubków. Dziennikarze licytowali się, które z nich jest częściej atakowane przez hejterów i obrażane na ulicy. Zgodnie stwierdzili, że tworzą parę - król i królowa nienawiści. Na uszczypliwy komentarz w kierunku gospodarza Karolina Korwin-Piotrowska pozwoliła sobie dopiero, gdy ten zażartował sobie z wieku jej terapeutki, nazywając ją "pomnikiem przyrody". Zobacz także:   Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską! Bezczelny seksista! - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska. W trakcie rozmowy okazało się, że Kuba Wojewódzki zablokował swojego gościa na Instagramie. Dziennikarka zaapelowała, żeby "król TVN" ją odblokował, nazywając go przy okazji "ciulem". Później rozmowa zeszła na temat książki Karoliny Korwin-Piotrowskiej pt. "Wszyscy wiedzieli", która opowiada o mobbingu i przemocowych praktykach m.in. w środowisku aktorskim. Kuba Wojewódzki przypomniał, że sam był ofiarą takiego zachowania na początku kariery....

Kuba Wojewódzki podkręca aferę z Karoliną Korwin Piotrowską
Instagram @kuba_wojewodzki_official
TV-Show
Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską!
Nowe zdjęcie Kuby Wojewódzkiego wywołało lawinę komentarzy. Pokazał zdjęcie z Karoliną Korwin Piotrowską: "Od 28 minuty NIE POLECAM"

Nowy zwiastun programu Kuby Wojewódzkiego wywołał w sieci niemałe emocje. Wszystko przez pokazaną w zajawce awanturę z Karoliną Korwin Piotrowską, która nazwała dziennikarza "głupim ciulem i debilem 60-letnim", po czym rzuciła własną książką i opuściła studio. Internauci są ciekawi, jakie pytanie ze strony Kuby Wojewódzkiego tak wytrąciło z równowagi dziennikarkę i czy przypadkiem nie jest to odegrana scenka, na potrzeby zwiastuna. Kuba Wojewódzki tuż przed programem opublikował wspólne zdjęcie z Karoliną Korwin Piotrowską. Internauci nie wiedzą, co myśleć:  A nie mówiłeś w HP, że nie widujesz się z gośćmi przed programem? 😉 Czyżby właśnie wszystko stało się jasne?  Kuba Wojewódzki o aferze z Karoliną Korwin Piotrowską Dziennikarz po raz kolejny zaskoczył widzów. Niedawno Kuba Wojewódzki pojednał się z Małgorzatą Rozenek po latach oskarżeń.  Zaprosił ją do podcastu, w którym opowiadała o rodzinie, dzieciach a także o konflikcie z "królem TVN". Później już we własnym programie  Kuba Wojewódzki ostro skrytykował na wizji Łukasza Garlickiego.  Szybko okazało się, że to nie koniec sensacji. Kolejną zaproszona gościnią okazała się być Karolina Korwin Piotrowska, z którą przez wiele lat był skonflikowany, a ich spotkanie w programie tez zakończyło się aferą.  Karolina Korwin-Piotrowska przerwała wywiad z Kubą Wojewódzkim, nazywając go "ciulem i debilem". Widzowie zastanawiają się, jakie pytanie tak wytrąciło z równowagi dziennikarkę oraz czy przedstawiony we fragmencie konflikt nie jest wyreżyserowany. O tym będą mogli przekonać się już dziś. Tymczasem Kuba Wojewódzki podkręca armosferę w związku z awanturą z Karoliną Korwin Piotrowską:  Od 28...

Karolina Korwin-Piotrowska żartuje z Blanki Lipińskiej
Instagram @kuba_wojewodzki_official/TRICOLORS/East News/Instagram @majahyzy
Newsy
Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska szydzą z Mai Hyży, Klaudii Halejcio i Blanki Lipńskiej
Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska zakpili sobie z Blanki Lipińskiej, Mai Hyży oraz Klaudii Halejcio. "Są utrzymywane sztucznym życiem". Padły mocne słowa.

Po głośnych i emocjonujących zapowiedziach widzowie spodziewali się, że Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowski będą sprzeczali się przez cały odcinek, aż dziennikarka będzie mogła wreszcie odegrać swoje wyjście ze studia. Tymczasem wyczekiwanego mięsa nie było, a "król TVN" i jego gość postanowili ponarzekać na show-biznes, w którym sami świetnie się bawią już od wielu lat. Przy okazji nie szczędzili uszczypliwych komentarzy pod adresem takich gwiazd jak Blanka Lipińska, Maja Hyży i Klaudia Halejcio. Karolina Korwin-Piotrowska i Kuba Wojewódzki śmieją się z gwiazd: "Skomlą o uwagę, lekceważąc swoją absolutną nikczemność" Choć Karolina Korwin-Piotrowska przyszła do programu Kuby Wojewódzkiego z zamiarem promocji książki, to dziennikarze większość czasu spędzili na omawianiu swojej wyższości nad innymi gwiazdami polskiego show-biznesu. W show padły też konkretne nazwiska, z których prowadzący program i jego gość postanowili sobie pożartować. "Król TVN" zasugerował, że ich kariery to pomyłki. Zobacz także:  Karolina Korwin-Piotrowska rozlicza się z Kubą Wojewódzkim i TVN: "Zabolało niektórych..." - Masz swoje ulubione, przereklamowane gwiazdy, które - mówiąc wprost - są utrzymywane sztucznym życiem, które skomlą o uwagę, lekceważąc swoją absolutną nikczemność? Bo ja mam parę takich gwiazd i chciałbym je dzisiaj publicznie wymienić - powiedział Kuba Wojewódzki. Najpierw gospodarz show TVN uderzył w Maję Hyży. Kuba Wojewódzki stwierdził, że gwiazda kreuje się na piosenkarkę, chociaż nie ma talentu i w rzeczywistości jej utwory nikogo nie interesują. Dodał, że postrzega ją przede wszystkim przez pryzmat dzielenia się informacjami o życiu prywatnym. Karolina Korwin-Piotrowska przypomniała,...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik