Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jan Kaczmarek o zachowaniu Agaty Kuleszy i Agaty Trzebuchowskiej na Oscarach
ONS
Newsy

Zdobywca Oscara skrytykował zachowanie Trzebuchowskiej i Kuleszy: Żałosne

Też nie ma dla nich usprawiedliwienia

Zachowanie Agaty Kuleszy i Agaty Trzebuchowskiej podczas wręczenia Oscara dla "Idy" wywołało poruszenie w kraju. Najpierw głos zabrał Krzysztof Ibisz, który nie szczędził gwiazdom słów krytyki. Zobacz: Kulesza i Trzebuchowska oglądały wręczenie Oscara "Idzie" na korytarzu. Ibisz: Żałosne...

Postawy aktorek nie rozumie też kompozytor Jan A.P. Kaczmarek. Muzyk również miał przyjemność uczestniczyć w gali oscarowej 10 lat temu, kiedy sam otrzymał wyróżnienie za muzykę skomponowaną do dzieła "Marzyciel". W "Dzień dobry TVN" podzielił się swoją refleksją na temat zachowania Kuleszy i Trzebuchowskiej. Uważa, że to żałosnym jest fakt ominięcia tak ważnego momentu:

Oscar jest najważniejszą światową nagrodą filmową i nie ma lepszej. Udawanie, budowanie dystansu jest śmieszne. Jak mi nie zależy, to po co tam w ogóle jestem. Współczuję tym, którzy przegapili wręczenie Oscarów. Słyszę, że aktorki opowiadały, że wyszły na drinka, wręczono Pawlikowskiemu Oscara, a one były poza salą. To jest żałosne!


Podzielacie jego zdanie?

Zobacz: Kulesza i Trzebuchowska w dresach na lotnisku. Po powrocie z Los Angeles czekał na nie tłum dziennikarzy 
Polskie ekipy na czerwonym dywanie:
Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska palą papierosy na Oscarach 2015
ONS
Newsy
Kulesza i Trzebuchowska w czasie Oscarów popijały wino. Zdjęcie oddaje więcej niż opowiadania aktorek
Tak oczekiwały na nagrodę dla "Idy"

Wiele emocji po oscarowej gali wzbudziło zachowanie Agaty Kuleszy i Agaty Trzebuchowskiej , które w czasie ogłaszania zwycięstwa "Idy" zostały na korytarzu, gdzie piły wino. Zamieszanie to w ostrych słowach skomentował Krzysztof Ibisz , który niemal od razy przeprosił za swój wpis. Zobacz:  Ibisz przeprasza za krytykę Kuleszy i Trzebuchowskiej. Tłumaczy się ze swoich słów Tymczasem na Facebooku polskiej projektantki Justyny Chrabelskiej, która zaprojektowała suknię dla Urszuli Żal, żony Łukasza Żala, nominowanego do Oscara za zdjęcia do "Idy", pojawiło się ciekawe zdjęcie. Na fotografii są Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska w oscarowych kreacjach już po oficjalnej części. Panie są w bardzo dobrych humorach i z nonszalancją palą papierosy, popijając winem. Widać, że humory im dopisywały i świetnie się bawiły. To dlatego nie zdążyły na ogłoszenie wyników? Zobacz:  Historia jak z filmu: Trzebuchowska trafiła do "Idy" przez przypadek. Została wypatrzona w kawiarni     Kulesza i Trzebuchowska na lotnisku:

Jarosław Kaczyński o Idzie
ONS
Newsy
Kaczyński nie jest fanem "Idy". Chciał żeby Oscara otrzymał inny film
Prezes PIS nie przestaje zaskakiwać

Cała Polska cieszy się z sukcesu " Idy " na Oscarach. Polski obraz, jako pierwszy w historii naszego kraju, zdobył statuetkę w kategorii nieanglojęzyczny film roku. Cała, to być może za dużo powiedziane, ponieważ pojawiły się pierwsze głosy krytyki. Przypomnijmy: Kulesza i Trzebuchowska oglądały wręczenie Oscara "Idzie" na korytarzu. Ibisz: Żałosne... Głos w sprawie postanowił zabrać również Jarosław Kaczyński . Prezes PIS nie oglądał filmu, jednak słyszał o nim nieco i przekonywał, że o wiele bardziej ucieszyłby go Oscar dla innych obrazów. Przy okazji zrobił aluzje, że "Ida" nie do końca ma się z prawdą historyczną: Cieszę się jako Polak z sukcesu, natomiast cieszyłbym się nieporównanie bardziej, gdyby Oscara zdobył np. film o rotmistrzu Pileckim, albo o rodzinie Ulmów, bo to byłby także wkład w dobrze rozumianą polską politykę historyczną - przekonywał Czekamy na moment, aż cokolwiek i ktokolwiek zadowoli pana Jarosława. Zobacz: Stylizacje Kuleszy i Trzebuchowskiej z Oscarów w ogniu krytyki: Jak dwie ubogie krewne Ida na Oscarach:

Małgośka Szumowska i Paweł Pawlikowski odpowiadają na krytykę Idy
ONS
Newsy
"Ida" w ogniu krytyki. Szumowska i Pawlikowski ostro odpowiadają: Z sukcesu cieszyć się nie potrafimy
Mocne słowa reżyserów

Choć od zdobycia Oscara przez Idę mija już tydzień, temat wciąż jest numerem jeden w polskich mediach. A wszystko za sprawą odtwórczyń głównych ról - Agaty Kuleszy i Agaty Trzebuchowskiej , które zdobycie statuetki świętowały na korytarzy z lampka wina. Przypomnijmy: Kulesza i Trzebuchowska w czasie Oscarów popijały wino. Zdjęcie oddaje więcej niż opowiadania aktorek Ich zachowanie zostało ostro skrytykowane przez wiele gwiazd, m.in. Krzysztofa Ibisza czy Jana A.P. Kaczamarka, którzy zgodnie stwierdzili, że gwiazdy zachowały się żałośnie . Reżyserowi i innym twórcom dostało się zaś od Jarosława Kaczyńskiego i innych ludzie z prawicowego środowiska, którzy uważają, że "Ida" jest antypolska. Głos w sprawie w końcu postanowił zabrać sam reżyser, Paweł Pawlikowski , który przyznał, że w USA dziwili się, że "Ida" wywołuje aż tak duże kontrowersje u nas: Można by książę o tym napisać pod tytułem: "Porwanie Idy". Jak pachnie Oscarem, a nagle zaczęło, to wszyscy, nie tylko prawica, lewica się uaktywniają. W USA wszyscy byli zaskoczeni, że u nas tak strasznie psioczą na ten film, że jest antypolsk i - mówił w rozmowie z tvn24.pl W obronie filmu staje również Małgośka Szumowska , która sama została obsypana nagrodami za swój obraz - "Ciało/Body": To już jest nasza cecha narodowa. Z sukcesu cieszyć się nie potrafimy i zawsze umiemy to jakoś odkształcić, nadać temu rogi, jakąś dziwną twarz . Taka dyskusja na temat "Idy", który jest filmem wybitnym, zrobionym subtelnie, delikatnie, filmem, który nie jest nachalny, nikogo nie atakuje, nie ocenia, nie oskarża i jeszcze zdobył tyle najbardziej istotnych w przemyśle filmowym nagród, nie świadczy o nas najlepiej, niestety. To jest zupełnie bez sensu - mówi tvn24.pl Również zaznacza, że na zagranicznych festiwalach nikt nie zwracał uwagi na to, czy film...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner