Po śmierci Królowej Elżbiety II wydawało się, że relacje Meghan Markle, księcia Harry'ego oraz reszty rodziny królewskiej mają szansę na poprawę. Zaledwie kilka miesięcy później poddani nie łudzą się, że zobaczą swoich ulubieńców w komplecie i wszystko wskazuje na to, że małżonkowie nie odwiedzą króla Karola III w czasie Bożego Narodzenia. Książę Harry oraz Meghan Markle skrzętnie pilnują wizerunku swoich dzieci i nie publikują zbyt często wspólnych zdjęć, dlatego fani mieli nadzieję zobaczyć Archiego i Lilibet w grudniu w Wielkiej Brytanii. Ich ciekawość została jednak zaspokojona przypadkiem podczas jednej z konferencji. Zobaczcie najnowsze zdjęcia 3-latka!

Reklama

Meghan Markle i książę Harry pokazali zdjęcie synka

Relacje rodziny królewskiej od lat są bardzo skomplikowane i wielu Brytyjczyków miało nadzieję, że śmierć monarchini zjednoczy Williama oraz Harry'ego. Tak się jednak nie stało, a już niedługo ma się ukazać autobiografia młodszego z braci, która może obnażyć od lat skrywane sekrety. Już teraz wiadomo, że książę Harry oraz Meghan Markle nie przylecą do Wielkiej Brytanii na święta Bożego Narodzenia, a ich decyzja miała zasmucić Karola III.

Meghan Markle i książę Harry często są w centrum zainteresowania, a obecność kamer oraz fotografów jest dla nich codziennością. Mimo wszystko chronią prywatność swoich dzieci, a mały Archie był widziany przeszło rok temu. Teraz sieć obiegły kadry z 3-latkiem, a fani nie mogą się nadziwić, jak bardzo wyrósł.

Zobacz także: Meghan Markle poprawiła sobie nos? W sieci roi się od dowodów

Żona księcia Harry'ego uczestniczyła w spotkaniu z dyrektorką generalną firmy konsultingowej Full Circle Strategies, Jotaką Eaddy, nagle niespodziewanie w kadrze pojawił się 3-letni Archie. Screena siedzącego na kolanach mamy chłopca udostępniła na Twitterze profesor Duchess Harris. Mimo iż fotka zniknęła z jej profilu, fani już zdążyli je przechwycić.

Zobacz także

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry chcą upokorzyć rodzinę królewską? "Tu chodzi tylko o pieniądze"

W komentarzach pojawiło się mnóstwo miłych słów.

- Ale Archie jest już duży!

- Archie jaki słodziak!

- Syn Harry'ego i Meghan jest uroczy

Reklama

Archie bardzo się zmienił?

Instagram/ Save The Children UK
EastNews
Reklama
Reklama
Reklama