Horoskop zajawka 2 Agnieszka Kaczorowska jamnik.jpg
1/13
Horoskop zajawka 2 Agnieszka Kaczorowska jamnik.jpg

Czas na horoskop! Co czeka cię na początku maja 2017 roku? Czy to dobry czas na rozpoczęcie nowego związku, a może zmianę pracy? A może już teraz powinieneś zacząć planować wakacje?

 

Wszystkie odpowiedzi na nurtujące was pytania znajdziecie w specjalnym horoskopie Party.pl! Znajdźcie swój znak w naszej galerii i sprawdźcie, co was czeka!

 

Zobacz też: Córka Lewandowskich jest spod znaku Byka. Jaki będzie miała charakter? Jedno jest pewne: ta dziewczyna będzie rządzić!

2/13
Rak
horoskop

RAK 22.06- 22.07

Miłość: Możesz odczuwać ogromną potrzebę bliskości, ciepła i uczucia. Dzięki temu zbliżycie się z partnerem, którego Twoje zachowanie przyjemnie zaskoczy. Czułe gesty i wzajemna troska bardzo scementują Wasz związek. Single natomiast mają szansę na nową znajomość a nawet gorący romans.

Praca: Jeśli po głowie chodzą Ci myśli o usamodzielnieniu się i założeniu własnej firmy to lepszego momentu nie będzie. Warto teraz zadziałać pod wpływem impulsu i posłuchać swojego wewnętrznego głosu, który zwykle jest tłumiony

Twoja szansa: Nie obawiaj się nadchodzących zmian bo będą dla Ciebie korzystne. Lęki są tylko w Twojej głowie i nie muszą mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

3/13
Panna
Panna

Panna 23.08-22.09

Miłość: Zrób porządny rachunek sumienia. Pamiętaj, że to co posiejesz - zbierasz. Nadmiernym kontrolowaniem partnera, sprawdzaniem i ciągłą podejrzliwością możesz sprowokować adekwatne zachowania, których wcale sobie nie życzysz. Warto teraz skupić się na duchowości, marzeniach a nawet bujaniu w obłokach

Praca: Po dosyć nerwowym i wyczerpującym czasie w życiu zawodowym nadchodzi stabilizacja i zbierania żniw. Nie oznacza to wcale, że możesz teraz spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie – taryfy ulgowej nie będzie

Twoja szansa: Jeśli czujesz, że w czymś popełniasz błąd lub robisz coś na siłę to wycofaj się póki czas. Nie ma sensu ciągnąć tego, co nie daje Ci zadowolenia

4/13
Lew
Lew

Lew 23.07-22.08

Miłość: Nigdy nie wiesz, za którym rogiem czeka szczęście. Nie uciekaj więc w życie zawodowe, nie wymawiaj się brakiem czasu, bo możesz przegapić coś co Los dla Ciebie szykuje. Jeśli jesteś w związku staraj się być negocjatorem a nie agresorem. Unikaj kłótni, ustępuj. Warto spuścić z tonu dla świętego spokoju

Praca: Nowe projekty, nowe wyzwania - wszystko to o czym marzysz teraz zacznie się spełniać. Pojawią się nowe szanse, z których koniecznie musisz skorzystać. Także niecodzienne zbiegi okoliczności będą działać na Twoją korzyść.

Twoja szansa: Zwracaj uwagę na nastroje i uczucia innych ludzi. Ktoś w Twoim otoczeniu będzie wdzięczny, jeśli okażesz mu zainteresowanie i trochę pomożesz.

5/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec 22.12-19.01

Miłość: Jeśli jesteś w związku chwile namiętności skutecznie rozładują atmosferę a złe emocje rozejdą się po kościach. Dobry czas na planowanie wyjazdów, także tych dalszych oraz na wspólne decyzje związane z finansami. Jeśli jesteś singlem rozejrzyj się uważnie, ktoś z bliskiego kręgu chciałby podarować Ci serce.

Praca: Każdy nowy pomysł przemyśl dwa razy zanim zaprezentujesz go przełożonym. Najlepiej przygotuj odpowiednie argumenty i listę potencjalnych korzyści. Warto się postarać i udowodnić, że pomysł wart jest inwestycji.

Twoja szansa: Nie oceniaj innych pochopnie, pamiętaj że pozory mylą. Staraj się czytać między wierszami aby ważne przekazy nie umknęły Twej uwadze.

6/13
Byk
Byk

BYK 21.04- 20.05

Miłość: W Twoim związku zacznie być nerwowo i nieprzewidywalnie. Uważaj na słowa, bo możesz ich później pożałować. Jeśli gwiazdy ostrzegają przed konfliktem najlepszy sposób na uniknięcie go to schodzenie partnerowi z drogi. Nie mam też dobrych wieści dla samotnych - czas nie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości.

Praca: Zajmiesz się w końcu zaległościami, przestaniesz myśleć o niebieskich migdałach i weźmiesz się poważnie za obowiązki. To, że ostatnio szło w miarę łatwo, nie oznacza, że teraz możesz przestać się starać.

Twoja szansa: Pilnuj kluczy, portfeli i ważnych dokumentów. Przez wysoki poziom roztargnienia mogą czekać Cię pomyłki, zguby lub nawet kradzieże.

7/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06

Miłość: A może by tak zrobić coś szalonego? Namów partnera na spontaniczny wyjazd, wyjście na tańce. A jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem pod żadnym pozorem nie spędzaj kolejnego weekendu w domu! W nadchodzących dniach postaw na fantazję, przebywanie z ludźmi, dobrą zabawę i oderwanie się od problemów

Praca: Możesz poczuć zastój i brak spełnienia zawodowego. Jeśli takie myśli pozostaną dłużej w Twojej głowie a odpoczynek od pracy nie pomoże - koniecznie coś z tym zrób. Najwyraźniej to czas aby pomyśleć o zmianach

Twoja szansa: Realizuj nawet to, co do tej pory mogło Ci się wydać bezsensowne. Masz dobrą aurę na robienie nieszablonowych rzeczy i ekscentryczne zachowania.

8/13
Baran
Baran

BARAN 21.03- 20.04

Miłość: Bardzo korzystny czas na wzmacnianie wszelkich więzi, uczuciowych i przyjacielskich. Będziesz także bardziej otwarta na nowe znajomości. W stałych związkach królować będą sprawy bytowe, warto pomyśleć o lepszym zaplanowaniu domowego budżetu.

Praca: Wcześniejszy zastój w sprawach zawodowych to już przeszłość. Początek tygodnia natchnie Cię nową weną i wpadniesz na pomysły o jakich Ci się nawet nie śniło. Koniecznie wykorzystaj nadchodzący czas na pracę.

Twoja szansa: Bądź sobą, rób to co sprawia Ci przyjemność, przebywaj z osobami, które lubisz. Nie zmuszaj się do czegoś co Ci nie pasuje, to strata Twojego czasu.

9/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik 20.01-18.02

Miłość: Jeśli zależy Ci na utrzymaniu związku i na zgodzie nie upieraj się przy swoim i daj drugiej stronie się wygadać i wyżalić. Otrzymujesz bowiem szansę na naprawienie tego, co się ostatnio popsuło. Single mogą liczyć na życzliwość losu w sferze uczuć ale muszą uważać na osoby szukające tylko krótkiej przygody.

Praca: Zrobi się nerwowo, unikaj niepotrzebnych sprzeczek i konfliktów. Warto teraz zacisnąć zęby i przeczekać gorszy okres. W finansach natomiast bonus w postaci jakiegoś wyrównania lub dodatku do wynagrodzenia.

Twoja szansa: Staraj się unikać osób spod znaku Byka i Koziorożca, z ich strony mogą spotkać Cię przykrości. Dobry czas na remont lub przemeblowanie domu

10/13
Waga
Waga

Waga 23.09-22.10

Miłość: Jeśli uważasz, że zrobiłaś już wszystko aby naprawić Wasze sprawy związkowe a jednak nic się na lepsze nie zmienia – nie staraj się na siłę, poczekaj teraz na ruch ze strony partnera. Samotne Wagi zauważą większe zainteresowanie płci przeciwnej ale nie dajcie się złapać byle komu na miłe słówka i obietnice.

Praca: Przyszedł czas na zmiany, których w końcu trzeba dokonać i rozliczyć się z popełnionych błędów. Nie możesz problemów chować po kątach, trzeba się z nimi zmierzyć. Pamiętaj, że tu chodzi o Twoją reputację i lepszą przyszłość.

Twoja szansa: Gwiazdy wyznaczają odpowiedni dla Ciebie czas na zamknięcie spraw urzędowych lub prawnych. Zrób też w swoim życiu większe porządki.

11/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec 22.11-21.12

Miłość: Po chwilach uniesienia, czas na to by zastanowić się - co dalej. Warto teraz pomyśleć o przyszłości, zaplanować coś wspólnie i podjąć decyzje. Ale przede wszystkim zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz i czy stabilizacja uczuciowa da Ci szczęście.

Praca: Doceń bardziej to, co do tej pory udało Ci się osiągnąć na niwie zawodowej, i nie poddawaj się nawet jeśli teraz nie do końca coś Ci wychodzi. Nie popełnia błędów ten, który nic nie robi. A Ty ze swoich wpadek wyciągaj lekcje na przyszłość.

Twoja szansa: Szczęście będzie sprzyjać Ci w finansach, możliwa jakaś wygrana. Trudność natomiast sprawi Ci podejmowanie decyzji. Wycisz się i pozbieraj myśli

12/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion 23.10-21.11

Miłość: Teraz nie będziesz narzekać na nudę w życiu uczuciowym. W stałych relacjach atmosfera będzie bardzo gorąca i powróci namiętność, o której oboje już zapomnieliście. Samotne Skorpiony mogą poznać kogoś, kto totalnie zawróci w głowie. Związku z tego nie będzie ale spędzisz czas, który zapamiętasz na długo

Praca: Uważaj na nieuczciwe propozycje ze strony konkurencji, nie zdradzaj zawodowych tajemnic i nie dawaj powodów do plotek. Najrozsądniej będzie unikać prywatnych spotkań z osobami związanymi z Twoją pracą

Twoja szansa: Kieruj się ambicją, ale wystrzegaj zazdrości. To uczucie przysłania oczy, zjada Cię od środka i przestajesz dostrzegać pułapki, w które wpadniesz.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby 19.02-20.03

Miłość: Jeśli niedawno w Twoim związku zapanowała zgoda to nie wracaj już do tego co było a na drobiazgi przymknij oko. Partner będzie zachwycony Twoim uśmiechem więc nie żałuj mu go. Znalezienie drugiej połówki może zająć singlom więcej czasu. Korzystaj z uroków stanu wolnego i spędzaj miło czas.

Praca: Wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Nie masz się o co martwić. Znajdziesz czas zarówno na pracę jak i życie prywatne. Ktoś, kogo poznasz na niwie prywatnej może okazać się bardzo pomocny w Twojej karierze.

Twoja szansa: Nie zamykaj się w sobie i czasem po prostu się wygadaj. Tłumienie emocji nie jest dobre a są przy Tobie osoby, które wysłuchają, przytulą i Ci doradzą.

Więcej na temat Horoskop