Justyna Steczkowska o chorobie męża
ONS

Justyna Steczkowska pierwszy raz tak szczerze o chorobie męża: "Zrozumiałam, jak kruche jest życie"

Justyna Steczkowska o chorobie męża
ONS

Justyna Steczkowska od 15 lat jest w szczęśliwym związku z Maciejem Myszkowskim. Cztery lata temu jej małżeństwo przeżyło  poważną próbę. U Macieja Myszkowskiego zdiagnozowano raka. Diwa porzuciła wszelkie obowiązki zawodowe, aby zająć się ukochanym. Kiedy Maciej wyzdrowiał, wokalistka postanowiła zrobić mu prezent. I to naprawdę niezwykły: trzecie dziecko!

Justyna Steczkowska o narodzinach Helenki

Choć Steczkowska zarzekała się jeszcze kilka lat temu w wywiadach, że nie chce mieć trzeciego dziecka, zdecydowała inaczej. Po chorobie męża zrozumiała, że życie jest kruche. Brakowało jej odwagi i sił, aby znów zostać matką. Dramatyczne chwile po chorobie Macieja zmieniły jej nastawienie. Zrozumiała, że może pokonać każdy kryzys! Dziś w Grazii szczerze przyznała:

 

Zawsze bardzo chciałam mieć dzieci. Dziś to największe nasze skarby, a Helenka to taka wisienka na torcie. Bardzo chciałam mieć córkę, ale coraz trudniej było mi znaleźć siłę i odwagę, żeby wziąć pełną odpowiedzialność za to słodkie maleństwo i wszystko, co jest związane z pojawieniem się nowego człowieka na Ziemi. Ale kiedy Maciek zachorował, zrozumiałam, jak kruche jest życie… Mówić o tym, a otrzeć się o śmierć i zrozumieć to całą duszą, to coś zupełnie innego. Dlatego chciałam zrobić coś dla niego, coś dla nas i jest nasza Helena. Nasze spełnione marzenie i najpiękniejszy prezent, jaki mogłam podarować mężowi

Piękne i wzruszające słowa...

 

Zobacz także: Mąż Justyny Steczkowskiej nabija się z jej piosenek. Jesteśmy w szoku!
 

Justyna i Maciej na balu TVN

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski na balu fundacji

Justyna Steczkowska jest szczęśliwą matką trójki dzieci

Justyna Steczkowska urodziny 2015

 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04