Michał Wiśniewski krytykuje Kubę Wojewódzkiego i Karolinę Korwin-Piotrowską
TRICOLORS/East News/Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Wiśniewski mocno uderza w Wojewódzkiego i Korwin-Piotrowską: "Nie lubię pasożytów"

Michał Wiśniewski bardzo ostro skomentował ostatnie zachowanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej u Kuby Wojewódzkiego. Nie oszczędził też gospodarza programu TVN.

Jeszcze niedawno mogło się wydawać, że Kuba Wojewódzki rozpaczliwie walczy o wzrost oglądalności swojego autorskiego programu w stacji TVN, ale po ostatnim nagraniu z Karoliną Korwin-Piotrowską dwójka dziennikarzy znów jest w centrum uwagi mediów. Wszystko za sprawą fragmentu, na którym widać, jak gość obraża samozwańczego "króla TVN" i wychodzi ze studia. Później pojawiły się głosy, że to typowa ustawka, która ma przede wszystkim cel marketingowy. Niedawno głos zajął Michał Wiśniewski, który w mocnych słowach powiedział, co sądzi o tej dwójce. Lider Ich Troje przyznał, że nigdy nie odwiedzi programu Kuby Wojewódzkiego, a Karolinie Korwin-Piotrowskiej nie powie "dzień dobry", ponieważ.. nie lubi "pasożytów". Co o dziennikarzach myśli piosenkarz?

Izabela Janachowska, Joanna Opozda, Michał Wiśniewski i inne gwiazdy wybrały oryginalne imiona dla swoich dzieci

Michał Wiśniewski ostro o Kubie Wojewódzkim i Karolinie Korwin-Piotrowskiej

Najpierw Michał Wiśniewski w uszczypliwy sposób skomentował zachowanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej w mediach społecznościowych po tym, jak pojawiło się nagranie, na którym dziennikarka obraża Kubę Wojewódzkiego i opuszcza jego studio. Niedawno na łamach serwisu "Fakt" udzielił obszerniejszej wypowiedzi, w której nie oszczędził dziennikarki ani "króla TVN".

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę!

Michał Wiśniewśki ostro ocenia Kubę Wojewódzkiego i Karolinę Korwin-Piotrowską
Pawel Wodzynski/East News

Ona [przyp. red. - Karolina Korwin-Piotrowska] nie ma nic od siebie do powiedzenia. Cała jej kariera polega na tym, że ona powtarzała słowa innych. Gdyby miała własne ciekawe życie, na tym by się skoncentrowała lub miała tę fantazję, żeby pisać powieści - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Już wielokrotnie Michał Wiśniewski udowodnił, że nie gryzie się w język i podobnie było tym razem. Lider zespołu Ich Troje stwierdził, że zarówno Karolina Krowin-Piotrowska, jak i Kuba Wojewódzki w jego oczach są "pasożytami". Piosenkarz zauważył, że program "króla TVN" zmaga się ze spadkiem oglądalności i jego gospodarz jest gotowy zrobić wszystko, by odzyskać choć część widzów.

Michał Wiśniewski komentuje zachowanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Kuby Wojewódzkiego
TRICOLORS/East News

Nie lubię pasożytów, a dla mnie oboje nimi są. Kuba, gdyby był dobrym perkusistą, pewnie by gdzieś grał. Ale żyje z pasożytowania na osobach powszechnie znanych. Ludzie coraz mniej dają się na to nabierać, dlatego jego program traci na oglądalności, kolejne 150 tys. widzów odeszło - przyznał na łamach "Faktu".

Michał Wiśniewski oświadczył, że afera w studiu Kuby Wojewódzkiego nie zrobiła na nim żadnego wrażenia, podobnie jak obraźliwe słowa Karoliny Korwin-Piotrowskiej, wypowiedziane pod adresem prowadzącego programu. Wokalista zwrócił uwagę na to, że żadne z nich nie jest krystaliczną postacią show-biznesu i zasugerował, że dwójka dziennikarzy gra w tę samą grę.

Michał Wiśniewski nazywa Kubę Wojewódzkiego i Karolinę Korwin-Piotrowską pasożytami
VIPHOTO/East News

Przemilczę nazwanie Kuby "głupim c...em" i "debilem", ale domyślam się, że są pseudointeligenci, którzy szanują za to wyszczekaną panią KPP. Na mnie to nie robi wrażenia. To jest właśnie ten poziom, który wychodzi w momentach słabości. Ona tak samo zachowała się w stosunku do wielu osób znanych, żerowała na ich popularności, więc nie powinna się dziwić, że dostała pytanie, które ją zdenerwowało. Jeśli to ustawka nie była, cieszę się, że dostała obuchem. Jeśli była, to jest bagienko, niech się tam bawią - zakończył Michał Wiśniewski.

Warto przypomnieć, że Karolina Korwin-Piotrowska prężnie działała w "Maglu towarzyskim", ostro wypowiadając się na temat celebrytów. Trudno się dziwić, że została nazwana "naczelną hejterką" przez żonę Roberta Janowskiego.

Karolina Korwin Piotrowska miażdży Kubę Wojewódzkiego
Grzegorz Bukala/REPORTER

Zobacz także: "Mask Singer": Kto odpadł w trzecim odcinku? Kolejna gwiazda ujawniona!

Już we wtorek 22 marca dowiemy się, co tak naprawdę działo się w programie Kuby Wojewódzkiego i po jakim pytaniu Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła obrazić prowadzącego, a później ostentacyjnie wyjść ze studia. Warto przypomnieć, że ostatnio show "króla TVN" znów dostarcza widzom sporo emocji. Niedawno Łukasz Garlicki tłumaczył się ze swojego zachowania u Kuby Wojewódzkiego. Aktor ściągnął na siebie ostrą krytykę publiczności.

O co pokłócili się Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki
x-news
Newsy
"Kuba Wojewódzki": Oto kulisy wyjścia Karoliny Korwin Piotrowskiej ze studia: "Bezczelny seksista"
Co sprawiło, że zdenerwowana Karolina Korwin Piotrowska wyszła ze studia Kuby Wojewódzkiego? Czy sprzeczka była wyreżyserowana?

Show Kuby Wojewódzkiego od dawna nie cieszyło się takim zainteresowaniem. Karolina Korwin-Piotrowska okazała się gościem, który mógł przyciągnąć mnóstwo widzów przed ekrany. Wszystko przez nagranie, na którym widać, jak dziennikarka obraża prowadzącego i przerywa program, ostentacyjnie wychodząc ze studia. Wreszcie przekonaliśmy się, co tak naprawdę działo się w programie TVN. O co Kuba Wojewódzki zapytał Karolinę Korwin-Piotrowską? Czy ich konflikt został wyreżyserowany? Karolina Korwin-Piotrowska naprawdę zaatakowała Kubę Wojewódzkiego? "Jesteś matką chrzestną chamstwa" Wbrew temu, czego spodziewać się mogli widzowie, Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska od samego początku spijali sobie z dziubków. Dziennikarze licytowali się, które z nich jest częściej atakowane przez hejterów i obrażane na ulicy. Zgodnie stwierdzili, że tworzą parę - król i królowa nienawiści. Na uszczypliwy komentarz w kierunku gospodarza Karolina Korwin-Piotrowska pozwoliła sobie dopiero, gdy ten zażartował sobie z wieku jej terapeutki, nazywając ją "pomnikiem przyrody". Zobacz także:   Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską! Bezczelny seksista! - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska. W trakcie rozmowy okazało się, że Kuba Wojewódzki zablokował swojego gościa na Instagramie. Dziennikarka zaapelowała, żeby "król TVN" ją odblokował, nazywając go przy okazji "ciulem". Później rozmowa zeszła na temat książki Karoliny Korwin-Piotrowskiej pt. "Wszyscy wiedzieli", która opowiada o mobbingu i przemocowych praktykach m.in. w środowisku aktorskim. Kuba Wojewódzki przypomniał, że sam był ofiarą takiego zachowania na początku kariery....

Edward Miszczak i Kuba Wojewódzki
East News/VIPHOTO/PIOTR MOLECKI
Newsy
Edward Miszczak o wpisie Kuby Wojewódzkiego: "To jakaś totalna głupota"
Kuba Wojewódzki zszokował wszystkich informacją, że jego program znika z anteny. Teraz do sprawy odniósł się przełożony dziennikarza, Edward Miszczak.

Kuba Wojewódzki w czwartek 9 września zaskoczył fanów swoim wpisem na Instagramie. Znany showman dał w nim do zrozumienia, że jego show "Kuba Wojewódzki" nagle znika z anteny. Internauci byli zszokowani tą informacją zwłaszcza, że nowy sezon programu dopiero wystartował. Do tych zaskakujących informacji odniósł się sam Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Co powiedział? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:   Kuba Wojewódzki i Monika Olejnik bawili się na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Co robili po? Kuba Wojewódzki ogłosił koniec swojego show. Edward Miszczak komentuje wpis dziennikarza Widzowie od 2006 roku mogą śledzić show "Kuba Wojewódzki" na antenie stacji TVN. Program  Kuby Wojewódzkiego ma wierne grono fanów, którym ciężko jest sobie wyobrazić, aby mogło zniknąć z anteny. Z tego też względu wpis Kuby Wojewódzkiego, w którym dziennikarz poinformował o zakończeniu emisji programu , był dla wszystkich sporym szokiem.  W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘 Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬 - napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) Te zaskakujące informacje zdecydował się skomentować sam Edward Miszczak. W rozmowie z Press.pl, dyrektor...

Kuba Wojewódzki pożegnał się ze stacją
Instagram / kuba_wojewodzki_official
TV-Show
Koniec programu "Kuba Wojewódzki" w TVN! Zaskakujące pożegnanie dziennikarza
Program "Kuba Wojewódzki" znika z anteny TVN! Gwiazdor poinformował o rozstaniu i zdradził swoje plany na przyszłość. Szybko okazało się, że to kolejna prowokacja dziennikarza.

Kuba Wojewódzki w zaskakującym wpisie opatrzonym czarno-białym zdjęciem poinformował o zakończeniu programu "Kuba Wojewódzki" w TVN. Dziennikarz pisze wprost o "nagłym aczkolwiek spodziewanym końcu", co wywołało w komentarzach falę spekulacji i nawiązań do oststaniego wystąpienia Kuby Wojewódzkiego w "Dzień dobry TVN", gdzie ostro ocenił wiele znanych osobowości, m.in. Małgorzatę Rozenek, Katarzynę Cichopek czy Dodę. Program "Kuba Wojewódzki" znika z anteny TVN!  To już koniec programu Kuby Wojewódzkiego  w TVN! Dziennikarz opublikował swoje czarno-białe zdjęcie na tle wozu z logo stacji i napisał wprost o nagłym, ale spodziewanym końcu "Kuba Wojewódzki", który na antenie TVN był emitowany przez 15 lat, od 2006 roku. Wcześniej widzowie mogli oglądać program w Polsacie, a pierwszy odcinek został wyemitowany 4 października 2002 roku.  W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu  #kubawojewodzki  dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘 Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) Zobacz także:  Kuba Wojewódzki i Monika Olejnik bawili się na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Co robili po? Fani zaskoczeni nagłym zakończeniem show Kuby Wojewódzkiego Fani Kuby Wojewódzkiego nie mogą uwierzyć, że program zniknie z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik