Korwin skomentowała nowy singiel Dody
ONS

Korwin o nowym singlu Dody: Idzie śladami Edyty Górniak

Korwin skomentowała nowy singiel Dody
ONS

W połowie października swoją premierę miał nowy singiel Dody "High Life". Utwór będzie promował film "Wkręceni", ale zwiastuje też trzecią solową płytę wokalistki. Jak zapewnia sama artystka, będzie to jej zupełnie nowe wcielenie i nieznane dotąd oblicze. Przypomnijmy: Doda o nowej płycie: Zawsze drę ryja, teraz będzie szok

Na nowy singiel Rabczewskiej czekali nie tylko jej najbardziej zagorzali fani, ale również obserwatorzy polskiego rynku muzycznego i krytycy, którzy do tej pory nie byli zbyt łaskawi w ocenach w jej twórczości. Jedną z takich osób jest Karolina Korwin Piotrowska, która w jednym z wywiadów kilka miesięcy temu przyznała, że jest bardzo ciekawa nowego materiału Dody i efektów jej współpracy z Anią Dąbrowską. Czy słyszała już "High Life" i co o nim myśli?

Słuchałam tego i jakoś nie porwało mnie specjalnie. Ona umie śpiewać, pokazuje, że potrafi śpiewać i coś więcej niż wycie i bieganie z biustem. Pytanie co będzie dalej? To jest piosenka do filmu "Wkręceni", który będzie miał premierę po nowym roku. To jest na razie jeden singiel i trudno po tym oceniać, co będzie dalej. Ona jest jednym wielkim niespełnieniem obietnic - jest jak Edyta Górniak. Niespecjalnie ją lubi, ale idzie dokładnie po jej śladach - ocenia w rozmowie z AfterParty.pl


Korwin twierdzi też, że Doda wciąż jest jedną z liderek w polskim show-biznesie i wciąż potrafi wzbudzić ogromne emocje i liczy, że wokalistka obroni się swoim talentem i kreatywnością, a nie skandalami.

To jest zdolna i kreatywna dziewczyna, która potrafi śpiewać, więc zobaczymy. Jeśli nie przykryje muzyki jakaś kolejna bura albo skandal z jej udziałem to życzę jej jak najlepiej. Ona generuje ogromne zainteresowanie i daje nam wszystkim zarobić. Ma w sobie energię, która podkręca innych. Więc ja się pytam co będzie dalej - jeśli będzie fajna płyta to super, fantastycznie, bo mi cały czas brakuje w niej muzyki, szczególnie ostatnio - dodaje w rozmowie z nami.


Zgadzacie się z Korwin? Czekacie na nową płytę Dody?

Zobacz: Doda: Mam sławę i pieniądze, ale NIE JESTEM SZCZĘŚLIWA

 

Doda na wielkim zlocie fanów:

Więcej na temat Doda Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48