Marina Łuczenko pochwaliła się pierścionkiem

Marina wreszcie skomentowała zaręczyny z Wojciechem Szczęsnym. Pokazała piękne zdjęcia!

Marina Łuczenko pochwaliła się pierścionkiem

A jednak! Kiedy wczoraj podaliśmy informację, że Marina i Wojciech Szczęsny zaręczyli się, zastanawialśmy się, czy narzeczeni potwierdzą to w mediach społecznościowych. Milczeli przez dobę i artystka dopiero dzisiaj zabrała głos w sprawie. Zobacz: Marina pokazała zdjęcia i filmik z urodzin! "Przepiękny dzień w moim sercu". Chodzi o zaręczyny?

Teraz wokalistka dodała wpis na swoich portalach społecznościowych, w którym napisała i potwierdziła, że razem z bramkarzem rozpoczynają nowy etap w życiu:

Jak już zapewne wiecie, moje urodziny niespodziewanie zamieniły się w jeden z najważniejszych dni w moim życiu. Tak kochani ....Powiedziałam TAK!!! Zaczyna się kolejny etap naszego życia i jesteśmy tym niesamowicie podekscytowani. To jedyny komentarz w tej sprawie - napisała na Facebooku.

Łuczenko pochwaliła się też okazałym pierścionek i uroczymi zdjęciami. Zobaczcie!

Zobacz: Wojciech Szczęsny oświadczył się Marinie na jej urodzinach! Wiemy, co odpowiedziała!

 

 

Kochani, długo się zastanawiałam czy zabierać głos w tej sprawie, ale czuje, że jednak nie moge tego pozostawić bez komentarza. Jak już zapewne zauważyliście w internecie krążą zdjęcia bezprawnie ukradzione z prywatnych profili moich przyjaciòł, ktòrzy towarzyszyli mi w tym wyjtkowym dniu, za co jestem im niezmiernie wdzięczna! Wczoraj rano zobaczyłam informacje w internecie na swój temat. Nie planowałam, żeby zawiadamiać o tym wszystkich publicznie, a już na pewno nie w ten sposób . Nawet nie miałam czasu żeby się nad tym zastanowić, ale stało się wiec nic już nie zmienię ... Moze chociaż zdjęcia , ktore krążą online. Jak już zapewne wiecie, moje urodziny niespodziewanie zamieniły się w jeden z najważniejszych dni w moim życiu. Tak kochani ....Powiedziałam TAK!!! Zaczyna się kolejny etap naszego życia i jesteśmy tym niesamowicie podekscytowani. To jedyny komentarz w tej sprawie. Pozdrawiamy. Wiecej zdjęć na FACEBOOK'u #tiffany #tiffanyandco #fiancee #engagement #love #chwalipięta #wymarzony #breakfastattiffanys #princess

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)

 

 

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39