Kamil Mokrzycki


Imię: Kamil

Drugie imię: -

Nazwisko: Mokrzycki

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: -

Data urodzenia: -

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: -

BIO: Kamil Mokrzycki - współzałożyciel wspólnie z Anią Żaczek i członek zespołu Sound'n'Grace. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jako chłopiec śpiewając w zespole kościelnym. W liceum śpiewał w chórze Tutti Cantamus koncertując w Polsce i w Europie oraz pobierał prywatne lekcje emisji głosu. Zdał z pierwszą lokatą do szkoły muzycznej II stopnia, do klasy śpiewu solowego. Podczas prawie rocznego pobytu w Londynie ukończył kurs muzyczny master class w London Community Gospel Choir oraz kurs wokalny w londyńskiej szkole The Institute of Contemporary Music Performance.
Współtworzy wydarzenie o nazwie muzyczna Majsternia, czyli warsztaty muzyczne na Białorusi w których co roku bierze udział około 300 osób. Kamil Mokrzycki współpracował z wieloma  muzykami, m.in. z: Natalią Niemen, Dorotą Miśkiewicz, Mietkiem Szcześniakiem, Marcinem Pospieszalskim, Idą Zalewską-Malek, czy Moniką Urlik. Od listopada 2010 roku razem z Anią Żaczek w Ośrodku Kultury Ochoty prowadzi chór rozrywkowy. W muzyce najważniejsza jest dla niego szczerość i emocje.
Od września 2016 roku można go było oglądać w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Odpadł w trzecim odcinku show. Na swoim profilu na Instagramie lubi pokazywać życie prywatne. Kamil Mokrzycki chwali się bardzo seksownymi fotkami, np. w samej bieliźnie. Ma bardzo umięśnione ciało!

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index