Party Stories
Joanna Getka-Kaczor menadżerka Ewy Chodakowskiej o Annie Lewandowskiej
ONS
Newsy

Lewandowska zalicza gafę za gafą. Agentka Chodakowskiej ma dla niej receptę na wpadki

Ewie pomogła, pomoże i Ani?

Anna Lewandowska odkąd zyskała na popularność musi stawiać czoła negatywnym komentarzom i mieć świadomość, że każde jej działanie wystawione jest na ocenę. Trenerka niestety czasem o tym zapomina, co skutkuje wpadkami. Wielokrotnie zarzucano jej błędy ortograficzne w postach, które publikuje czy wdawanie się w kłótnie z hejterami.

Zobacz: Fanka wyśmiała Annę Lewandowską. Trenerka nie pozostała dłużna i zrobiła to samo

Tego typu zachowania niezbyt dobrze wpływają na jej wizerunek i sprawiają, że ciężko jest jej odciąć się od opinii żony sławnego męża. Co poniektórzy twierdzą, że tylko dzięki Robertowi Lewandowskiemu sportsmenka zaistniała w show-biznesie, co oczywiście nie do końca jest prawdą.

Medioznawcy twierdzą, że Lewandowska popełnia ten sam błąd co niegdyś Ewa Chodakowska. Chwalenie się bogactwem i wdawanie się w polemikę z internautami to jest to nad czym Ania powinna popracować:

Ona popełniła ten sam błąd co kiedyś Ewa Chodakowska. Nie należy wchodzić w polemikę z internautami ani epatować bogactwem. Anna zaistniała w mediach jako żona Roberta Lewandowskiego, a teraz nieumiejętnie próbuje odciąć tę "pępowinę". Jest niekonsekwentna, a wizerunek nie powinien być dziełem przypadku. Podobnie jak kiedyś Chodakowska, Lewandowska powinna zatrudnić dobrego specjalistę od PR-u, który zadba o tę spójność i kontakty z mediami - przyznała w najnowszym numerze "Party" dr Anna Jupowicz-Ginalska.


Postawę Anny Lewandowskiej ocenia również menadżerka Chodakowskiej, Joanna Getka-Kaczor, która podziela słowa medioznawców i zauważa też inny błąd, jaki gwiazdy popełniają:

W Polsce gwiazdy mylą zarządzanie wizerunkiem w mediach z walką z tym, co się o nich pisze, dlatego tak często mają kłopoty. Do zażegnania sytuacji kryzysowej potrzebna jest umiejętnie przygotowana strategia, konsekwencja w jej realizowaniu i znajomość show-biznesu.


Lewandowska powinna coś zmienić?

Zobacz: Wyniki popularności Lewandowskiej i Chodakowskiej. Królowa może być tylko jedna
Ponad 300 osób na treningu z Ewą Chodakowską:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Kuźniak o Lewandowskiej
Newsy
Jarosław Kuźniar do Ewy Chodakowskiej: "Taka Lewandowska to wróg, co?". Zobaczcie, jak zareagowała!
Co odpowiedziała?

Ewa Chodakowska we wtorkowy poranek była gościem w programie Jarosława Kuźniara. Dziennikarz rozmawiał z trenerką o sporcie, o jej projektach i innych ciekawych wyzwaniach. Nie zabrakło też tematu Ani Lewandowskiej! Jarosław Kuźniar wprost powiedział do Ewy Chodakowskiej: Taka Lewandowska to wróg, co nie? Zobacz:  Anna Lewandowska wyglądała zjawiskowo, gdy kibicowała mężowi podczas meczu! „Ciąża to nie choroba”, powiedział Robert Ewa Chodakowska o Ani Lewandowskiej Co odpowiedziała Ewa Chodakowska? Trenerka nie dała się wciągnąć w dłuższą dyskusję o Ani Lewandowskiej, która aktualnie spodziewa się pierwszego dziecka. Swego czasu spekulowano, że Chodakowska jej zazdrości i być może niedługo sama zdecyduje się na macierzyństwo. Na razie nie zapowiada się na to! A jak Ewa Chodakowska zareagowała na pytanie o Anię Lewandowską? Co Ty! Super babka, fajne rzeczy robi. Ja za wszystkich trzymam kciuki i jest do dla mnie szalenie ważne, żeby takich osób było więcej. Kibicujemy sobie nawzajem! Tym samym trenerka ucięła temat. Zobacz: Anna Lewandowska tuż przed porodem pochwaliła się kolejnym sukcesem: "Kolejny mały kroczek za mną" ZDJĘCIE Ewa Chodakowska w programie Jarosława Kuźniara. Jak Ewa Chodakowska zareagowała na pytanie o Anię Lewandowską? Jarosław Kuźniar nie odpuścił tematu.    

ONS
Newsy
Ewa Chodakowska wygrała z Anną Lewandowską! W czym?
Ciekawi?

Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska ? Ta pozytywna rywalizacja wydaje się nie mieć końca. I dobrze! Dzięki temu coraz więcej Polaków interesuje się zdrowym trybem życia i czuje motywację, by zrzucić kilka kilogramów oraz zadbać o swoją dietę. W edług najnowszej analizy Instytutu Monitorowania Mediów opublikowanej na łamach portalu newseria.pl, największą inspiracją Polaków jest Ewa Chodakowska. Trenerka pokonała Annę Lewandowską. To właśnie porad Ewy internauci wyszukują częściej. Zobacz też: Czego Kinga Rusin zazdrości Ewie Chodakowskiej? Sama to wyznała trenerce Zgodnie z raportem, w czasie ostatnich czterech miesięcy w Internecie pojawiło się 13 tysięcy wpisów dotyczących Ewy Chodakowskiej oraz 4 tysiące na temat Anny Lewandowskiej . Większość z nich to wpisy o charakterze pozytywnym. Co daje Chodakowskiej miażdżącą przewagę nad swoją konkurentką! Jeśli już pojawiały się negatywne komentarze, to dotyczyły głównie rywalizacji pomiędzy trenerkami, jednak obie panie od tego się odżegnują, stwierdzając, że każda robi swoje i szanują nawzajem swoją aktywność – powiedziała na łamach newseria.pl Karolina Masalska z Instytutu Monitorowania Mediów. Ewa Chodakowska triumfuje również w social media. Trenerka ma na Facebooku ponad 1,6 mln fanów, a Anna Lewandowska - ponad pół mln. Jeśli chodzi o Instagram, to obie panie idą w łeb w łeb! Obie panie zgromadziły ponad 370 tys. obserwujących. A wy którą z pań lubicie bardziej? Zobacz na Polki.pl: Ewa Chodakowska, czyli jak wyglądać świetnie w sportowej stylizacji    

Anna Lewandowska trenuje z gwiazdami
ONS
Newsy
Z Ewą Chodakowską ćwiczą gwiazdy. Lewandowska też przyciągnęła na swój obóz dwie sławy
Kto ćwiczy z Anną?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska walczą o miano najpopularniejszych trenerek w kraju. Na razie wygrywa Ewa - to z nią ćwiczą gwiazdy polskiego show-biznesu - m.in. Dawid Woliński czy Jessica Mercedes. Gwiazda jest również popularniejsza w mediach. Przypomnijmy: Są wyniki popularności Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej w mediach. Królowa może być tylko jedna Anna stara się dorównać Ewie, a efekty widać na Instagramach gwiazd. Niedawno żona Roberta wyjechała na zimowy obóz treningowy do miejscowości Dojo Stara Wieś. Wraz z nią dwie inne sławy - ulubiona ostatnio projektantka Viola Piekut oraz żona Kuby Wesołowskiego, Agnieszka Szczurek . Panie są zachwycone treningami z Lewandowską, cenią ją za ogromną wiedzę i konsekwencję. Obóz instruktorki cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Gwiazda nadal jednak nie spełniła swojego marzenia o treningu z pewną wielką gwiazdą. Zobacz: Lewandowska zdradziła z którą gwiazdą chciałaby trenować: Zawsze ją podziwiałam Anna Lewandowska na Stadionie Narodowym:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner