Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

Karol Strasburger oficjalnie o ślubie! "Małżeństwa bywają nieszczęśliwe..."

Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

Karol Strasburger ożenił się z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk. Jeszcze rok temu w rozmowie z "Super Expressem" aktor zapewniał, że ślub nie gwarantuje szczęścia. A jednak prowadzący popularny program "Familiada" stanął na ślubnym kobiercu! Dlaczego zmienił zdanie i założył ukochanej obrączkę na palec? 72-latek wyjawił to na swoim Facebooku!

Strasburger ożenił się z młodszą partnerką 

Ślub pary odbył się w minioną sobotę, 10 sierpnia. W uroczystości udział wzięli najbliżsi przyjaciele i rodzina. Ceremonia do samego końca była utrzymana w wielkiej tajemnicy. Karol i Małgorzata dopiero po powiedzeniu sobie "tak" wyjawili gościom, gdzie odbędzie się przyjęcie. Młoda para wybrała restaurację "Noce i dnie", która nawiązuje oczywiście do kultowego filmu z udziałem aktora. 

Małgorzata nie wybrała klasycznej białej sukni, a ubrała zieloną kreację od Doroty Goldpoint. Karol dobrał garnitur w podobnym odcieniu zieleni. Para pięknie razem wyglądała! 

Dlaczego pomimo wcześniejszych deklaracji ze strony Karola o braku ślubu ceremonia miała miejsce? Aktor wyjawił to na Facebooku. 

Małżeństwa bywają nieszczęśliwe nie z braku miłości, ale z braku przyjaźni - zacytował Selam Lagerlofa Karol. - Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI z Małgorzatą Weremczuk i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ <3 - zakończył.

Zobacz także: Karol Strasburger wziął ślub z młodszą o 36 lat Małgorzatą. Mamy zdjęcia!

Na weselu nie zabrakło niespodzianek m.in. od panny młodej. Małgorzata zaśpiewała dla ukochanego jeden z hitów Hanny Banaszak! 

Fakt, że Małgosia jest młodsza nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że mamy wspólny język, pasje i zainteresowanie, na przykład narciarstwo i tenis - mówił w jednym z wywiadów Karol.

Karolowi i Małgorzacie gratulujemy!

Para poznała się w 2006 roku 

Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

13 lat później powiedziała sobie "tak"

Karol Strasburger pozuje z Małgorzatą Weremczuk
ONS

 

Więcej na temat moda ślubna Karol Strasburger
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40