Romain Zago zdradził kulisy rozstania z Joanną Krupą
East News
1/6
Romain Zago zdradził kulisy rozstania z Joanną Krupą
East News

 

Romain Zago po raz pierwszy skomentował rozstanie z Joanną Krupą! Od kilku miesięcy polskie media donoszą o rozstaniu modelki z mężem. Para po kilku latach od ślubu postanowiła zakończyć swój związek. Joanna Krupa w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że to właśnie Romain Zago zażądał od niej rozwodu. Mąż pięknej modelki i jurorki "Top Model", według relacji Joanny, miał ponoć dość ciągłej nieobecności żony, która ze względu na swoją pracę dużo czasu spędzała w Polsce.

Joanna Krupa w rozmowie z magazynem "Viva!" nie ukrywała, że podejrzewała swojego męża o zdradę. 

...mam wrażenie, że był ktoś inny- mówiła wówczas modelka. 

Teraz, w wywiadzie dla "Faktu", Romain Zago skomentował rozstanie z Joanną Krupą. Czy powodem ich rozwodu rzeczywiście była inna kobieta? Zobaczcie, co powiedział w rozmowie z tabloidem! Zapraszamy na następną stroną.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Czy to w jego ramionach Joanna Krupa pociesza się po rozstaniu?! „Ich relacja jest...”

2/6
Joanna Krupa w białej bluzce

 

Romain Zago w rozmowie z "Faktem" zapewnia, że powodem rozstania z Joanną nie była inna kobieta. Mąż modelki zdradził, co najbardziej mu przeszkadzało w związku...

Nie ma i nie było innej osoby w naszym związku. Chciałem zaznaczyć, że za nasze rozstanie odpowiada moja złość. Odległość jaka nas dzieliła, tworzyła dystans. Byłem oburzony, że Asia zawsze przedkłada swoją karierę nad nasz związek, wiedząc, że jesteśmy dalecy od doskonałości i wiele spraw czeka na rozwiązanie- przyznał Romain Zago. 

Jak Romain wspomina moment, w którym powiedział Joannie, że chce się rozstać? Poruszającą wypowiedź męża gwiazdy znajdziecie na następnej stronie. 

3/6
Romain Zago całuje Joannę Krupę

 

Romain zapewnia, że nigdy nie zdecydował, że poprosi Joannę o rozwód. To była "chwila szczerości", kiedy to zdał sobie sprawę, że Joanna jest "bardziej poślubiona karierze i fanom".

Wracałem do domu po całym dniu pracy i komunikowałem się z Joanną tylko za pomocą Skype'a czy FaceTime'a, bo ona ciągle przez pracę podróżowała po świecie. A ja chciałem mieć prawdziwy dom z żoną u boku. Naprawdę bardzo marzyłem o dzieciach...- przyznał Romain Zago w "Fakcie".

Romain żałuje, że zaproponował Joannie rozstanie? Będziecie zaskoczeni!

4/6
Joanna Krupa, Romain Zago
ons.pl

Żałuje, że podjął decyzję o rozstaniu?

Tak, byłem coraz częściej zły, czego strasznie dzisiaj żałuję. (...) Byłem uparty i nie chciałem wycofywać się z moich decyzji, mimo że wiedziałem, że Joanna jest ciągle kobietą mojego życia - mówi dziennikarzowi tabloidu mąż Joanny.

Czyżby więc ich związek nie był jeszcze do końca stracony?

5/6
Romain Zago i Joanna Krupa na urodzinach gwiazdy

Romain Zago zapewnił, że teraz z Joanną łączy go wielka przyjaźń. Małżonkowie codziennie do siebie dzwonią i bardzo się wspierają. 

6/6
Joanna Krupa w białej czapce
Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago