Kendall Jenner w sesji dla Vogue'a
ONS

Kendall Jenner w sesji dla Vogue'a

Kendall Jenner w sesji dla Vogue'a
ONS

Kendall Jenner zaczyna wzbudzać w mediach równie duże zainteresowanie jak jej starsze siostry i matka. Jej kariera zaczęła się oczywiście od reality show "U Kardashianów", w którym występowała wraz ze swoją rodziną. Jednak Jenner nie chce poprzestać tylko na tym i skupia się na swojej pasji, czyli modelingu. Zobacz: Młodsza Kardashianka przyćmiła na imprezie Kim. Wyrasta na ikonę stylu

Pierwsze kroki w branży modowej Kendall stawiała wspólnie z siostrą Kylie Jenner, kiedy w 2010 roku wystąpiły w roli modelek w sesji dla magazynu "Paper". Później wszystko ruszyło do przodu, a jej zdjęcia pokazywały magazyny "OK!" i "Teen Vogue". Na swoim koncie ma także okładki w prestiżowych pismach: "Marie Claire" czy "Harper's Bazaar". Teraz nadszedł czas na coś naprawdę imponującego.

Modelka została twarzą kampanii Estee Lauder, a zdjęcia pojawiły się w najnowszym wydaniu amerykańskiego "Vogue'a". Współpraca z Patrickiem Demachelierem, twórcą zdjęć do kampanii między innymi Chanel, Diora czy Celine, przyniosła zadowalające efekty, a zdjęcia pojawiają się aż na 13 stronach papierowego wydania. Piękna gwiazda pozuje w kreacjach od Versace, Dolce&Gabbana i Valentino.

Jak wypadła?

Zobacz: Celebryci na Vogue Party w ParyżuTak wygląda nowy wybranek Kendall Jenner:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30