Waldemar z "Rolnik szuka żony" utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami na Instagramie i chętnie odpowiada na ich pytania. Podczas jednego z Q&A uczestnik show został zapytany o syna i o jego imię. Rolnik podzielił się tragiczną historią, o której wcześniej nigdy nie wspominał. Trudno powstrzymać łzy.

Reklama

Waldemar z "Rolnika" przeżył prawdziwą tragedię

Waldemar wziął udział w 10. edycji miłosnego hitu TVP, po którym musiał zmierzyć się ze sporym hejtem. Na szczęście rolnik nie poddał się i walczył o swoje szczęście do końca. Uczestnik show tworzy udany związek z Dorotą i oboje wyczekują na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Ostatnio Dorota z "Rolnika" pozowała nad basenem z ciążowym brzuszkiem, a już niedługo będzie tuliła swoją córeczkę w ramionach. Internauci są bardzo ciekawi co słychać u pary, dlatego Waldemar postanowił zorganizować Q&A na swoim Instagramie. Uczestnik show bardzo się otworzył i opowiedział o największej tragedii w swoim życiu.

Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony
Instagram @bully_b33

Podczas Q&A Waldemar z "Rolnik szuka żony" odpowiadał na wiele różnorodnych pytań dotyczących jego związku, tacierzyństwa i przeszłości. Jeden z internautów postanowił zapytać o imię jego syna oraz jak często się widują. Uczestnik show postanowił podzielić się pewną bolesną historią i zdradził, dlaczego jego syn ma na imię Darek.

Mój pierworodny syn dostał imię po moim zmarłym tragicznie bracie i z dumą nosi imię Darek. Bardzo mi zależało, żebym miał syna, bo chciałem uczcić pamięć mojego brata, nadając jego imię mojemu najkochańszemu synowi. Z synem mam częste kontakty, jak na realia Polskie i czas, który ojcowie dostają na widzenia. Zależało mi by syn spędzał u mnie 10 dni z noclegami i to otrzymałem. Widać przynajmniej w tej kwestii sąd wydał dobre orzeczenie
— zdradził Waldemar.
Waldemar z Rolnik szuka żony
Instagram @c5waldi_passion_famrer

Waldemar chętnie opowiada o swoim życiu i planach, ale nigdy wcześniej nie dzielił się tym bolesnym dla niego przeżyciem. Jesteście zaskoczeni jego wyznaniem?

Reklama

Zobacz także: Sara z "Rolnika" zaskakuje zmianami w życiu i wyznaje: "Pociąg to mój drugi dom"

Zobacz także
Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony
Facebook/Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama