Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi
Newsy

Julia Wróblewska cierpi na nieuleczalną chorobę. Opowiedziała w szczerym wywiadzie o zaburzeniach osobowości

Opowiedziała w szczerym wywiadzie o zaburzeniach osobowości.

Julia Wróblewska jakiś czas temu wycofała się z show biznesu. Okazało się, że młodziutka aktorka cierpi na zaburzenia osobowości. Gwiazda nagrała nawet filmik na ten temat, który odbił się szerokim echem wśród internautów. Teraz aktorka wyjawiła nieco więcej szczegółów na ten temat w rozmowie z Ewą Wąsikowską w magazynie #HOT. Okazało się, że jest to choroba nieuleczalna. Jak radzi sobie z nią Julia Wróblewska i dlaczego zdecydowała się o tym opowiedzieć? Zobaczcie.

Zobacz także: Julce Wróblewskiej grozili śmiercią! "Pisali, że życzą mi, żeby przejechał mnie samochód"

Julia Wróblewska idzie na studia! Jaki kierunek wybrała gwiazda "M jak miłość"?

Julia Wróblewska cierpi na nieuleczalną chorobę psychiczną

Julia Wróblewska zdecydowała się na szczery wywiad, którego udzieliła Ewie Wąsikowskiej. Aktorka opowiedziała w nim o swojej chorobie, z którą przyszło jej się zmagać. Okazało się, że gwiazda musi nauczyć się z nią żyć, gdyż zawsze może nastąpić jej reemisja. Dlaczego zdecydowała się mówić o niej głośno? 

Mam jedno z zaburzeń osobowości i muszę sobie z tym radzić, to niestety jest nieuleczalne. Może to przejść w reemisję, czyli mogę nie mieć objawów przez jakiś czas... to jest raczej tak, że muszę nauczyć się chodzić po linie jak akrobata niż chodzić po chodniku jak każdy - wyjawiła Julia Wróblewska. 

W dalszej części rozmowy Julia przyznała, że nie chce się już dłużej tego wstydzić ani tego ukrywać i swoim wyznaniem chciała również dodać odwagi tym wszystkim, którzy boją się powiedzieć, że zmagają się z podobną chorobą. 

Przede wszystkim chciałabym dotrzeć do osób, które mają teraz ciężko, bo np.: rodzice nie chcą ich wysłać na leczenie, czy nie wierzą w ich problemy. [...] Miewam epizody depresyjne i lękowe, miewam ataki paniki, ale to one są tak jakby czymś pobocznym mojego zaburzenia, a samo zaburzenie objawiało się tym, że byłam bardzo niestabilna psychicznie, byłam bardzo impulsywna, emocjonalna i robiłam rzeczy, które nie były społecznie akceptowalne.  [...] Ja mam farmakoterapię i psychoterapię i przy takich zaburzeniach niestety sama farmakoterapia nic nie da.

Julia uczęszcza na psychoterapię. Przyznaje też, że nie jest to proste, aby zajrzeć do wnętrza siebie. Na szczęście z pomocą terapeuty udaje jej się walczyć z chorobą. Trzymamy kciuki, aby młodej aktorce udało się zapanować nad nią w stu procentach. 

Julia Wróblewska pozuje na plaży
Instagram

Julia Wróblewska już jakiś czas temu przyznała, że zmaga się z zaburzeniami osobowości. Aktorka wyjawiła to swoim fanom w mediach społecznościowych. Gwiazda nie chce zdradzać jednak co dokładnie jej dolega. Jest to jednak choroba nieuleczalna.

Julia Wróblewska na Wielkim teście o wojsku
East News

 

 

Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi
Newsy
Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi! Jak je tłumaczy?
Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi! Jak je tłumaczy?

W weekend Julia Wróblewska pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Gwiazda "M jak miłość" wystąpiła w kusej beżowej sukience, która odsłoniła jej nogi. I właśnie o to rozpętała się niemała aferka w sieci, bowiem łatwo zauważyć, że na jej nogach jest sporo zadrapań i siniaków. O co chodzi? Skąd je ma? Aktorka wytłumaczyła to na swoim Instagramie! Zobacz także:  Julia Wróblewska i Julia Wieniawa w krótkich szortach. Która gwiazda wyglądała lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

Julia Wróblewska w białej sukience
Newsy
Julia Wróblewska przyłapana na paleniu papierosów! Zobaczcie nowe zdjęcia młodej gwiazdy
Julia Wróblewska przyłapana na paleniu papierosów! Zobaczcie nowe zdjęcia młodej gwiazdy

Julia Wróblewska przyłapana na paleniu papierosów! O tym, że młoda gwiazda serialu "M jak miłość" poznała już smak papierosów dowiedzieliśmy się dwa lata temu. W mediach pojawiły się wówczas zdjęcia aktorki, jak w towarzystwie znajomych pali papierosy. Kilka dni później mama Julki  skomentowała zachowanie swojej córki. Na pewno jej nie mogę niczego zabronić, bo wiem, że to przyniesie odwrotny skutek. Z tego, co mi powiedziała o tych zdjęciach, to jednorazowe wybryki. Ale gdy mi się tłumaczyła, śmiałam się, jakie to dziwne, że gdy paliła akurat tego jednego papierosa, to nagle pojawili się fotografowie- w rozmowie z Faktem mówiła wówczas mama Julii Wróblewskiej.  Od tamtych wydarzeń minęły już dwa lata, ale jak widać Julia Wróblewska nie może pozbyć się okropnego nałogu... Paparazzi znów przyłapali Julię Wróblewską na przysłowiowym "dymku".

Julia Wróblewska szczerze o swojej chorobie psychicznej
Instagram
Newsy
Poruszające wyznanie Julii Wróblewskiej: "Myślałam, że nie istnieję, traciłam pamięć, wychodziłam z siebie"
Poruszające wyznanie Julii Wróblewskiej: "Myślałam, że nie istnieję, traciłam pamięć, wychodziłam z siebie"

Julia Wróblewska wyznała, że cierpi na zaburzenia osobowości. Właśnie zamieściła poruszający wpis, w którym opowiedziała o dolegliwościach, z którymi musi się zmagać. Młoda aktorka przyznała, że cierpi na rodzaj dysocjacji (zaburzenia derealizacyjne/depersonalizacyjne). Jej historia jest naprawdę wstrząsająca.  Zobacz także:  Julia Wróblewska przez problemy ze zdrowiem ważyła 36 kilogramów! Szokujące wyznanie gwiazdy "M jak miłość" Julia Wróblewska szczerze o zaburzeniach osobowości. Na co cierpi?  Julia Wróblewska postanowiła głośno mówić o swoich problemach z zaburzeniami osobowości. Młoda aktorka przyznała, że ma świadomość, iż problem chorób psychicznych wciąż jest słabo rozumiany i źle odbierany w społeczeństwie. Swoim wyznaniem chciałaby dodać odwagi ludziom, którzy zmagają się z podobnymi problemami.  Po raz pierwszy, odkąd przyznała się do choroby, opowiedziała o konkretnych zaburzeniach. Julia Wróblewska wyznała, że cierpi na rodzaj dysocjacji czyli zaburzeń derealizacyjnych (zaburzenie psychiczne określające różnego rodzaju odczuwanie zmian otaczającego świata) i depersonalizacyjne (polega na zmienionym postrzeganiu doświadczania siebie samego lub własnych przeżyć).  Julia Wróblewska szczegółowo opisała, jakie objawy wywoływała w niej depersonalizacja:  Moje pierwsze doświadczenia z nią były przerażające. Do dziś pamiętam gdy wracałam ze szkoły i stałam na stacji metra. Dostałam wiadomość, która niestety zawierała „trigger” czyli tzw zapalnik, przez który pojawia się u mnie ogromny stres i lęk. W pewnym momencie zaczęło kręcić mi się w głowie. Moje nogi były jak z waty. Świat zaczęłam widzieć jak przez VR, przyglądałam się swoim dłoniom, nie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner