Ślub Dody - zdjęcia Dody w sukni ślubnej Doda wzięła ślub Doda wzięła ślub! Doda i Emil Stępień Doda i Emil Stępień na spacerze
Ślub Dody - zdjęcia Dody w sukni ślubnej
Znamy szczegóły uroczystości!
1/6
Ślub Dody - zdjęcia Dody w sukni ślubnej

 

 

14 kwietnia w Hiszpanii odbył się pierwszy kościelny ślub Dody! Artystka wyszła za mąż za Emila Stępnia, 41-letniego producenta filmowego. Na swoim Instagramie pokazała pierwsze zdjęcie z pięknej ceremonii, która odbyła się w tajemnicy przed światem. Co napisała sama Doda? Zobaczcie zdjęcie ze ślubu popularnej piosenkarki!

 

Zobacz także: Doda wzięła ślub! To jej mąż! Zobacz tylko te ZDJĘCIA!

 

Doda wzięła ślub! Kim jest jej mąż, Emil Stępień?

 

Doda zaskoczyła chyba wszystkich! Najpierw ogłosiła, że wzięła ślub, a potem pokazała zdjęcie ze swoim mężem, Emilem Stępniem:

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO! - napisała.

 

 

Zobacz: Historia miłości Dody i Emila Stępnia! Dlaczego ukrywali swój związek? Kim jest mąż artystki?

 

Kim jest Emil? To producent filmowy, który ma na koncie takie hity jak: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Służby specjalne" czy "Pitbull. Ostatni pies" z 2018 roku, w którym zagrała Doda. Artystka zaczęła współpracować z Emilem, również została producentką filmową, dlatego też o Stępniu mówiła, że jest jej partnerem biznesowym. Widać jednak było, że łączy ich więcej niż praca - tak narodziła się przyjaźń, a potem miłość. Dziś są szczęśliwym małżeństwem!

 

Gratulujemy! 

 

Sprawdźcie, jak wyglądały poprawiny u Dody i Emila! 

 

Zobacz także: Farna pokazała prywatną korespondencję z Lisowską i przy okazji wbiła szpilę Dodzie? :)

2/6
Doda wzięła ślub


Doda pokazała zdjęcie ze ślubu z Hiszpanii. To jej pierwszy kościelny ślub! Z Radkiem Majdanem w 2005 roku wzięła ślub cywilny (para rozwiodła się w 2008 roku):

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii,moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub.Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie sie prosze moim szczęściem.

3/6
Doda wzięła ślub!

 

Ślub Dody jest zaskoczeniem dla wszystkich! Artystce udało się go ukryć w tajemnicy! Serdecznie gratulujemy! <3 

 

4/6
Doda i Emil Stępień

 

Tak wygląda mąż Dody - Emil Stępień! Pasują do siebie?

 

5/6
Doda i Emil Stępień na spacerze
6/6
Doda i Emil Stępień na spacerze
Więcej na temat Doda Emil Stępień