Choć od polskich preselekcji do Eurowizji minęło już kilka dni, emocje wokół plebiscytu wciąż nie opadły, a wręcz przeciwnie. Wielu fanów nie jest zadowolonych ze zwycięstwa Blanki i zdaje się, ze największa krytyka dotknęła w tym kontekście Edytę Górniak. Rykoszetem "oberwał' także jej syn, Allan. Niedawno początkujący twórca muzyczny w żartach odnosił się do krytyki, ale najwyraźniej cierpliwość już mu się skończyła. W mocnym oświadczeniu postanowił raz na zawsze odciąć się od zamieszania.

Reklama

Allan Krupa odcina się od znajomości z Blanką

W sobotę 25 lutego odbyły się polskie preselekcje do Eurowizji 2023, w których wygrała Blanka. Rozczarowani widzowie komentowali, że nie miała ona ani rewelacyjnej piosenki, ani wyróżniającego się głosu. Większość glosujących telewidzów chciała, by reprezentantem został Jann. Tak się jednak nie stało, a rozgoryczona publiczność szybko zaczęła szukać winnego całej sytuacji. Padło na Edytę Górniak, która była przewodniczącą jury. Gwiazda dzielnie odpierała ataki, a nawet pomagał jej w tym syn Allan, który w żartobliwym komentarzu wyśmiał oskarżenia wobec mamy o przekupienie innych sędziów, by głosowali na Blankę.

East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Eurowizja 2023: Allan Krupa wyśmiewa oskarżenia o znajomość z Blanką. Wymowna reakcja Edyty Górniak

Jak się okazuje, w sieci pojawiły się nawet sugestie o tym, jakby Allana Krupę i polską reprezentantkę na Eurowizji 2023 miało łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń. Takie wzmianki zawarte były w licznych postach, w których syn polskiej diwy został oznaczony. Początkujący gwiazdor nie wytrzymał i w ostrych słowach postanowił skomentować te sensacje. Jak stwierdził, to psucie relacji z jego dziewczyną, która przez całe zamieszanie też stała się ofiarą hejtu.

- Po raz ostatni zwracam się do tych wszystkich NPC-tów [nawiązanie do postaci z gier komputerowych, które są sterowane przez komputer: zachowują się jak inni, ale działają mechanicznie - przyp. red.], co mnie oznaczają, gdzie popadnie, jak bym miał coś wspólnego z tą organizacją, czy był [...] w jury. Równie dobrze moglibyście tam pisać, że scamuję Arabię Saudyjską na ropę i byłby to równie nieśmieszny suchar. Dezinformujecie ludzi, przede wszystkim, robicie wokół mnie i mojej kobiety aferę za wynik konkursu, z którym jedyne, co miałem wspólnego to, to że go obejrzałem – napisał w sieci Allan Krupa.

East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Eurowizja 2023: Edyta Górniak przerwała milczenie po aferze na preselekcjach!

Zobacz także

W kolejnych słowach syn Edyty Górniak mocno ocenił zachowanie hejterów.

- Robicie gnój w internecie jak zwierzęta dla atencji. Nie wiem, ale być może jesteście smutni do tego stopnia, że tego potrzebujecie, choć ja na waszym miejscu totalnie wstydziłbym się ubiegać o uwagę w internecie - stwierdził wzburzony Allan Krupa.

Piotr Molecki/East News

Zobacz także: Jann oblegany przez fanki po wywiadzie w TVN. Wbił szpilę Blance? "Jestem wygrany"

Na koniec syn Edyty Górniak zaapelował, by osoby niezadowolone z rezultatu preselekcji nie wyładowywały swojej frustracji na niewinnych osobach.

- Ja rozumiem, że preselekcja Eurowizji jest dla was wydarzeniem o śmierć i życie, i trzeba się pozarzynać, jak nie wygra ta osoba, co chcieliście, ale zatrzymajcie swój ściek dla siebie i nie mieszajcie w niego mnie, ani Angeliki - stwierdził.

Czy teraz, po tych ostrych słowach Allana Krupy hejt po preselekcjach ustanie? Trudno przewidywać. Z całą pewnością tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizję pojedzie, choć pojawiały się apele, by Blanka wycofała się z Eurowizji 2023 i pozostawiła tę szansę Jannowi, który był w preselekcjach drugi.

Reklama

Eurowizja 2023 odbędzie się już w maju.

Edyta Górniak archiwum prywatne
Pawel Murzyn/East News
Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama