ONS
Newsy

Kim są synowie Joanny Przetakiewicz?

Poznajcie Aleksa, Filipa i Kubę

Joanna Przetakiewicz to bezapelacyjnie kobieta sukcesu. Taki tytuł zobowiązuje do ciągłych podróży, spotkań z ludźmi ze świata mediów i (w jej przypadku) wielu godzin poświęconych na przygotowania nowych kolekcji marki La Mania, zwłaszcza w ostatnich miesiącach (czytaj: Przetakiewicz projektuje dla Lady Gagi). Mimo natłoku obowiązków, Joanna znajduje czas na życie rodzinne. Ostatnio bizneswoman zaprosiła do swojego apartamentu kamery TVN (zobacz: W takich luksusach mieszka Przetakiewicz), a także udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Flesz", w którym opowiedziała jak bardzo ważni są w jej życiu synowie i czym zajmują się na co dzień.

Chociaż synowie Joanny Przetakiewicz mogliby pozwolić sobie na leniwe życie w luksusie, mają ambitniejszy plan na życie. Wszyscy studiują i, co ciekawe, każdy w innej części świata.

- Oni wiedzą, że edukacja to ich droga do kariery, ich szansa na sukces. Najstarszy - 22-letni Aleks - studiuje stosunki międzynarodowe w Rzymie, a średni - 20-letni Filip - genetykę, biotechnologię i matematykę w Stanach Zjednoczonych, a najmłodszy - Jakub - uczy się w liceum w Londynie. Mimo życia na co dzień w innym państwie spotykamy się w domu na weekendy, święta czy wakacje.


Joanna poznała już nawet partnerki dwóch synów. Co więcej, dziewczyny wzięły udział w pokazie kolekcji La Mania.

- Modelkami były dziewczyny Jakuba i Aleksa. Obie świetnie sobie poradziły. Jesteśmy bardzo ze sobą związani, ale nie jestem dla moich synów koleżanką, tylko matką. Są synami o których marzy każda matka. I ja staram się być taką matką o jakiej marzy każdy syn.


Na pytanie, który z synów jest najbardziej podobny do Przetakiewicz, czytamy:

- Każdy jest zupełnie inny. To, co studiują, odzwierciedla ich charaktery. Aleksander jest świetny w kontaktach międzyludzkich, mógłby być dziennikarzem, prawnikiem, dyplomatą, uwielbia pracować z ludźmi. Filip z kolei jest bardzo skupiony na nauce. A najmłodszy? Jest jeszcze za młody, na razie nieokreślony.


Joanna wspomniała także jak wiele zawdzięcza swojej mamie Marii Jaroszek (zobacz: Przetakiewicz pokazała mamę. Podobna?), która zajmowała się dziećmi kiedy ona nie mogła.
 

 

 

lamaniabyjoanna.eu
Newsy
Przetakiewicz zabrała synów na pokaz Chanel
Bawiła się też z Karlem Lagerfeldem i Tildą Swinton! Mamy zdjęcia

Od kiedy Joanna Przetakiewicz otworzyła własny blog ( lamaniabyjoanna.eu ) możemy dowiedzieć się jak spędza wieczory, gdzie aktualnie przebywa i w jakim jest nastroju. Dyrektor kreatywna marki La Mania regularnie zamieszcza zdjęcia ze światowych salonów. Ostatnio Przetakiewicz pokazała jak bawiła się na pokazie Chanel Cruise Collection w podparyskim Wersalu . Ubrana w piękną białą sukienkę z nowej kolekcji La Manii na cześć organizatorów pokazu Joanna założyła toczek symbolizujący logo marki (skrzyżowanie liter CC). We Francji towarzyszyli jej synowie, Alex i Filip, ale nie zabrakło też jej najlepszych znajomych - Karla Lagerfelda i muzy Victora & Rolfa, aktorki Tildy Swinton . To się nazywa wydarzenie! Zobaczcie jak Joanna Przetakiewicz promuje markę La Mania wśród modowej elity:

Joanna Przetakiewicz na okładce Gali
Facebook Gala
Newsy
Modna Przetakiewicz zachwyca na okładce magazynu
O czym opowie?

Joanna Przetakiewicz ma mnóstwo powodów do radości. Jej marka La Mania jest bardzo popularna, nie tylko wśród polskich gwiazd, przyjaźni się z największymi ludźmi ze świata mody, m.in z Karlem Lagerfeldem, a także jej jurorką w nowym show TVNu " Project Runway ". Nic więc dziwnego, że wzbudza wielkie zainteresowanie mediów . Zobacz: Przetakiewicz wspomina początki La Manii: Byłam kompletnie załamana Teraz ma kolejny powód do radości. Joanna Przetakiewicz trafiła właśnie na okładkę nowej "Gali". Pozuje na niej w stylowej, niebieskiej kreacji z frędzlami. W wywiadzie dla magazynu mówi m.in o swojej drodze do sukcesów oraz o wychowaniu synów. Jest to pierwsza od dłuższego czasu tzw. "jedynka" gwiazdy.  A jak Wam podoba się kreatorka mody w takim wydaniu? Zobacz:  Rzadki widok: Joanna Przetakiewicz gościem na pokazie konkurencji Gwiazdy TVNu na ramówce:

jk.jpg
lamaniabyjoanna.eu
Newsy
Joanna Przetakiewicz na pokazie Chanel
Bawiła się w towarzystwie Karla Lagerfelda, Alice Dellal i Tildy Swinton

Joanna Przetakiewicz została zaproszona na pokaz najnowszej kolekcji Chanel – Cruise Collection 2013, który zorganizowano w malowniczej scenerii Wersalu. Dyrektor artystyczna marki La Mania od lat jest przyjaciółką Karla Lagerfelda , nic więc dziwnego, że uczestniczyła w tym ważnym modowym wydarzeniu. Na imprezie oprócz Przetakiewicz pojawili się również jej synowie Alex i Filip. Bizneswoman z dumą pozowała z nimi do zdjęć. Oprócz nich na imprezie domu mody Chanel nie zabrakło światowych sław, a wśród nich znalazła się aktorka Tilda Swinton i gwiazda kampanii torebek Chanel Boy – modelka Alice Dellal . Gwiazda wraz ze swoim zespołem Thrush Metal, zilustrowała muzycznie pokaz marki. Wszystko to mogliśmy zobaczyć dzięki blogowi Joanny Przetakiewicz lamaniabyjoanna.eu . Zdjęcia z pokazu poniżej:

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner