Szykuje się gorący romans w Tańcu z Gwiazdami? Zaledwie kilka dni temu ruszyła 6.edycja tanecznego show Polsatu i jak się okazuje pomiędzy uczestnikami programu już nawiązują się bardzo bliskie relacje. O tym, że taniec zbliża ludzi wie z pewnością m.in. Klaudia Halejcio, która zakochała się w tanecznym partnerze Tomaszu Barańskim. Czy w najnowszej edycji również narodzi się miłość? Kamil Mokrzycki, który występuje w parze z Waleriją Żurawlewą, w rozmowie z Party.pl nie wykluczył takiej możliwości!

Reklama

Zobacz także: Z pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" odpadł... Zobaczcie naszą relację NA ŻYWO! Kto zachwycił?

Szansę na taki romans w tym wypadku raczej nie ma, aczkolwiek między mną a Waleriją jest niesamowita nić sympatii, bardzo się lubimy i rzeczywiście taniec jest czymś niesamowitym bo on powoduje, że człowiek przełamuje pewne bariery fizyczne. Jednak taka bliskość cielesna drugiej osoby jest stymulująca, to jest jednak coś bardzo intymnego- przyznaje Kamil Mokrzycki. Myślę, że niejeden romans w tym programie ma szansę zaistnieć. Czy będę to ja i Walerija? Cóż ja mogę powiedzieć... nie wiadomo.

Co jeszcze Kamil Mokrzycki powiedział przed naszą kamerą? I jak wspierają go koledzy z zespołu Sound’n’Grace? Posłuchajcie sami!

Zobacz także

Kamil Mokrzycki nie wyklucza romansu z planie TzG.

ONS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama