Miss Polski 2014 bierze ślub. Kim jest jej mąż? Polska Miss bierze ślub 2 czerwca! Polska Miss bierze ślub 2 czerwca! Polska Miss bierze ślub 2 czerwca! Polska Miss bierze ślub 2 czerwca!
Miss Polski 2014 bierze ślub. Kim jest jej mąż?
Kim jest jej mąż? ZDJĘCIA
1/5
Miss Polski 2014 bierze ślub. Kim jest jej mąż?

 

W najbliższą sobotę, 2 czerwca, w hotelu Korona w Krukach odbędzie się ślub Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014! Do uroczystości zostało więc już tylko kilka dni, ale gwiazda ma już wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Zobaczcie, jaką suknię wybrała, kto ją zaprojektował, kto pojawi się wśród gości i co najważniejsze - kim jest i jak wygląda jej wybranek, Łukasz!

 

Zobacz: Ewa Mielnicka w kontrowersyjnych sukienkach! Przy czarnej zapomniała bielizny, a czerwona... W której lepiej? POJEDYNEK

 

Przyszłego męża Ewa Mielnicka poznała już 10 lat temu w liceum, do którego razem uczęszczali. Jednak pierwszy raz sam na sam spotkali się podczas świąt wielkanocnych rok temu. Wówczas zaiskrzyło:

 

Krótko po tym oświadczył mi się i zaplanowaliśmy datę ślubu. Nasze drogi cały czas się jakoś mijały, ale każde z nas nabrało doświadczenia życiowego, aby teraz już w dorosłym życiu stwierdzić, że pasujemy do siebie i bardzo wiele nas łączy - wyznaje Ewa Mielnicka.

 

Czym zajmuje się Łukasz i jak wygląda? Zobaczcie na kolejnych slajdach!

 

Zobacz: Ewa Mielnicka wybiera suknię ślubną w salonie w Londynie! Znalazła tę jedyną? ZDJĘCIA

2/5
Polska Miss bierze ślub 2 czerwca!

 

Partner Ewy Mielnickiej, Łukasz,  prowadzi firmę szkoleniową razem ze swoim wspólnikiem. 

 

Para zaplanowała wesele na aż dwieście osób w hotelu Korona w Krukach, w przepięknej sali z ogrodem! Wśród gości pojawi się m.in. Rafał Maślak. Ewa poinformowała o tym na Instagramie, dodając zdjęcie z Misterem:

Kolejny mój SUPER GOŚĆ potwierdził przybycie na wesele, tym razem na wizji w programie @pytanienasniadanie

 

3/5
Polska Miss bierze ślub 2 czerwca!

 

A tak oto wygląda suknia Ewy Mielnickiej! Została zaprojektowana przez Patrycję Kujawę - ulubioną polską projektantkę Dody! Znalazły się na niej ręcznie malowane elementy kurpiowskie. Kreacja robi ogromne wrażenie! Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy w niej Ewę!

 

Zobacz także: Doda pokazała zdjęcie ze ślubu kościelnego z Emilem Stępniem! Jak wyglądała? ZDJĘCIE

 

4/5
Polska Miss bierze ślub 2 czerwca!

 

Pierwszy taniec Ewy Mielnickiej będzie spektakularny, bowiem Miss Polski już od dawna trenuje go z Łukaszem w jednej ze szkół tańca! 

 

5/5
Polska Miss bierze ślub 2 czerwca!
Więcej na temat moda ślubna