Ewa Minge, Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Ewa Minge, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
1/7
Ewa Minge, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Ewa Minge również dołączyła do grona gwiazd, komentujących szybki powrót do formy Anny Lewandowskiej po porodzie. Trenerka zaskoczyła, publikując w sieci zdjęcie doskonale wyrzeźbionego brzucha w zaledwie miesiąc po urodzeniu swojego pierwszego dziecka, córeczki Klary. Gwiazda fitnessu wzbudziła tym samym ogromne zainteresowanie, lecz nie wszyscy wypowiedzieli się na temat jej formy pozytywnie.

Ewa Minge o Annie Lewandowskiej

Przez media przetoczyła się dyskusja, w której zarzucano Annie Lewandowskiej, m.in. stawianie kobietom po urodzeniu dziecka zbyt wysoko poprzeczki. Co na ten temat sądzi Ewa Minge? Dołącza do głosów krytyki, a może przeciwnie, chwali trenerkę? Na internetowym profilu projektantki pojawił post, w którym Minge, jurorka programu "Supermodelka Plus Size" (jesienią w Polsacie), jednoznacznie wyraża swoje zdanie na ten temat.

 

Zobacz też: Kurdej-Szatan też zabrała głos w sprawie płaskiego brzucha Lewandowskiej: "Ja w miesiąc po porodzie..."

 

Padają mocne słowa! Pełny wpis Ewy Minge o Annie Lewandowskiej na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Poważne zmartwienie Anny Lewandowskiej. Przez opiekę nad córką nie może...

2/7
Anna Lewandowska
Instagram

Tak się przyglądam jak rozne panie .....ciekawe ,że przeważnie panie .....wylewają rożne mądrości na Anie Lewandowską . Zacznę od tego ,że NIE ZNAM OSOBISCIE PANSTWA LEWANDOWSKICH ale im szczerze kibicuje jak każdemu człowiekowi ,który nie krzywdzi innych ludzi i pnie się po swoje marzenia . Największym przestępstwem jak wnioskuje z mądrości cytowanych przez rozne media jest fakt ,że "Ania ćwiczy po porodzie !!!" ,"Ania chwali sie kaloryferem na brzuchu " ,"Ania chwali sie .......itp itd " (pisownia oryginalna) - napisała Ewa Minge na Facebooku.

To dopiero początek wpisu! Dalsza treść na kolejnych stronach.

3/7
Anna Lewandowska
Instagram

Ludzie ale Ania naprawdę ma się czym chwalić o ile ,to forma chwalenia a nie przejaw dzisiejszych czasów ,gdzie wszyscy żyjemy trochę w wirtualnym świecie . Zazdroszczę pozytywnie Ani kaloryfera ,wspaniałego samozaparcia ,samodoskonalenia i podziwiam jej sukcesy ....te bez męża ....sportowe i te z mężem życiowe . Ma cudowną rodzinę ,ma bajkowe życie i ma ten sam milion problemów ,ktore mamy my wszyscy . No tak może poza finansowymi i z pewnością kazde inne łatwiej dzieki tym finansom rozwiązuje . Ale czy to grzech mieć pieniądze ? Czy to jakies przestępstwo mieć męża ,który dzieki ciężkiej pracy i talentowi jest jednym z najlepszych sportowców na świecie ,a co za tym idzie są bogaci . Nie ukradli ,nie zabrali nikomu . Głosy ,że Ania na siłę uszczęśliwia kobiety zmuszając je do treningów tuż po porodzie są jakąś abstrakcją !!! Ćwiczy kto chce ! Zarzucanie ,że moze inne wolą książki i zycie intelektualne nie tylko jest obraźliwe dla Ani ale tez zwyczajnie płytkie ! Kto wie co czyta Ania i jak żyje poza tym co chcemy dostrzec ? Ma wrzucać zdjecia na insta ze zbiorem książek przeczytanych ???? Głosy ,że odleciała itp .....??? A jak kiedys kobiety rodziły na polu i wracały do roboty ?! Jasne ,ze przeginam w porównaniu ale osobiscie bardzo szybko po porodzie cieżko pracowałam i ćwiczyłam. Ba ćwiczenia miałam zalecone przez lekarza ! Kto chce ten bierze przykład i lubi Anie a kto nie niech wsadzi głowę w te książki i własne życie - napisała projektantka.

Dalsza część na następnej stronie.

4/7
Anna Lewandowska
Instagram

Mam wrażenie ,że cały problem
tkwi w czymś zupełnie innym
..... No cóż nie znosimy szczęścia innych ,zwłaszcza we własnym kraju . Kibicuje Ani i życzę siły żeby zniosła ten cały absurdalny hejt ,bo Lewemu należy sie spokoj i szczęśliwa żona .....matka jego dziecka . Obojgu sie należy - zakończyła swój wpis Ewa Minge.

A Wy co sądzicie na ten temat?

5/7
Anna Lewandowska
Instagram
6/7
Anna Lewandowska
Instagram
7/7
Anna Lewandowska
Instagram
Więcej na temat Anna Lewandowska Ewa Minge