Niedawno Joanna Krupa świętowała 44. urodziny i z tej okazji pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie otrzymała m.in. kwiaty od prowadzących. Jurorce "Top Model" na wizji towarzyszyła córeczka, Asha, która skradła show uśmiechając się do kamer czy skacząc na kanapie. Słynnej mamie wręczyła zaś balony. Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Joanna Krupa z córką podbijają "Dzień Dobry TVN"

Od kilku tygodni Joanna Krupa jest w Polsce, gdzie dopina kilka projektów ze swoim udziałem, także telewizyjnych - już wkrótce widzowie zobaczą kolejną edycję "Top Model", ale również jej nowy program z Ewą Chodakowską. Joasi w trakcie pobytu w naszym kraju towarzyszy oczywiście córeczka, Asha. Modelka przyznała w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", że dziś tak dobiera pracę, by zawsze mogła towarzyszyć jej 3,5-letnia dziewczynka. Jej dobro jest bowiem dla Krupy najważniejsze, zwłaszcza po dość głośnym rozstaniu z mężem, Douglasem Nunesem, o którym mówił niemal cały świat:

Ona jest moim priorytetem. [...] Żyję po to, żeby być dobrą matką, ale i żeby nadal wykonywać swoją pasję. To jest mój aniołek taki. [...] Najważniejsze, żeby mieć zdrowie i żeby Asha rosła na drożdżach, żeby była szczęśliwa, żeby jej marzenia się spełniły - mówiła Krupa w studiu TVN.

Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Krupa jeszcze na wizji otrzymała od Filipa Chazjera urodzinowy bukiet, zaś Asha "wparowała" na antenę z balonami, co niezwykle wzruszyło modelkę. Dziewczynka podczas wywiadu była bardzo ruchliwa, zaczęła nawet skakać na kanapie, co Krupa podsumowała krótko:

Energii to ona ma... - śmiała się Joanna.

AKPA

Joanna Krupa pod studiem TVN prezentowała się zachwycająco w białym kombinezonie, niemal natychmiast została otoczona przez fanów, którzy chcieli pamiątkowe selfie z gwiazdą. Tuż przed wizytą w "Dzień Dobry TVN" Krupa miała okazję do świętowania - wzięła bowiem udział w gali "Woman Power", podczas której odebrała prestiżową statuetkę. Na imprezie również zaprezentowała się cała na biało.

Reklama

Zobaczcie więcej zdjęć Joanny z córką. Jak myślicie, Asha zrobi karierę w show-biznesie?

Zobacz także
Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama