Spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską w Empiku
ONS/Bomba (mat. pras.)
Newsy

Kogo Korwin dopisałaby do swojej książki "Bomba"?

Relacja i wywiad ze spotkania promocyjnego z dziennikarką

Karolina Korwin Piotrowska od kilku już lat nieprzerwanie komentuje poczynania gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio oceniła nowy singiel Dody "High Life", na który sama czekała z zaciekawieniem. Przypomnijmy: Korwin o nowym singlu Dody: Idzie śladami Edyty Górniak

Niecałe pół roku temu swoją premierę miała książka Korwin zatytułowana "Bomba", która była subiektywnym alfabetem celebrytów i postaci z naszego rodzimego show-biznesu. "Bomba" okazała się sporym sukcesem i jest jednym z bestsellerów tego roku na rynku wydawniczym. W związku z tym w warszawskim Empiku odbyło się niedawno spotkanie z autorką, na które przyszło sporo fanów - w rozmowie z AfterParty.pl Korwin wyznała, że nie pisała książki z myślą o celebrytach, a przede wszystkim zwykłych ludziach.

Lubię rzeczy nie wprost. Słowo ironia jest kluczem przy tej książce. To nie jest książka do Pulitzera, nie mam ambicji pisania literatury naukowej, poważnej. To książka do miłego spędzania czasu, napisana dla ludzi. Na pewno nie pisałam jej z myślą celebrytach, więc ich reakcje niewiele mnie interesują, tak naprawdę w ogóle. Mnie bardziej interesują reakcje zwykłych ludzi i te są naprawdę super. Ilość sprzedanych egzemplarzy o tym mówi plus to, co ci ludzie do mnie piszą np. na Facebooku - powiedziała w rozmowie z nami.


Czy w ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawił się ktoś, kto zasłużył już na dodanie go do alfabetu w "Bombie"?

W pozytywnym kontekście na pewno dodałabym Margaret, bo uważam, że to jest dziewczyna, której trzeba się bardzo mocno przyglądać. Ona ma całościowy wizerunek, to jest bardzo rzadkie. Jest młodziutka, umie śpiewać, ma fajne piosenki i jestem ciekawa jak ona dalej się rozkręci. Ona nie jest tworem innych ludzi, ona jest tworem samej siebie i oby nie opadła z sił i miała dobrych doradców - zachwycała się nad młodą gwiazdką Karolina.


Materiał wideo z wywiadu z Korwin poniżej. Kupiliście "Bombę"?

Zobacz: Korwin o ustawkach: Gwiazdy mają ludzi za kretynów

 

Najciekawsze fragmenty "Bomby" Karoliny Korwin Piotrowskiej:

Nowa książki Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy
Korwin zapowiada swoją nową książkę: Będzie jak dobry seks
Celebryci mogą już się bać?

Pierwsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej "Bomba" wywołała wielką burzę w polskim show-biznesie. Traktowała ona o najpopularniejszych polskich gwiazdach. Dziennikarka niektórym z nich nie szczędziła ostrej krytyki, a wydawnictwo stało się bestsellerem. Nic więc dziwnego, że Karolina poszła za ciosem i napisała kolejną publikację. Przypomnijmy: To będzie najgłośniejsza premiera tego roku. Korwin pokazała okładkę nowej książki "Ćwiartka raz" - taki tytuł nosi nowa książka Korwin Piotrowskiej, której premiera przewidziana jest już na 20 maja . Jak czytamy w "Viva! Exclusive" będzie to: Jest o Polsce, o mnie. O ludziach, którzy przez ostatnie 25 lat zbudowali fajny kraj. Każdy rozdział opowiada o jednym roku minionego ćwierćwiecza. O filmach, które warto sobie przypomnieć, o książkach, celebrytach. Sama Karolina zdradza w zapowiedzi wiele więcej: Na szczęście od trzech, czterech lat jest lepiej. Młodą polską muzykę mamy na europejskim poziomie. Kino też się podniosło, co mnie cieszy. Napisałam książkę pełną wspomnień. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Chwilę przyjemności, jak w dobrym seksie! - pisze dziennikarka Szczerze mówiąc, Karolina wie jak podkręcić atmosferę. Czekamy na premierę. Kupicie? Zobacz: Korwin o skandalu z artykułem z "Glamour": W branży dominują kretyni Korwin o polskich celebrytach: 

Książka Karoliny Korwin Piotrowskiej
Newsy
Mamy okładkę książki Korwin Piotrowskiej
O kim napisała? Będzie bestsellerem?

