Ewa Chodakowska
EastNews

Ewa Chodakowska podzieliła się nieprzyjemną przygodą w Los Angeles. Została cofnięta do Polski

Ewa Chodakowska
EastNews

W piątek Ewa Chodakowska na swoim rofilu na Facebooku obwieściła, że wylatuje do Los Angeles, gdzie będzie uczestniczyła w jednym z projektów Adidasa. Trenerka była niesamowicie podekscytowana, zwłaszcza, że wymarzony wyjazd zbiegł się z rocznicą jej związku z Lefterisem Kavoukisem. 

Zobacz: Dzisiaj Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis świętują szóstą rocznicę związku!

Okazuje się, że na lotnisku po wylądowaniu w Stanach Zjednoczonych spotkała Ewę nieprzyjemna niespodzianka. Dzisiaj Chodakowska jest już w Polsce, a wszystko za sprawą tego, że nie miała odpowiedniej wizy. Gwiazda nie wiedziała, że musi ubiegać się o wizę dla osób publicznych, dlatego wniosek złożyła o normalną. To spowodowało lawinę problemów, a trenerka musiała po kilkunastu godzinach oczekiwania wrócić do Polski.

O całej sytuacji poinformowała na Facebooku:

Na miejscu pojawia sie kłopot .. Nasze dokumenty zostają zatrzymane .. a my jestesmy zaproszeni na krzesełka dla nielegalnych imigrantów .. Słucham ? Kto zawinił? Dlaczego? jak to sie stało ? Czy to dzieje sie naprawde? Ale przeciez mnie takie rzeczy sie nie przytrafiają .. Milion pytań ... zero odpowiedzi .. Po siedmiu godzinach wiercenia sie na tym krzesełku i robienia sobie dziur w głowie od tych pytań , dostaje pierwsze informacje .. Jako osoba publiczna, przylatująca nawet na jedna godzinę poświęconą pracy tutaj (nie ma tłumaczeń czy płatnej czy nie) powinnam mieć specjalne dokumenty .. Wiza dla osoby publicznej - "performance" - P1 ! Ale jak to? Przeciez nie dostaje ani złotówki za dodatkowa prace tutaj ! Mam opłacony przelot i hotel .. Gdybym potrzebowała dodatkowych dokumentów, ktos na pewno z mojej ekipy czy z agencji organizującej wylot / zaproszenie etc poinformowałby mnie o tym .. Tutaj nie ma tłumaczeń ! Zapada decyzja - następnego dnia mam zostać odesłana do Polski ..

Cały długi wpis możecie przeczytać poniżej.

Zobacz: Ewa Chodakowska zaczyna światową karierę! Została wyróżniona przez znaną markę

 

Nie mam zamiaru ukrywać przed Tobą prawdy .. Gorzkiej prawdy ..Czesto mowię : powiedz swoje marzenie na głos, a słyszą...

Posted by Ewa Chodakowska on 16 sierpnia 2015

Ewa Chodakowska


EOSeig_080914020.jpg

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41