Kasia Glinka została samotną matką
ONS
Newsy

Po rozwodzie Glinka zmaga się z kolejnym problemem. Tym razem chodzi o dziecko

Kasia odnajduje się w roli samotnej matki

Katarzyna Glinka przeżywała ostatnio bardzo trudny czas, ponieważ podjęła decyzję o rozwodzie z mężem. Aktorka przyznała, że dużą rolę w przeciągu kilku tygodni odegrała Joanna Koroniewska, która służyła wsparciem. Zobacz: Koroniewska sama przeżywała kryzys w związku. W rozwodzie Glinki odegrała ważną rolę

Teraz, kiedy jest właściwie już po wszystkim, gwiazda zaczęła nowe życie bez męża. Małżonkowie sprzedali ich wspólny dom w Wilanowie i równo podzielili się pieniędzmi. Kasia próbuje się odnaleźć w roli samotnej matki. Glinka przyznała, że czasem zdarza się tak, że nie ma z kim zostawić chłopca, kiedy jedzie na plan serialu.

Bardzo często powtarzam sobie to hasło, że szczęśliwa mama to również szczęśliwe dziecko, więc staram się tak działać, by być spełnioną i w pracy, i w domu - wyznała w Show. 


Czy uda jej się pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi?

Zobacz: Glinka długo milczała na temat rozwodu. Teraz powiedziała WSZYSTKO: Nie jestem ofiarą małżeństwa z potworem
 
 

Kasia Glinka z synem:

Joanna Koroniewska pomagała Kasi Glince
ONS
Newsy
Koroniewska sama przeżywała kryzys w związku. W rozwodzie Glinki odegrała ważną rolę
Panie bardzo się przyjaźnią

Katarzyna Glinka długo milczała na temat swojego rozwodu z Przemysławem Gołdonem. Ostatnio jednak udzieliła obszernego wywiadu w Gali, w którym opowiedziała o wszystkich szczegółach rozstania z mężem. Takiej spowiedzi nikt się nie spodziewał. Przypomnijmy: Glinka długo milczała na temat rozwodu. Teraz powiedziała WSZYSTKO: Nie jestem ofiarą małżeństwa z potworem Okazuje się, że ogromną rolę w tej kwestii odegrała Joanna Koroniewska . Obie aktorki bardzo przyjaźnią się ze sobą, już od czasu studiów. Niedawno Glinka pojawiła się na ślubie Joanny z Maciejem Dowborem . Kiedy sama przeżywała trudne chwile, z pomocą przyszła jej świeżo upieczona panna młoda. Sama przeżywała ciężkie chwile w związku, więc jak mało kto mogła posłużyć dobrą radą: Asia jest moją przyjaciółką. Będę jej wdzięczna do końca życia za każdą rozmowę i za czas, który mi poświęciła. Asia naprawdę stanęła na wysokości zadania, z dużą empatią podeszła do naszego problemu - mówi w Gali Taka przyjaciółka to skarb. Zobacz: Dziennikarz zdradził zawartość torebki Glinki. Nosi w niej BARDZO INTYMNE rzeczy Kasia Glinka z dzieckiem na spacerze:

Maciej Dowbor dogryzł Kasi Glince
Akpa
Newsy
Dowbor dogryzł Glince na wielkiej gali. Posłużył się Dodą
Reakcja aktorki natychmiastowa

Wczoraj w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się uroczysta gala "Mobility trends, na której rozdano nagrody Złoty Bell w kilkunastu kategoriach, związanych z technologią. Największą gwiazdą imprezy była Doda , która zagrała dla publiczności wspaniały koncert. Przypomnijmy: Doda w szałowych butach na koncercie w teatrze. Na miejsce odwiózł ją ukochany Wczorajszą galę poprowadził duet - Maciej Dowbor i Katarzyna Glinka . Para świetnie dogadywała się na scenie, a gwiazdor Polsatu co chwila strzelał żartami. Kiedy przyszedł czas na zapowiedzenie koncertu Dody, zażartował sobie z Kasi i jej urody: Już niedługo wystąpi jedyna piękniejsza kobieta od Kasi. Sorry Kasiu - mówił Glinka przyjęła "komplement" z uśmiechem, twierdząc, że się nie dziwi, skoro Doda jest blondynką. P o zdziwieniu publiczności Dowbor szybko się zreflektował i powiedział, że oczywiście żartował. Żart jak najbardziej udany. Zobacz: Koroniewska sama przeżywała kryzys w związku. W rozwodzie Glinki odegrała ważną rolę Gwiazdy na gali Mobility Trends:

Joanna Koroniewska w teledysku disco-polo Classic
ONS
Newsy
Joanna Koroniewska dostała nową rolę. Przyjęła propozycję, którą odrzuciłaby większość gwiazd
Na pewno będzie o niej głośno

Joanna Koroniewska zyskała sympatię widzów dzięki roli Małgosi Mostowiak w serialu "M jak miłość". Z czasem aktorka podziękowała produkcji za dalszą współpracę i skupiła się na innych projektach zawodowych. Praca pracą, ale to w życiu prywatnym gwiazdy ostatnio sporo się wydarzyło, m.in. ślub z Maciejem Dowborem . Związek swego czasu przeszło poważny kryzys. Na szczęście w rytm zasady "co nas nie zabije to nas wzmocni", para wróciła do siebie, a Joanna dzisiaj może posłużyć radą koleżankom z branży. Zobacz:  Koroniewska sama przeżywała kryzys w związku. W rozwodzie Glinki odegrała ważną rolę Wraz z nowym rokiem Koroniewska dostała ciekawą propozycję występu w projekcie disco-polo. Chociaż gwiazdy raczej stronią od kontaktu z popularnym gatunkiem muzycznym, Joanna bez wahania zgodziła się i już wkrótce będzie można ją zobaczyć w teledysku "Miłego dnia" zespołu Classic. Aktorka wcieli się w postać świeżo upieczonej panny młodej. Obok niej wystąpią także Robert Gonera i Krzysztof Kierszewski.   Długo zastanawialiśmy się, która aktorka będzie na tyle odważna, aby wystąpić w naszym teledysku. Nim Asia zgodziła się zagrać w klipie, chciała dokładnie poznać scenariusz. Potem musieliśmy już tak dopasować termin, aby wszystkim on odpowiadał. (...) Współpracowało nam się znakomicie. Asia to przemiła osoba. Ujęła nas zwłaszcza tym, że martwiła się czy zespół będzie w klipie wystarczająco wyeksponowany. A na pożegnanie dodała, że jeżeli znowu będziemy mieli dla niej rolę w teledysku, to chętnie w nim wystąpi.   Na pewno warto Joannie Koroniewskiej pogratulować dystansu. Nawet jeśli angaż wiązał się z dużym wynagrodzeniem.     Zobacz:  Koroniewska i Dowbor wzięli cichy ślub w Boże Narodzenie! Znamy szczegóły      

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner