Justyna Steczkowska o chorobie męża
ONS

Justyna Steczkowska pierwszy raz tak szczerze o chorobie męża: "Zrozumiałam, jak kruche jest życie"

Justyna Steczkowska o chorobie męża
ONS

Justyna Steczkowska od 15 lat jest w szczęśliwym związku z Maciejem Myszkowskim. Cztery lata temu jej małżeństwo przeżyło  poważną próbę. U Macieja Myszkowskiego zdiagnozowano raka. Diwa porzuciła wszelkie obowiązki zawodowe, aby zająć się ukochanym. Kiedy Maciej wyzdrowiał, wokalistka postanowiła zrobić mu prezent. I to naprawdę niezwykły: trzecie dziecko!

Justyna Steczkowska o narodzinach Helenki

Choć Steczkowska zarzekała się jeszcze kilka lat temu w wywiadach, że nie chce mieć trzeciego dziecka, zdecydowała inaczej. Po chorobie męża zrozumiała, że życie jest kruche. Brakowało jej odwagi i sił, aby znów zostać matką. Dramatyczne chwile po chorobie Macieja zmieniły jej nastawienie. Zrozumiała, że może pokonać każdy kryzys! Dziś w Grazii szczerze przyznała:

 

Zawsze bardzo chciałam mieć dzieci. Dziś to największe nasze skarby, a Helenka to taka wisienka na torcie. Bardzo chciałam mieć córkę, ale coraz trudniej było mi znaleźć siłę i odwagę, żeby wziąć pełną odpowiedzialność za to słodkie maleństwo i wszystko, co jest związane z pojawieniem się nowego człowieka na Ziemi. Ale kiedy Maciek zachorował, zrozumiałam, jak kruche jest życie… Mówić o tym, a otrzeć się o śmierć i zrozumieć to całą duszą, to coś zupełnie innego. Dlatego chciałam zrobić coś dla niego, coś dla nas i jest nasza Helena. Nasze spełnione marzenie i najpiękniejszy prezent, jaki mogłam podarować mężowi

Piękne i wzruszające słowa...

 

Zobacz także: Mąż Justyny Steczkowskiej nabija się z jej piosenek. Jesteśmy w szoku!
 

Justyna i Maciej na balu TVN

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"

Justyna Steczkowska jest szczęśliwą matką trójki dzieci

Justyna Steczkowska urodziny 2015

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01