Chwilę przed premierą dokumentu "Harry i Meghan" na Netflixie brytyjskie media mocno uderzyły w Sussexów, nie zostawiając na nich suchej nitki. W nagłówkach nie brakuje ostrych słów, a eksperci zarzucają wnukowi Elżbiety II nienawiść do własnej rodziny oraz sabotowanie działań brata i ojca. Małżeństwo jednak uznało, że chce mieć wpływ na swój wizerunek. Opinia publiczna w Wielkiej Brytanii uważa, że para powinna stracić tytuły książęce.

Reklama

- Przy tak wysokiej stawce, czy nie my powinniśmy opowiadać naszą historię? - pyta Meghan w zwiastunie produkcji.

"Harry i Meghan" już 8 grudnia na Netflixie. Sussexowie stracą tytuły?

Brytyjska prasa ostatnio znów wzięła pod lupę księcia Harry'ego i Meghan Markle. Zdaniem "Daily Mail" premiera dokumentu o Sussexach to "deklaracja wojny". W "The Sun" czytamy, że małżeństwo dokonuje "sabotażu" i nie oszczędziła bliskich w filmie, którego premiera odbędzie się już w najbliższy czwartek.

Zobacz także: Meghan Markle pokazała syna! Archie zachwycił internautów: "Jaki słodziak"

Netfix/Ferrari Press/East News

- Harry, czy nienawidzisz swojej rodziny tak bardzo? - czytamy w "Daily Express".

Brytyjscy eksperci stwierdzili, że dzielenie się rodzinnymi sekretami z całym światem jest poniżające. Co ciekawe, według przeprowadzonych ostatnio sondaży opinia publiczna chce, by Harry i Meghan stracili tytuły książęce, które w 2018 roku nadała im Elżbieta II.

Netfix/Ferrari Press/East News

Jednak te żądania najprawdopodobniej nie zostaną spełnione. Wszystko przez konstytucję. Harry jest księciem z urodzenia, natomiast Meghan pozostała jego żoną - a więc księżną.

Zobacz także

- Najlepszym wyjściem dla Harry'ego byłoby dobrowolne zrzeczenie się wszystkich swoich tytułów królewskich. Można oczekiwać, że to zrobi, ponieważ wydaje się nienawidzić monarchii i swojej rodziny. Chyba że trzyma się ich tylko dlatego, żeby zarabiać więcej pieniędzy — powiedział Tom Bower, autor "Revenge: Meghan, Harry, and the War Between the Windsors".

Netfix/Ferrari Press/East News

Zobacz także: "The Crown": Po emisji nowych odcinków sieci zawrzało! Chodzi o króla Karola III!

Reklama

Myślicie, że pałac Buckingham czeka kolejny skandal? Coraz więcej mówi się też o tym, że książę Harry i Meghan Markle nie odwiedzą króla Karola III w święta.

Chris Jackson/Press Association/East News
Reklama
Reklama
Reklama