Korwin o aferze z Samusionek
ONS

Korwin do Samusionek: Opamiętajcie się! Co wy robicie?!

Korwin o aferze z Samusionek
ONS

Dawno w polskim show-biznesie nie było tak głośnej i przykrej sprawy, jak skandalu związanego z Anną Samusionek i walką o córkę, którą rozgrywa z ojcem dziecka. Na jaw wychodzą kolejne fakty, które nie stawiają aktorki w pozytywnym świetle. Przypomnijmy: Szef o Samusionek: Urządzała córce psychiczne piekło

Nic nie zapowiada jednak, aby afera miała się wkrótce wyciszyć. Całą sytuacją zniesmaczona jest Karolina Korwin Piotrowska, która odniosła się do wrzawy wokół Samusionek w swoim felietonie w najnowszym numerze "Wprost". Dziennikarka twierdzi, że celebrytka i jej były mąż zrobili ze swojego życia koszmarny serial i powinni się opamiętać, bo fundują ten sam los swojej nastoletniej córce.

Żenujący i przerażający spektakl zawierający m.in. porwanie dziecka z domu ojca, zamknięcia dziewczynki w domu dziecka, ujawnienie jej szokujących każdego normalnego człowieka listów do taty, w których grozi samobójstwem, jeśli wróci do matki, nakłania tylko do powiedzenia jednego: Ludzie, opamiętajcie się. Ze swojego życia zrobiliście już koszmarny serial, dlaczego robicie to swojemu dziecku? - napisała w swoim felietonie Korwin.


Co myślicie o całej aferze? Powinni toczyć walkę o córkę na oczach całej Polski?

Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!

Anna Samusionek z córką

Tak Anna Samusionek świętowała swoje ostatnie urodziny:

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43