Finaliści Idola 10 lat później
Newsy

Finaliści "Idola" - 13 lat później [FOTO]

Co robią teraz, jak wyglądają, co u nich słychać?

Dokładnie w czerwcu, 10 lat temu zakończyła się pierwsza polska edycja programu "Idol". Co tydzień przed telewizorami show gromadziło ok. 10 milionów Polaków (!) którzy przyglądali się odkrywanym na wizji talentom wokalnym.

Wśród uczestników największe sukcesy odnieśli: Ania Dąbrowska, Alicja Janosz, Tomek Makowiecki i Ewelina Flinta. Najbardziej na udziale w show zyskali również: prowadzący program Maciek Rock oraz jurorzy Kuba Wojewódzki i Elżbieta Zapendowska. Oni wszyscy stali się rozpoznawalni i do dziś są obecni w polskim show-biznesie.

Finaliści programu odnosili mniejsze bądź większe sukcesy. Tym pierwszym było wspólne nagranie płyty "Idol TOP 10" (pokryła się złotem) i występ na sopockiej scenie, gdzie raz jeszcze wykonali na żywo swoje ulubione piosenki z show. Nagrana przez Alicję Janosz i przyjaciół piosenka "Może się wydawać" była przebojem 2002 roku.

A co słychać dzisiaj u bohaterów, którzy z dnia na dzień zawładnęli masową wyobraźnią Polaków? Jak potoczyło się ich życie po programie i jak dzisiaj wyglądają? AfterParty.pl sprawdziło to specjalnie dla was!

Alicja Janosz o Małych Gigantach
Forum
Newsy
Alicja Janosz o nowym show TVN z dziećmi: Porażki będą miały wpływ na ich całe życie
Sama jako dziecko wygrała "Szansę na sukces" i "Idola"

Alicja Janosz w świadomości Polaków zaistniała dzięki wygranej w programie "Idol". Wcześniej jednak wokalistka uczestniczyła w szeregu festiwali muzycznych w Polsce i za granicą, współpracowała z Januszem Józefowiczem przy musicalu, z którego wygryzła nawet Dodę ( zobacz: Alicja Janosz pokonała Dodę ), a do tego jest laureatką "Szansy na sukces". Jako dziecko Alicja miała okazję poznać show-biznes od kulis, którego później stała się częścią. Chociaż poniekąd wycofała się z pracy w mainstreamie, spostrzeżenia na temat tego, co dzieje się w branży na bieżąco publikuje na swoim blogu. Dzisiaj Alicja skomentowała nowe show TVN "Mali Giganci" . Patrząc na swoje doświadczenia z dzieciństwa, artystka przyznaje, że cieszy się na obecność takiego formatu w polskiej telewizji, ale ma też kilka słusznych uwag do producentów : Dopiero co powiedziałam mężowi, że brakuje w tv programu z dziećmi w roli głównej, a tu TVN wypuszcza nowy format. Już jestem pewna, że to będzie sukces , bo dzieci same w sobie są najwspanialszymi i najzabawniejszymi ludźmi na świecie :) Już szczerze zazdroszczę tym, którzy będą pracowali przy tym programie, bo to z pewnością będzie rewelacyjna zabawa i hit telewizyjny. Oby tylko ktoś dobrze poprowadził i otoczył należytą opieką te wszystkie dzieciaczki, bo z pewnością będą przeżywały swoje występy nie mniej niż dorośli , a w ich wypadku porażki czy sukcesy będą odgrywały o wiele większą rolę niż w przypadku dorosłych uczestników talent show, bo będą miały wpływ na ich samoocenę - na całe życie... Janosz nawiązała też do tego, jak obecność na wizji od najmłodszych lat przełożyła się na jej dorosłe życie: Wiem to, bo sama występowałam na wielu festiwalach gdy byłam dzieckiem i nauczyłam się przez to myśleć, że moja wartość jest równa temu, jak oceniają mnie inni .  Dobrze by...

ONS
Newsy
Alicja Janosz

Prawdziwe imię i nazwisko: Alicja Janosz-Niebielecka Data urodzenia: 04 czerwca 1985 r. Znak zodiaku: Bliźnięta Zawód: piosenkarka, kompozytorka Alicja Janosz to zwyciężczyni I edycji programu "Idol". W 2002 roku wydała swój debiutancki album "Ala Janosz", który pokrył się złotem. W 2004 roku reprezentowała Polskę na konkursie "World Idol", gdzie zajęła 7. miejsce, a później walczyła o wyjazd na Eurowizję 2004. W 2005 roku wycofała się z życia publicznego. Alicja Janosz w 2011 roku powróciła do show-biznesu wydając album "Vintage". Prywatnie jest mężatką. Od 2010 roku związana jest z Bartoszem Niebieleckim, perkusistą zespołu HooDoo Band.

Idol
TV-Show
Już wiadomo, kiedy premierowy odcinek "Idola" w Polsacie! Poznaj szczegóły
Już wiadomo, kiedy premierowy odcinek "Idola" w Polsacie! Poznaj szczegóły

Pierwszy odcinek "Idola" będzie można obejrzeć 15 lutego, podaje portal Wirtualnemedia.pl. Show będzie emitowany w Polsacie w środy o godzinie 20:00. Początkowo start emisji programu był planowany wraz z początkiem wiosennej ramówki w marcu. Jednak przyspieszono decyzję  i pierwszy odcinek "Idola" zobaczymy już w połowie lutego.   Zobacz też:  Ewa Farna pokazała zdjęcie z planu "Idola"! Jurorka pozuje w koszulce z podobizną... ZDJĘCIE   Pierwszy odcinek Idola już w lutym "Idol" wraca na antenę Polsatu po dwunastu latach. Program cieszył się ogromną popularnością w latach 2002-2005. Wylansował wiele gwiazd sceny muzycznej, takich jak: Monika Brodka, Ewelina Flinta czy Ala Janosz. To dzięki roli jurora w programie "Idol" popularność zdobył Kuba Wojewódzki. W nowej wersji show jednak nie zobaczymy Wojewódzkiego. W jury zasiądą: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program poprowadzi Maciek Rock.   Polecamy:  Kuba Wojewódzki o powrocie "Idola"... Przy okazji wbija szpilę Ewie Farnej!   Pierwszy odcinek reaktywowanego programu "Idol" już 15 lutego. Czy Ewa Farna sprawdzi się w roli jurorki?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner