Zielińska dostosowuje pracę do ciąży
akpa

Ciężarna Zielińska idzie w ślady Kożuchowskiej. Zaplanowała najbliższe miesiące

Zielińska dostosowuje pracę do ciąży
akpa

Informacja o ciąży Kasi Zielińskiej wywołała w polskim show-biznesie spore zamieszanie. Aktorka wprawdzie zdementowała te doniesienia, ale dobrze poinformowane źródła twierdzą, że to celowe zagranie z jej strony. Gwiazda chce bowiem uniknąć zbyt dużego zainteresowania jej stanem i przejść przez ciążę w spokoju i z dala od kamer. Z uwagi na ciążę Kasia zmieniła już swoje wakacyjne plany. Przypomnijmy: Zielińska przez ciążę zmieniła wakacyjne plany. Pochwaliła się fotkami z urlopu

A jak ciąża wpłynie na obowiązki zawodowe Zielińskie? W końcu czekają ją naprawdę pracowite tygodnie na planie "Przyjaciółek" i nowego serialu "O mnie się nie martw". Tygodnik "Gwiazdy" donosi, że aktorka tak umiejętnie ustawiła swój grafik, że gdy ciąża wejdzie już w zaawansowany stan, ona będzie mogła cieszyć się odpoczynkiem. Zielińska zakończy bowiem niedługo zdjęcia do wspomnianych "Przyjaciółek", a w produkcji TVP krągłości ukryje pod obszerną togą - zagra tam w końcu prawniczkę.
 

Kaśka jest perfekcjonistką. Wszystko zawsze ma dokładnie zaplanowane. Rodzina dla Kasi jest najważniejsza, ale przecież w dzisiejszych czasach nie trzeba dla niej rezygnować z kariery - zdradza znajoma Zielińskiej w rozmowie z "Gwiazdami".


Myślicie, że jej ciąża wywoła tyle zainteresowania, co błogosławiony stan Kożuchowskiej?

Zobacz: Zielińska do tej pory trzymała restrykcyjną dietę. W ciąży ma bardzo typowe zachcianki

Kasia Zielińska po raz pierwszy w ciąży na imprezie:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23