Joanna Krupa wróci do męża?! Joanna Krupa w Vivie! o rozstaniu Joanna Krupa w Vivie! o rozstaniu Romain Zago całuje Joannę Krupę Joanna Krupa w białej czapce
Joanna Krupa wróci do męża?!
1/6
Joanna Krupa wróci do męża?!

Joanna Krupa udzieliła bardzo osobistego wywiadu w magazynie "Vivia!" na temat rozstania z mężem, Romainem. Modelka chyba jeszcze nigdy nie była tak szczera. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego się rozwodzi i jak wyglądało rozstanie. Padło wiele mocnych słów.

 

Zobacz: Joanna Krupa o rozstaniu z mężem: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję" Mocne cytaty!

 

Joanna Krupa wróci do męża?!

Joanna tak naprawdę nie wie co się stało i dlaczego jej mąż zażądał rozwodu. Romain nie chciał z nią rozmawiać o przyczynach swojej decyzji, co ją bardzo zabolało. Proponowała mu nawet terapię małżeńską, ale nie chciał o niej słyszeć. Czy jednak coś w nim pękło? Jakiś czas po rozstaniu z modelką, zaproponował jej wspólne wakacje. Czy chce do niej wrócić? O tym gwiazda opowiada w "Vivie!":

Mówił, że dla niego wszystko się zmieniło i już nie chce mieszkać między Miami a Los Angeles, tylko mieć stały dom, w którym rodzina powinna być najważniejsza. A u nas tak się nie dzieje. Nie mam zamiaru stawiać mu zarzutów, bo to dobry człowiek i przez tych 10 lat przeżyliśmy naprawdę wspaniałe momenty. Miał prawo się odkochać. Ale niedawno zadzwonił: "Spotkajmy się, przyjadę, wszystko naprawimy. Może pojedziemy razem na wakacje?". A mnie zamurowało - mówi Joanna Krupa. 

To jednak nie wszystko! Romain niedawno wysłał Krupie zdjęcie z pieskami Joanny w Los Angeles, którymi się zajmuje. Jak skomentowała to modelka? Odpowiedź na kolejnej stronie!

 

Zobacz także: JOANNA KRUPA I EDYTA GÓRNIAK JAK SIOSTRY! PIOSENKARKA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU!

2/6
Joanna Krupa w Vivie! o rozstaniu

Czy Romain znów uwodzi Joannę?

Być może, ale ja nie chcę go na razie widzieć. Wiem, że kocham go jako człowieka, i dla mnie wiele znaczy, ale myślę też, że między nami była głównie przyjaźń, a nie to, co łączy kobietę i mężczyznę. [...] Rozumiem to, tylko że jego "chcę rozwodu" tak mnie zabolało, że teraz już nie widzę innego wyjścia. Powiedziałam mu więc: "Weźmy ten rozwód i co ma być, to będzie. Jeżeli miłość się nie skończyła, to może wrócimy do siebie". Ludzie nieraz pobierają się ponownie. 

Więcej - w nowej VIVIE! 

3/6
Joanna Krupa w Vivie! o rozstaniu
4/6
Romain Zago całuje Joannę Krupę
5/6
Joanna Krupa w białej czapce
6/6
Joanna Krupa w białej bluzce
Więcej na temat Joanna Krupa