Agnieszka Chylińska
Facebook
Newsy

"Nie wiem jak żyć. Mam nadzieję, że prywatnie zbiorę się do kupy" wyznaje Agnieszka Chylińska

Co się stało?

Agnieszka Chylińska wraca po 7 latach przerwy z nową płytą "Forever Child" i ujawnia, że kiedy wszyscy myśleli, że jest niesamowicie zadowoloną i szczęśliwą z życia matką, żoną, kobietą... wcale tak się nie czuje i jest na życiowym zakręcie. Chylińska była dziś gościem w Dzień Dobry TVN, w którym chwaliła się płytą, która po dwóch dniach jest na 3 miejscu sprzedaży w Polsce, ale też żaliła się, że nie jest to dla niej najszczęśliwszy czas w życiu. Przez ostatnie lata pojawiły się troski, które ją przytłoczyły i przez to nie mogła wcześniej wejść do studia nagrać materiału i to nie jest tak, jak pisali fani, że zapomniała o muzyce...

Uważam, że  jeśli ewidentnie coś ci się w życiu piep...  to i tak jest fajnie nagrać fajną płytę. Staram się przekuć to coś twórczego i nie skupiać się na negatywnym myśleniu - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Dlaczego Agnieszka Chylińska nie jest szczęśliwa?

 

Kiedy wydawała poprzednią płytę, była bardzo szczęśliwa, teraz jest inaczej.

Wtedy byłam szczęśliwa i też można nagrać fajną płytę. Teraz jest inny czas i mam nadzieję, że prywatnie zbiorę się do kupy na fajną prostą, żeby kiedyś się śmiać z tego wszystkiego, co dzieje się dziś. (...)

Jestem obrażona na to, że życie mnie zaskoczyło różnymi troskami, których nie chciałam. Ale jestem ciekawską babą i żyję po to, żeby zobaczyć co jest za zakrętem - powiedziała w studio DDTVN Chylińska.

Kilka dni temu ukazał się przejmujący wywiad Chylińskiej w "Rzeczpospolitej", w którym artystka wyznaje, że nową płytą pokazuje swoje rozczarowanie, też rodziną.

 

Chylińska rozczarowana ideałem macierzyństwa.

I nie chodzi o to, że jestem nim totalnie rozczarowana, chociaż trochę tak. Kiedy wchodzi się w miłość bez asekuracji, brawurowo – łatwo się wyp... (...) Chciałam się bardzo wpisać w model standardowej rodziny. Naprawdę wierzyłam w to, że będę szczęśliwa na wsi, rodząc kolejne dzieci, robiąc te pier... krupniki, ciesząc się, bo mąż właśnie macha mi z ogrodu. Ale życie weryfikuje wszystko i daje po ryju. Okazało się, że to nie jest życie dla mnie. Przynajmniej nie w stu procentach! Teraz jest taki moment przyczajenia. Moja najmłodsza córka ma już cztery lata i mogę wracać do dawnej siebie właśnie dlatego, że mam męża i mam rodzinę. A chcę też, k..., pojechać na mecz! Muszę jechać do kolegów! Muszę się wyszaleć! - powiedziała Chylińska w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi. To nowy hit YouTube'a! 

Chylińska nie wie jak żyć.

 

Agnieszka  Chylińska zdradziła też, że wcześniej również miewała zwątpienie w życie i chciała skończyć jak Joplin czy Cobain. Ale się zakochała i znowu zapragnęła żyć.

Taki był mój sztywny plan, jeden z wielu, które nie wyszły. Kochałam Janis Joplin i chciałam skończyć tak jak ona. Jedyną wartością mojego życia wydawał mi się wielki performance Chylińskiej dla ludzi. (...)

Zakochałam się i znowu chciałam żyć. Może jestem jak pies z sierocińca? Musiałam poczuć miłość, żeby się otworzyć. Ale teraz jestem na zakręcie. (...)  Najbardziej w ostatnich latach zniszczyło mnie poczucie, że już wiem jak żyć. Nie. Nie wiem jak żyć. I mówi to kobieta, która ma 40 lat, która coś tam pozornie ogarnia - czytamy w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Zobacz także: Dziennikarz pyta skąd na nowej płycie Agnieszki Chylińskiej tyle bólu, smutku, a ta... porównuje swoje życie do Angeliny

 

Agnieszka Chylińska wydała nową płytę, ale przyznaje, że nie jest to dla niej najszczęśliwszy czas.

Królowa Łez - Agnieszka Chylińska

 

Agnieszka Chylińska jeszcze do niedawna pozowała na szczęściarę, która ma rodzinę i piękne życie.

Agnieszka Chylińska fryzura

 

Agnieszka Chylińska nie chce zdradzić, jakie największe troski spadły na nią ostatnimi czasy.

Agnieszka Chylińska
Facebook

Agnieszka Chylińska podpisuje nową płyte w warszawskim Empiku
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska podpisuje najnowszą płytę. ONA znów jest niegrzeczną dziewczyną! Zobaczcie
Agnieszka Chylińska podpisuje najnowszą płytę. ONA znów jest niegrzeczną dziewczyną! Zobaczcie
Agnieszka Chylińska walczy z depresją?
Instagram
Newsy
Agnieszka Chylińska gorzko o swoim życiu: "W ch** jestem rozczarowana". Artystka zdradziła, czy walczy z depresją!
Agnieszka Chylińska gorzko o swoim życiu: "W ch** jestem rozczarowana". Artystka zdradziła, czy walczy z depresją!

Agnieszka Chylińska  pojawiła się w programie Magdy Mołek "W roli głównej" i opowiedziała m.in. o tym, jak się czuje będąc jednocześnie artystką i mamą trójki dzieci. Charyzmatyczna wokalistka, która niedawno  zaskoczyła swoich fanów wydając nową płytę , spełnia się w roli mamy, ale jednocześnie przyznaje, że za bardzo poświęciła się macierzyństwu. Zobacz także: Agnieszka Chylińska była podejrzewana o anoreksję. Pierwszy raz zdradziła, dlaczego tak schudła!   Agnieszka Chylińska o depresji i macierzyństwie u Magdy Mołek Ja mocno przegrzałam temat tego macierzyństwa w swoim życiu. Po pierwsze nie pozwoliłam sobie pomóc i wszystko chciałam robić sama, nie było żadnej niani, żadnego ściągania rodziców. Ja chciałam wszystkim pokazać, że jestem pod tym względem absolutnie dzielna i to mnie umordowało na maksa. Teraz już jest lepiej. Natomiast cieszę się, że mam pracę - przyznała gwiazda. Uważam, że powinny być zdrowe proporcje, czyli, że mam czas dla dzieci i mam czas dla siebie. Ja to spieprzyłam. Czyli ja się w pełni przez ostatnie siedem lat poświęciłam dzieciom. I to był ten błąd - oczywiście cudownie może dla nich, ale ja przegrzałam bardzo. Wyznanie Agnieszki Chylińskiej wyraźnie zaskoczyło Magdę Mołek , która zapytała wprost: " Ale nie jesteś rozczarowana tym jak żyjesz? " W ch** jestem rozczarowana. Nie podoba mi się. Absolutnie mi się nie podoba  - przyznała szczerze Agnieszka Chylińska. Patrzę na moje dzieci jak one tak się buntują tak klasycznie, wiesz tupią nóżkami - ja tupię nóżkami natomiast z moim podejściem do życia i z takim, mimo wszystko, niepoprawnym optymizmem, ja mam w sobie ten mechanizm, że ja muszę wstać i muszę iść. Prowadząca "W roli głównej" skomentowała wypowiedź Agnieszki sugerując, że w przyszłości może mieć problemy z depresją. Ja...

Agnieszka Chylińska o macierzyństwie i nowej płycie
Newsy
Szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej: "Mi macierzyństwo solidnie dokopało! Tracę coś jako kobieta"
Szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej: "Mi macierzyństwo solidnie dokopało! Tracę coś jako kobieta"

Agnieszka Chylińska po 7 latach wydała nową płytę - "Forever Child", którą promuje singiel "Królowa Łez". Artystka zaskoczyła wszystkich - płyta bowiem wyszła na rynek znienacka. Gwiazda udzieliła również bardzo szczerego wywiadu w Onecie - m.in. o zmianach, jakie zaszły w jej życiu i o macierzyństwie.   Agnieszka Chylińska o nowej płycie i... macierzyństwie! Agnieszka Chylińska kazała czekać na nową płytę aż 7 lat. Dlaczego tak długo? Co zmieniło się w życiu Agnieszki? Jak zmieniła się ona sama? Chylińska w bardzo szczerym wyznaniu opowiada o życiowych zakrętach, o trudnościach macierzyństwa... "Forever Child" powstawała, kiedy byłam na życiowym zakręcie. Gdy urodziłam pierwsze dziecko, dopiero smakowałam macierzyństwa, byłam trochę naiwna. Pędziłam w stronę horyzontu, czułam euforię, otaczały mnie same jasne i piękne kolory. Ułożyłam dokładny scenariusz, w jaki sposób będzie przebiegało moje życie. I to mnie zgubiło – rzeczywistość zweryfikowała wszystkie te plany. Dostałam nie tyle w twarz, co w… brzuch – dziś jestem skulona i rozczarowana tym, że życie wygląda inaczej, niż myślałam. Mi macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło– wiem, że to mocne określenia. Z jednej strony mocno się zaangażowałam, chciałam coś zrobić dla dzieci, ale z drugiej poczułam, że tracę coś jako kobieta. Łatwowierna dziewczynka zderzyła się z dorosłością. - mówi gwiazda. W pewnym momencie swojego życia Agnieszka Chylińska poczuła, że sięgnęła dna. Ma już dość bycia dzielną i silną cały czas: Ja przy********łam dupą o beton i czuję, że nie wiem, co dalej ze sobą zrobić. Zdaję sobie sprawę z tego, co czuje, czego nie chcę i co powoduje, że mam taką ogromną niezgodę na życie, ale ten stan doprowadza mnie do szału. Zawsze nosiłam w sobie radykalizm: jak dzieci, to troje, jak jestem feministką,...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner