Joanna Krupa rozwiodła się
1/5
Joanna Krupa rozwiodła się

Joanna Krupa już po rozwodzie! Jak podaje viva.pl modelka i jej mąż, Romain Zago, podpisali już papiery rozwodowe w sądzie, teraz czekają już tylko na uprawomocnienie wyroku. Jak wygląda sprawa podziału majątku? Czy para utrzymuje ze sobą kontakt? Poznajcie szczegóły.

Joanna Krupa już po rozwodzie!  

O kryzysie w związku Joanny i Romaina mówiło się już od dawna. Para postanowiła rozstać się jeszcze w grudniu 2016 roku, jednak do maja trzymali swoją decyzję w tajemnicy. Następnie gwiazda "Top Model" udzieliła bardzo szczerego wywiadu w "Vivie!", gdzie opowiadała o tym, dlaczego się rozwodzą:

 Wszystko było fantastycznie. Do końca listopada byliśmy razem, później pojechałam na finał programu "Top Model". Wróciłam do Los Angeles, a Romain przyjechał z Miami niedługo przed świętami. Chcieliśmy, jak zawsze, wybrać się w góry, spotkać się z rodziną, wynająć tam dom i pobyć razem. Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat. Myślałam, że jest zmęczony, że coś się dzieje u niego, gorzej się czuje. Kiedy jednak pojechał na zajęcia z jujitsu, zaczęłam analizować sytuację i napisałam SMS, pytając, czy jest jakaś inna kobieta. Zadzwonił: „Nie ma innej kobiety, ale chcę rozwodu”. Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję. Nigdy przecież między nami nie było takich rozmów, że się rozejdziemy, że weźmiemy rozwód… - mówiła gwiazda.

Co ciekawe, Joanna nie spisywała swojego małżeństwa na straty. Po jakimś czasie Romain zaczął się o nią starać... 

Zobacz: Mąż Krupy chce do niej wrócić?! "Chciałby wszystko cofnąć. Ludzie nieraz pobierają się ponownie..."

Teraz wydaje się, że jest już za późno... Joanna i Romain właśnie się rozwiedli. Małżonkowie sprawiedliwie podzielili swój majątek, nie żądają od siebie alimentów. Mają kontakt ze sobą, przyjaźnią się:

Dokumenty rozwodowe już zostały podpisane, teraz Asia i Romek czekają jedynie na ich uprawomocnienie. Rozstali się w zgodzie i wzajemnym szacunku, obojgu na tym bardzo zależało. Mają ze sobą bardzo dobry kontakt i trzymają kciuki za kolejne zawodowe i prywatne przedsięwzięcia – mówi Vivie! osoba z otoczenia pary. 

Rozstanie z mężem to nie jedyna zmiana w życiu Krupy. Co jeszcze wydarzyło się w jej życiu? Zobaczcie na kolejnej stronie naszej galerii!

Zobacz także: Romain Zago zdradził, jak wyglądały kulisy rozstania z Joanną Krupą! Była inna kobieta?

2/5
Joanna Krupa rozstaje się z agencją Małgorzaty Leitner

Joanna Krupa rozstała się z agencją modelek Avant, z którą współpracowała kilka lat:

Kochani, w dniu 30 czerwca 2017 roku zakończyłam współpracę z Agencją Avant Management reprezentowaną przez Małgorzatę Leitner. Otwieram nowy rozdział, z głową pełną pomysłów i motywacji do działania. Moja najbliższa wizyta w Polsce wypełniona jest po brzegi spotkaniami biznesowymi, wywiadami i sesją zdjęciową na okładkę jednej z gazet. Szczegóły wkrótce. Od dziś we wszystkich kwestiach zawodowych proszę o kontakt poprzez mój oficjalny adres mailowy: contact@krupajoanna.pl do zobaczenia w Warszawie już 14 lipca! - napisała na Imstagramie. 

3/5
Romain Zago całuje Joannę Krupę

Joanna i Romain rozwiedli się po 4 latach małżeństwa. Parą byli z kolei aż 10 lat. 

4/5
Romain Zago całuje Joannę Krupę

Para nadal się ze sobą przyjaźni i ma kontakt. 

5/5
Joanna Krupa w białej czapce
Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago