Joanna Krupa zdradziła jak często uprawia seks z mężem
ONS

Joanna Krupa: "Nie uprawiam seksu za często"

Joanna Krupa zdradziła jak często uprawia seks z mężem
ONS

Joanna Krupa zaledwie kilka tygodni temu w rozmowie z magazynem "Flesz" zdradziła, że jej mąż chciałby już zostać tatą. Modelka przyznała wówczas, że pomimo obietnic jakie złożyła Romainowi Zago, zdecydowała się odłożyć decyzję o macierzyństwie. Jurorka "Top Model" uznała bowiem, że zanim zostanie mamą, chce zakończyć swoje projekty telewizyjne. Zobacz: Kryzys w małżeństwie Joanny Krupy: "obiecałam Romainowi, że zostanie tatą, ale..."

Okazuje się, że temat dzieci to nie jedyna kwestia sporna pomiędzy małżonkami. Jak sama Joanna Krupa przyznaje, dzieli ich również... seks! Gwiazda w rozmowie z Super Expressem żali się, że przez obowiązki w pracy jej mąż nie chce uprawiać seksu tak często jak ona sama by chciała.

Nie uprawiam często seksu. Mąż i ja inaczej się na to zapatrujemy. On nie chce tak często, jakbym ja chciała. Chciałabym więcej razy dziennie, a on niestety jest zajęty pracą, jest zestresowany. Tak mamy od samego początku - mówi.


Czyżby kryzys w małżeństwie Joanny Krupy i Romaina Zaigo wciąż się pogłębiał z powodu różnicy temperamentów?

Zobacz też: Joanna Krupa ubezpieczyła swój pierścionek zaręczynowy. Jest warty fortunę!Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49