W miniony wtorek odbyła się uroczysta premiera filmu "Back to Black. Historia Amy Winehouse". Na imprezie nie zabrakło gwiazd, które chętnie pozowały na czerwonym dywanie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również młodszego syna Justyny Steczkowskiej. Stanisław Myszkowski pojawił się na imprezie w towarzystwie swojej partnerki.

Reklama

Stanisław Myszkowski z partnerka na czerwonym dywanie

Justyna Steczkowska już od lat należy do grona największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Prywatnie spełnia się w roli mamy - gwiazda ma dwóch synów Leona i Stanisława oraz córkę Helenę. Leon Myszkowski dość często pojawia się na oficjalnych imprezach, ale znacznie rzadziej na czerwonym dywanie możemy zobaczyć jego młodszego brata. Teraz jednak Stanisław zrobił wyjątek i wybrał się na premierę filmu o Amy Winehouse.

Stanisław Myszkowski z partnerką na imprezie
Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Choć trudno w to uwierzyć, to młodszy syn Justyny Steczkowskiej ma już osiemnaście lat. Stanisław niezbyt często pokazuje się publicznie, ale jakiś czas temu towarzyszył swojej mamie na ściance- Justyna Steczkowska z synami pojawiła się na koncercie "Fundacji Polsat". Piosenkarka w jednym z wywiadów wyznała, że Stanisław uczy się w szkole gastronomicznej i chciałby w przyszłości zawodowo zajmować się sztuką kulinarną.

Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć, że Stanisław Myszkowski wyrósł na niezłego przystojniaka! Na premierze filmu pozował w towarzystwie ukochanej.

Stanisław Myszkowski z partnerką na imprezie
Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Stanisław to cała mama? A może bardziej przypomina swojego tatę, Macieja Myszkowskiego?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Córka Justyny Steczkowskiej w rozpaczy, straciła przyjaciela. "Pomogłam jej to przejść"

27.10.2016 Warszawa Pokaz filmu pt. Szkola uwodzenia Czeslawa M. N/z Justyna Steczkowska , maz Maciej Myszkowski fot. Mariusz Grzelak/REPORTER
 East News
Reklama
Reklama
Reklama