Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

Karol Strasburger oficjalnie o ślubie! "Małżeństwa bywają nieszczęśliwe..."

Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

Karol Strasburger ożenił się z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk. Jeszcze rok temu w rozmowie z "Super Expressem" aktor zapewniał, że ślub nie gwarantuje szczęścia. A jednak prowadzący popularny program "Familiada" stanął na ślubnym kobiercu! Dlaczego zmienił zdanie i założył ukochanej obrączkę na palec? 72-latek wyjawił to na swoim Facebooku!

Strasburger ożenił się z młodszą partnerką 

Ślub pary odbył się w minioną sobotę, 10 sierpnia. W uroczystości udział wzięli najbliżsi przyjaciele i rodzina. Ceremonia do samego końca była utrzymana w wielkiej tajemnicy. Karol i Małgorzata dopiero po powiedzeniu sobie "tak" wyjawili gościom, gdzie odbędzie się przyjęcie. Młoda para wybrała restaurację "Noce i dnie", która nawiązuje oczywiście do kultowego filmu z udziałem aktora. 

Małgorzata nie wybrała klasycznej białej sukni, a ubrała zieloną kreację od Doroty Goldpoint. Karol dobrał garnitur w podobnym odcieniu zieleni. Para pięknie razem wyglądała! 

Dlaczego pomimo wcześniejszych deklaracji ze strony Karola o braku ślubu ceremonia miała miejsce? Aktor wyjawił to na Facebooku. 

Małżeństwa bywają nieszczęśliwe nie z braku miłości, ale z braku przyjaźni - zacytował Selam Lagerlofa Karol. - Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI z Małgorzatą Weremczuk i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ <3 - zakończył.

Zobacz także: Karol Strasburger wziął ślub z młodszą o 36 lat Małgorzatą. Mamy zdjęcia!

Na weselu nie zabrakło niespodzianek m.in. od panny młodej. Małgorzata zaśpiewała dla ukochanego jeden z hitów Hanny Banaszak! 

Fakt, że Małgosia jest młodsza nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że mamy wspólny język, pasje i zainteresowanie, na przykład narciarstwo i tenis - mówił w jednym z wywiadów Karol.

Karolowi i Małgorzacie gratulujemy!

Para poznała się w 2006 roku 

Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

13 lat później powiedziała sobie "tak"

Karol Strasburger pozuje z Małgorzatą Weremczuk
ONS

 

Więcej na temat moda ślubna Karol Strasburger
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43