Doda o życiowym optymizmie

Doda wyjdzie za mąż w przyszłym roku! "Dużo daję od siebie, a czasami dostaję kopa w d..."

Doda o życiowym optymizmie

Doda wyjdzie za mąż w 2016 roku! Tak przynajmniej zapewnia w rozmowie z TV Regionalna w Lubinie. W nowym roku artystka planuje wydać DVD koncertowe, płytę, ale przede wszystkim znaleźć miłość. Do tej pory nie miała szczęścia. Jej każdy związek rozpadał się po kilkunastu miesiącach. Może 2016 rzeczywiście będzie dla niej szczęśliwy?

Doda nie rozpacza po rozstaniu z Emilem Haidarem. Rzuciła się w wir pracy i koncertów. Po występie w Lubinie artystka udzieliła długiego wywiadu tamtejszej telewizji. Wyjaśniła skąd bierze siłę i pozytywną energię, pomimo tego, że przeszła wiele:

To nie jest tak, że ja ciągle jestem uśmiechnięta. Mam mnóstwo dni, kiedy jestem w tragicznym stanie psychicznym. Jest wiele takich chwil, ale proporcjonalnie do tego, kiedy czuję się dobrze - jest ich mniej. Skąd taka siła? Od rodziców, to oni nauczyli mnie pozytywnego podejścia do życia. Ja sama mam bardzo pogodny charakter. Życie mnie wielokrotnie zraniło, ludzie którzy się w nim pojawili, bo ja dużo daję od siebie, a czasami dostaje kopa w d... Ja się szybko regeneruję, i psychicznie i fizycznie, szybko staję na nogi.  - zapewniała wokalistka

A jakie ma plany na 2016 rok?

Nie omieszkam wyjść za mąż - śmiała się artystka.

Przypomnijmy - Doda kilka tygodni temu rozstała się z Emilem Haidarem. Były facet wokalistki miał inne podejście do życia niż ona. Pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od biznesmena, chce zlicytować na aukcji charytatywnej. Może dobro, które przekazuje innym, wróci do niej w 2016 roku? Tego jej życzymy!

 

Doda o rozstaniu z Emilem i planach na 2016 rok

 

Doda wierzy, że wyjdzie za mąż w 2016 roku

Doda o Dżadze
ONS

 

Doda rozstała się z Emilem Haidarem

Doda i Emil Haidar na randce w kinie

 

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41