Od bajkowego ślubu Joanny Krupu i Romaina Zago minęły już ponad dwa lata. Para wyprawiła wówczas, razem z amerykańską stacją telewizyjną Bravo, uroczystość za milion złotych. Ślub modelki był transmitowany w programie "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" a sama panna młoda wystąpiła w sukni za ok. 100 tysięcy złotych. Jednak jak się pokazuje to pierścionek zaręczynowy był najdroższym elementem jej stylizacji. Okazuje się, że Romain Zago wręczył jej brylant o wartości 4,5 mln złotych! Zobacz: Cała ślubna sesja Joanny Krupy i Romaina Zago dla "Vivy!" FOTO

Reklama

Joanna Krupa postanowiła ubezpieczyć swój drogocenny brylant. Modelka w rozmowie z "Gwiazdami" przyznaje, że nie poszła w ślady Beyonce i nie zrobiła sobie repliki pierścionka w którym mogłaby chodzić na co dzień. Dlatego też podczas oficjalnych imprez możemy podziwiać błyszczące cudo na jej dłoni.

- Beyonce swój pierścionek trzyma w sejfie, a na co dzień chodzi z podrabianym. Ja nawet nie wiem, gdzie taką replikę brylantu można zrobić. Wiem, że takie mniejsze to można w sklepach kupić, ale z moim byłoby ciężej. Mam wszystko ubezpieczone. Nawet jeśli zgubię pierścionek, albo ktoś mi go ukradnie, to i tak zwrócą mi pieniądze. Nie lubię się chwalić. Jestem dumna, że mam taki piękny pierścionek, bo zawsze o takim marzyłam. Nie lubię się jednak z nim pokazywać. Często, gdy pozuję fotoreporterom, zakrywam go ręką, bo nie lubię świecić po oczach.

Zobaczcie jak prezentuje się warty 4,5 miliona złotych pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy. Musimy przyznać, że robi wrażenie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama