Rusza 6. edycja Tańca z Gwiazdami! Zobaczcie naszą relację z pierwszego odcinka show! Kto odpadł?
ONS
Newsy

Z pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" odpadł... Zobaczcie naszą relację NA ŻYWO! Kto zachwycił?

Z pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" odpadł... Zobaczcie naszą relację NA ŻYWO! Kto zachwycił?
Kto zatańczył pierwszy i ostatni raz?
Tomasz Barański, Mariola Bojarska-Ferenc
Edipresse
TV-Show
Mariola Bojarska-Ferenc wykończy się na treningach z Barańskim?! "Nikt mnie nigdy tak nie szargał!"
Mariola Bojarska-Ferenc wykończy się na treningach z Barańskim?! "Nikt mnie nigdy tak nie szargał!"

Mariola Bojarska-Ferenc w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy z Tomaszem Barańskim. Dobrze wiemy, że z nim ma naprawdę duże szanse zajść w programie daleko!  Tomasz Barański  wygrał już program w parze z Eweliną Lisowską. Z Tatianą Okupnik zajął wysokie, 2. miejsce, a z Klaudią Halejcio  (z którą obecnie jest w związku),  4. miejsce. Jest darcie i darcie! Głównie drze się Tomek, (...) ale ja z kolei jako sportowiec jestem przyzwyczajona do takiej silnej ręki, bardzo chciałam mieć takiego partnera, który mną potrząśnie - powiedziała w rozmowie z Party.pl Mariola Bojarska-Ferenc. Tomek przyznał też, że Mariola Bojarska-Ferenc jest na trenigach niezwykle... pokorna! Jak zareagowała na to instruktorka fitness? Zobaczcie nasze wideo!   Zobacz pełną listę uczestników Tańca z Gwiazdami!   Tomek Barański daje wycisk Marioli Bojarska-Ferenc!   Wygrają? Mają duże szanse?

Tomasz Ciachorowski w koszuli
TV-Show
Są już pierwsi faworyci nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"! To przystojny aktor i piękna kobieta!
Są już pierwsi faworyci nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"! To przystojny aktor i piękna kobieta!

Tomasz Ciachorowski i Mariola Bojarska-Ferenc są faworytami kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Oboje udowodnili to na czwartkowej ramówce Polsatu! Na parkiecie nie było dla nich równych (no moża poza roztańczoną redakcją Party.pl:)). Podczas jednej z najważniejszych imprez sezonu udało nam się ustalić, że po pierwszych treningach to właśnie ta dwójka jest typowana do ścisłego finału. Zarówno aktor, jak i trenerka mają ogromne poczucie rytmu i kochają muzykę, dlatego z łatwością przychodzi im nauczenie się wymagających układów tanecznych.   Polecamy:  Budowa i rola śledziony w organizmie. Czy możliwe jest życie bez śledziony?​   Tomasz Ciachorowski jako aktor ma bardzo plastyczne ciało, a z naszych obserwacji i relacji osób z produkcji wynika, że nie brakuje mu poczucia rytmu. Mariola Bojarska-Ferenc ma świetną kondycję i pod tym względem jest w stanie przebić nawet dużo młodsze koleżanki. Dodatkowo jest zdeterminowana, aby nauczyć się świetnie tańczyć, a wspaniały partner - Tomek Barański z pewnością jej w tym pomoże. A Wy komu kibicujecie?   Zobacz:  Z kim zatańczy Tomasz Ciachorowski w 6. edycji "Tańca z gwiazdami"? To seksowna brunetka!   Tomasz Ciachorowski ma szansę wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Mariola Bojarska-Ferenc też radzi sobie świetnie!

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z Gwiazdami
TV-Show
Dziś rusza Taniec z Gwiazdami, ale nie zobaczymy w nim Agnieszki Kaczorowskiej. Czy tancerka już tęskni? Żałuje?
Dziś rusza Taniec z Gwiazdami, ale nie zobaczymy w nim Agnieszki Kaczorowskiej. Czy tancerka już tęskni? Żałuje?

Dziś zobaczymy pierwszy odcinek szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami".  W show nie bedzie tym razem  Agnieszki Kaczorowskiej,  która  zdecydowała się odejść z programu,  by móc zaangażować się w kolejne projekty.  Czy żałuje swojej decyzji?   Agnieszka Kaczorowska żałuje swojej decyzji? Nie!  Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz od dawna nie przygotowuje się do kolejnego sezonu, ale nie ma z tym problemu.  Na swoim blogu zapewnia, że będzie wpadać na plan, ale cieszy się, że czekają na nią nowe wyzwania: Zaczyna się (...) już 6. edycja Tańca z Gwiazdami w Telewizji Polsat. Od dwóch lat dostawaliście ode mnie w tym momencie post, w którym zdradzałam szczegóły i opowiadałam co się dzieje na salach treningowych.  Przyszła jednak pora na zmiany i cieszę się ze swojej decyzji odejścia, ponieważ mam teraz czas na swoje nowe projekty, nad którymi obecnie pracuję, a gdy będą już mogły ujrzeć światło dzienne, to na pewno dam Wam znać. ☺ Bardzo dużo się teraz uczę, rozwijam i dokonuję zmian na wszystkich polach swojego życia… Mam jakby wrażenie, że wchodzę na jakiś kolejny poziom. To jednak nie zmienia mojej sympatii do programu i ludzi, którzy przy tym pracują. Niejednokrotnie pisałam Wam o tym, że czułam się tam jak w rodzinie - pisze gwiazda na blogstar.pl.  Agnieszka Kaczorowska zdradziła również, co u jej ciężarnej bohaterki w Klanie, czyli Bożenki: Zaczyna się także nowy sezon serialowy. „Klan“ również ruszył z nowymi odcinkami i prowadzona przeze mnie Bożenka zaczyna od obrony pracy magisterskiej, jest w zaawansowanej ciąży, wpada na różne nowe pomysły, co Miłoszowi się średnio podoba… no i ja już wiem kiedy urodzi. 😉 Nie zdradzę. Zapraszam do oglądania. Zobacz także:  Dlaczego stres w ciąży jest niebezpieczny?    Agnieszka Kaczorowska w Klanie gra ciężarną Bożenkę. ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner