Sylwia i Grzegorz uciekli z zimnej Polski w rajskie i gorące zakątki, skąd gwiazda TTV regularnie nadaje na Instagramie. Od bladego światu skrupulatnie relacjonuje wakacje swoim odbiorcom, a ostatnie kadry mogą ich nieźle zaskoczyć. Nie kryła ogromnej radości!

Reklama

Sylwia Bomba pochwaliła się swoim szczęściem

Coraz więcej gwiazd, w poszukiwaniu odrobiny ciepła, pakuje walizki i czym prędzej wyrusza na wakacje - niedawno ciężarna Sandra Kubicka zaskoczyła kadrami z wyjazdu. Nie inaczej jest w przypadku Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa, którzy najpierw wylądowali w Miami, by następnie przesiąść się na statek, a nim dopłynąć na Bahamy. Nie zagrzali tam jednak miejsca zbyt długo, bowiem jak wynika ze skrupulatnej relacji celebrytki, już znajdują się w Dominikanie.

Zakochani nie zamierzają jednak tracić czasu na leżenie plackiem na plaży i co i rusz chwytają się ciekawych zajęć. Przejażdżki autem, zwiedzanie, a na koniec? Coś, czego chyba nikt się nie spodziewał!

Grzegorz Collins i Sylwia Bomba
Grzegorz Collins i Sylwia Bomba Instagram/Sylwia Bomba

Sylwia i Grzegorz wybrali dość niestandardową atrakcję, a dokładniej... skakanie z wodospadów! Gwiazda TTV pokazała kulisy tego przedsięwzięcia, gdzie widzimy odzianych w kamizelki i kaski ludzi, spływających w dół z całkiem sporą prędkością. Jak się okazało, skok odbywał się z aż 7 metrów! Już w następnej relacji Sylwia dumnie ogłosiła, że też odważyła się skoczyć! Raptem kilka godzin później pokazała kolejny kadr, ale tym razem zupełnie inny.

Wygląda na to, że zakochani postanowili choć jednego dnia zrezygnować z mniej lub bardziej ekstremalnych atrakcji, dzięki czemu mogli zrzucić z siebie sportowe ubrania i odziać coś bardziej wyjściowego. Sylwia zaprezentowała się w imponującej, białej sukience, natomiast Collins w krótkich szortach i klasycznej, czarnej bluzce. Ich wyrazy twarzy nie pozostawia wątpliwości, że świetnie bawią się podczas wakacji.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Internautka skrytykowała wygląd Bomby. Collins natychmiast stanął w obronie ukochanej

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins na wakacjach
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins na wakacjach Instagram@sylwiabomba
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins na wakacjach
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins na wakacjach Instagram@sylwiabomba
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins
fot. Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama