Romain Zago zdradził kulisy rozstania z Joanną Krupą
East News
Newsy

Romain Zago zdradził, jak wyglądały kulisy rozstania z Joanną Krupą! Była inna kobieta?

Romain Zago zdradził, jak wyglądały kulisy rozstania z Joanną Krupą! Była inna kobieta?
Joanna Krupa nazywa Edytę Górniak ci**ką
Newsy
Nie uwierzysz, jak Joanna Krupa nazywa Edytę Górniak! To WIDEO z gwiazdami jest hitem sieci!
Nie uwierzysz, jak Joanna Krupa nazywa Edytę Górniak! To WIDEO z gwiazdami jest hitem sieci!

Przyjaźń Edyty Górniak i Joanny Krupy kwitnie! Modelka i artystka od jakiegoś czasu spędzają ze sobą mnóstwo czasu w USA, wspierają się, a nawet być może wystąpią razem w jednym reality show o ich życiu w Los Angeles. Ponieważ obie gwiazdy mieszkają blisko siebie, często się odwiedzają i... wygłupiają. Na Instagramie Joanny pojawił się bardzo zabawny filmik z udziałem diwy. Musicie to zobaczyć! Zobacz:  TYLKO U NAS Joanna Krupa o swoim mężu: „Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia!’’ Jak Joanna Krupa nazywa Edytę Górniak? Edyta Górniak i Joanna Krupa odnalazły wspólny język. Łączy ich na pewno podobne poczucie humoru. Krupa wstawiła na swój Instagram filmik z popularnym filtrem, który zmienia głos. Modelka przedstawiła Edytę w wyjątkowy sposób: Kochani, jestem tutaj z moją najlepszą, kochaną, najdroższą, Edyta Górniak. Kiedy wokalistka schowała się za Joanną, ta wypaliła:  Ej, gdzie jesteś, ci***ko moja - śmieje się Krupa.  Śmieszy Was to? :) Edyta była bardzo rozbawiona! Humor dopisuje artystce, może tak działa na nią... nowa miłość? Zobacz:  Edyta Górniak jest zakochana! Pokazała zdjęcia nowego partnera. Co za przystojniak! Zobaczcie filmik!     With my love @edytagorniak 💕💕💕 uwielbiam ja @edytagorniak ❤️❤️❤️❤️❤️ #joannaandedytatakeoverhollywood #hollywoodwithedytaandjoanna #hollywoodgang Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa) 28 Cze, 2017 o 12:04 PDT   Joanna Krupa i Edyta Górniak przyjaźnią się!

Edyta Górniak, Joanna Krupa
Newsy
Edyta Górniak o rozstaniu przyjaciółki - Joanny Krupy: "Wydawałoby się, że ma takie idealne życie..."
Edyta Górniak o rozstaniu przyjaciółki - Joanny Krupy: "Wydawałoby się, że ma takie idealne życie..."

Edyta Górniak wspiera swoją przyjaciółkę Joannę Krupę w trudnych chwilach. Obie gwiazdy zaprzyjaźniły się po tym, jak piosenkarka przeprowadziła się do Los Angeles. Niedawno Joanna Krupa rozstała się z mężem - Romainem Zago po 10 latach związku. Obecnie para jest w separacji. Modelka nie ukrywa, że rozstanie jest dla niej bardzo bolesne, ponieważ to partner  Joanny Krupy zadecydował o zakończeniu związk u.    W każdym związku są problemy, zdarzają się kryzysy, ale ja uważałam, że nas to nie dotyczy, że jesteśmy wyjątkowi. Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swoich decyzji.  Ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: „Koniec” i to było wszystko, co od niego usłyszałam. Wiem jednak, że przechodził trudne chwile, jakiś osobisty kryzys. Sądziłam jednak, że w takich momentach nikt nie chce być sam i nie wystawia za drzwi swojej żony - powiedziała modelka w wywiadzie dla "Vivy". Na szczęście w trudnych chwilach, Joanna Krupa nie jest sama. Może liczyć na spore wsparcie swojej przyjaciółki, Edyty Górniak, która również przeszła rozwód.   Zobacz też:  Joanna Krupa rozstała się z mężem i... menadżerką. Teraz pomagać jej będzie inna gwiazda TVN   Edyta Górniak wpiera Joannę Krupę po rozstaniu z mężem Edyta Górniak stoi murem za Joanną Krupą, nie kryje współczucia dla przyjaciółki i deklaruje wsparcie bez względu na dalszy rozwój wydarzeń. Bardzo jej teraz współczuję bo wydawałoby się, że ma takie idealne życie, a teraz nosi swoje kamienie i ma trudny czas. Staram się ją teraz wspierać z całych sił i rozpraszać. Sama przechodziłam rozwód, więc wiem jaki to trudny moment. A ona z mężem, którzy są teraz w krytycznej relacji byli razem 10 lat. To jest kawał życia. Albo to przetrwają albo nie. Nie ma nic pomiędzy. Jakakolwiek będzie jej decyzja to będę...

Joanna Krupa na okładce Party
EastNews/inne
Newsy
Joanna Krupa na okładce "Party"! PIERWSZY RAZ tak szczerze mówi o rozwodzie z mężem!
Joanna Krupa na okładce "Party"! PIERWSZY RAZ tak szczerze mówi o rozwodzie z mężem!

Najnowsze "Party" już w sprzedaży! Co znajdziecie w najnowszym numerze? Temat numer jeden to rozstanie Joanny Krupy i Romaina Zago. Co się stało, że po czterech latach małżeństwa powiedzieli sobie "To koniec"? >>>TUTAJ ZNAJDZIECIE WIĘCEJ <<<   Co jeszcze w nowym "Party"? Żmuda-Trzebiatowska i Lamparska... w ciąży! W polskim show-biznesie wielki baby boom! W ciąży są... Marta Żmuda-Trzebiatowska i Magdalena Lamparska. W nowym "Party" znajdziecie również informacje o ślubie Agnieszki Radwańskiej - kiedy się odbędzie?   To i jeszcze więcej w najnowszym "Party"! Szukajcie nowego numeru w najlepszych punktach sprzedaży za 2,19zł!   Zobacz także:  Bajeczny ślub Joanny Krupy i Romaina Zago !   WIĘCEJ:  JOANNA KRUPA I EDYTA GÓRNIAK JAK SIOSTRY! PIOSENKARKA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU!   Joanna Krupa na okładce "Party".   Romain i Joanna - to już koniec ich miłości!

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner