Joanna Krupa zabrała córeczkę na ściankę. Mala Asha zrobiła furorę na konferencji "Top Model". Dzielnie pozowała u boku mamy i wysyłała buziaki fotoreporterom:

Reklama

Wzięłam ją tak na ściankę tak na fun tylko. Pomyślałam, że będzie się wstydziła i od razu ucieknie, a ta sobie stała z mamą, buziaki puszczała i to jest słodkie - powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z Party.pl.

Mała Asha Leigh ma zadatki na prawdziwą gwiazdę, jednak jak wyznała Joanna Krupa, Douglas Nunes nie byłby zadowolony. Poznajcie szczegóły.

Córeczka Joanny Krupy zrobiła furorę na ściance

Córeczka Joanny Krupy późną jesienią skończy trzy latka. Joanna Krupa zabrała córeczkę na ściankę przy okazji promowania 11. sezonu "Top Model". Mała Asha skradła serca wszystkich uczestników wydarzenia. Przed aparatami paparazzi czuła się naprawdę swobodnie, bo zdziwiło samą topmodelkę.

- Fajne jest to, że jest taka otwarta do ludzi, że się nie boi, nie wstydzi, myślę, że to też na przyszłość jej to pomoże - powiedziała Joanna Krupa, w wywiadzie z Party.pl i dodała:
- Ma mały charakterek

Czy córeczka Joanny Krupy pójdzie w jej ślady i zostanie gwiazdą?

Ojciec by się nie zgodził, serce by go zabolało, bo on myśli, że będzie doktorem czy adwokatem - wyznała Joanna Krupa.

Joanna Krupa przyznała także, że nie ma żadnych oczekiwań, co do przyszłości córeczki i pomoże jej w spełnianiu jej własnych marzeń. Zobaczcie wywiad z Joanną Krupa i małą wstawkę z jej córeczką. Mała Asha doskonale czuła się z mikrofonem Party.pl. Zobaczcie urocze wideo.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Top Model 11": Kasia Sokołowska zachwyca formą po porodzie. To pierwsze wyjście po narodzinach syna

Pawel Wodzynski/East News, ADAM JANKOWSKI
Pawel Wodzynski/East News
East News, ADAM JANKOWSKI
Reklama
Reklama
Reklama