Kim Kardashian, Agnieszka Szulim Amber Heart z partnerami Kim Kardashian i Kayne West uśmiechnieci na ulicy Agnieszka Szulim i Piotr Starak uśmiechnieci trzymają się za rece Johnny Depp i Amber Heart elegancko ubrani na ulicy George Clooney i Amal na czerwonym dywanie
Kim Kardashian, Agnieszka Szulim Amber Heart z partnerami
EAST NEWS (3)
1/8
Kim Kardashian, Agnieszka Szulim Amber Heart z partnerami
EAST NEWS (3)

Publiczne oświadczyny Piotra Staraka czy domowe jak u George'a Clooneya? Gorące zaręczyny kięcia Williama i księżnej Kate czy "zimowe" Heidi Klum i Seala? Zebraliśmy niezwykłe zaręczyny gwiazd - zobacz jak zaplanowali ten niezwykły dzień w życiu! Które  z nich robią na tobie największe wrażenie?

2/8
Kim Kardashian i Kayne West uśmiechnieci na ulicy

Życie Kim Kardashian i Kanye Westa to jedno wielkie show. Nie inaczej było z oświadczynami. Kanye wynajął stadion w San Francisco. Na ekranie wyświetliło się wielkie " PLEEEASE MARRY MEEE", a West wreczył Kim pierścionek z 15-karatowym brylantem.

Żeby było jasne, nie była to kameralna impreza. Na stadionie było 100 osób - nie tylko rodzina Kim i przyjaciele Kanye, ale też orkiestra z San Francisco i oczywiście ekipa show o Kardashianach...

 

 

 

3/8
Agnieszka Szulim i Piotr Starak uśmiechnieci trzymają się za rece

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka na pewno przejdą do historii polskiego show-biznesu! Piotr Woźniak-Starak postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, Agnieszce Szulim na balu charytatywnym organizowanym przez fundację "TVN nie jesteś sam" Przypomnijmy: Piotr Starak oświadczył się Agnieszce Szulim na balu TVN!
Nikt z zaproszonych gości się tego nie spodziewał, a milioner był bardzo zestresowany. Starak powiedział niewiele, ale za to była to wyjątkowo wzruszająca przemowa. I zadziałała, bo Agnieszka odpowiedziała "tak":) Producent filmowy był zestresowany i chwilkę potrwało zanim wyciągnął pierścionek. A jak brzmiała krótka przemowa wybranka Szulim?

To jest kobieta mojego życia i dzisiaj… Ojciec by się zdziwił. Żałuję, że go nie ma, ale ja to musze zrobić. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną?

Agnieszka oczywiście się zgodziła...

 

Zobacz także:

Agnieszka Szulim PIERWSZY RAZ o swoich zaręczynach z milionerem! "Mam ogromny szacunek do Piotra"

4/8
Johnny Depp i Amber Heart elegancko ubrani na ulicy

Niewiele wiadomo o samych oświadczynach Johnny'ego Deppa. Ale trafił do naszego rankingu z innego powodu. Kilka dni po tym, jak oświadczył się Amber Heard w 2014, dziennikarze dostrzegli pierścionek z brylantem na palcu... Deppa. Okazało się, że Johnny kupił za mały pierścionek zaręczynowy...

5/8
George Clooney i Amal na czerwonym dywanie
EAST NEWS

Zaręczyny George'a Clooneya i Amal Alamuddin były zaskoczeniem dla wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że najbardziej zatwardziały kawaler świata zakocha się. Jak się oświadczył? Kto jak kto, ale George mógł zabrać ukochaną wszędzie i pozwolić sobie na każdy scenariusz. Dlatego zdecydował się oświadczyć we własnym... domu w Los Angeles. Ugotował sam kolację, a po posiłku uklęknął i wręczył Amal pierścionek z 7-karatowym brylantem. Myślimy, że sam fakt, że Clooney się oświadcza był tak niezwykły, ze nie potrzebował dodatkowych atrakcji...

6/8
Doda i Nergal objęci na imprezie

Dodzie oświadczało się już przynajmniej 5 mężczyzn (gwiazda sama zdradziła, że ma 5 pierścionków zaręczynowych!) Nam najbardziej utkwiły w pamięci zaręczyny z Nergalem.
Nergal oświadczył się Dodzie w Sylwestra w Łodzi. Piosenkarka występowała tam na imprezie noworocznej TVP. Gdy Doda wróciła do hotelu, czekała na nią nie lada niespodzianka, ponieważ lider zespołu Behemoth zasypał jej apartament setkami żółtych tulipanów. Darski podarował swojej wybrance pierścionek z brylantem marki Chopard.

Cóż, wszyscy mężczyźni marzący o Dodzie mają przed sobą niezłe wyzwanie, by przebić poprzedników!

7/8
Książe William i księżna Kate na stadione podczas meczu rugby

Zaręczyny księcia Williama i księżnej Kate były naprawdę gorące! Nie tylko z powodu emocji. William oświadczył się podczas safari w Kenii w 2010. William ofiarował Kate pierścionek po swojej mamie - księżnej Dianie - szafir otoczony diamentami. Nie trzeba dodawać, że pierścionek stał się błyskawicznie hitem w całej Wielkiej Brytanii.

8/8
Heidi Klum i Seal na desce na śniegu

Zaręczyny Heidi Klum i Seala są chyba najbardziej niezwykłe w naszym rankingu! W 2004 r. piosenkarz zabrał swoja ukochaną helikopterem w Góry Skaliste. Na miejscu czekało na nich... igloo! A w nim łóżko, świece, szampan, wszędzie płatki róż. Kiedy helikopter odleciał, para została sama na pustkowiu i wtedy Seal wyjął pierścionek z 10-karatowym brylantem. Zaręczyny były niezwykłe, ślub piękny - ale i tak nie uchroniło to pary przed rozstaniem...