Karolina Korwin Piotrowska pod koniec zeszłego roku na łamach magazynu "Party" oficjalnie potwierdziła, że pracuje nad swoją pierwszą książką. Dziennikarka i felietonistka zapewniała, że w swoim debiucie literackim opisze najzabawniejsze przewinienia gwiazd polskiego show-biznesu. Dziś Korwin na swoim Facebooku pochwaliła się okładką swojego dzieła, a także zdradziła datę jego premiery. Książka Korwin-Piotrowskiej nosi tytuł "Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu" i w księgarniach pojawi się 8 maja . Felietonistka z okładki swojej książki spogląda na czytelnika przenikliwym, jednak dość ciepłym spojrzenie. "Bomba" ma szansę stać się bestsellerem. Karolina znana jest przecież z ciętego języka i odważnych przemyśleń na temat show-biznesu, z jej opinią liczą się tysiące osób w kraju. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto najbardziej ucierpi na publikacji? Chylińska, Kammel, a może Doda? Przypomnijmy: Korwin napisze książkę o Dodzie, Kammelu i Chylińskiej Kupicie tę książkę?

Karolina Korwin Piotrowska o Kasi Skrzyneckiej w książce Bomba
Party nr 9/ONS
Newsy
Korwin ostro o Skrzyneckiej: Nic nie znaczy w show-biznesie
"Bomba" zaczyna tykać...

Karolina Korwin Piotrowska długo przymierzała się do napisania książki o kulisach show-biznesu. Dziennikarka znana z bezkompromisowych opinii kilka dni przed Wielkanocą oznajmiła, że 8 maja do sklepów trafi jej własny "alfabet polskiego show-biznesu", czyli "Bomba" . Chociaż książki jeszcze fizycznie nie ma w sklepach to już zdążyła trafić na listę bestsellerów Empiku. Z pewnością kolejnym szczeblem w drodze do sprzedażowego sukcesu będzie wywiad jakiego prowadząca "Magiel towarzyski" udzieliła "Party". W rozmowie z dziennikarką magazynu opowiedziała o książce, skąd pomysł i co w niej. Okazuje się, że Korwin Piotrowska kilka lat temu dostała propozycję wydania podobnej publikacji . - Niektórzy się zawiodą bo spodziewają się szamba . Myślą, że wyleje się ze mnie żółć, bo taki mam wizerunek. Nawet kiedyś dostałam propozycję napisania takiej "mocnej" rzeczy, ale odmówiłam, bo nikt by mi już ręki nie podał. Widzowie ponoć lubię, jak krytykuję, i gdy w "Maglu towarzyskim" mówię o kimś dobrze, producenci to wycinają. Tam już z tym nie walczę, ale pisząc książkę, mogłam być taka,jak chcę. A jak chcę to mówię o kimś dobrze - zdradza Karolina. Z rozmowy dowiadujemy się także, że Korwin w swojej książce nie poświęca rozdziału fance białych kozaków ( zobacz ) Katarzynie Skrzyneckiej , którą czterokrotnie cytuje. Skąd taka decyzja? - Uważam, że ona nic nie znaczy w polskim show-biznesie. No bo co ona teraz robi? Ma męża i córkę . Pojawia się przy wątki "Tańca z gwiazdami" i tam piszę, że kiedyś dobrze się zapowiadała. Karolina zdradza także, że w książce przeczytamy o Dodzie, Kindze Rusin czy Małgorzacie Rozenek . To tylko skromna część gwiazd, którym dziennikarka poświęciła swoją uwagę i szczerze oceniła ich dokonania. A jaką ocenę wystawiła ostatecznie, i komu jeszcze? O tym dowiemy się...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner