Elżbieta Zapendowska skomentowała decyzję Polsatu o zakończeniu MBTM
East News
Newsy

Elżbieta Zapendowska straciła pracę w Must Be the Music: "Ja to siebie teraz bardziej widzę w grobie!"

Elżbieta Zapendowska straciła pracę w Must Be the Music: "Ja to siebie teraz bardziej widzę w grobie!"

Elżbeta Zapendowska skomentowała informacje o zakończeniu programu Must Be The Music. Stacja Polsat podjęła decyzję, że po 11 edycjach muzyczne talent show znika z anteny. Nauczycielka śpiewu, razem z pozostałymi jurorami, straciła pracę i nie będzie już oceniać młodych talentów w programie. Jak zareagowała na decyzję władz Polsatu? Muzyczna ekspertka w rozmowie z Faktem nie ukrywa, że nie zamierza rozpaczać po stracie pracy.

Bardzo dobrze nam wszystkim zrobi ta przerwa. A jeśli to jednak koniec programu, to trudno. Ja to siebie i tak bardziej widzę teraz w grobie niż w jakimś programie, różnie może się zdarzyć - stwierdziła Zapendowska. - Całe życie robię swoją robotę, która w gruncie rzeczy jest podobna do tej na wizji. Myślę, że jakoś to przeżyję.

Według informacji tabloidu, Elżbieta Zapendowska już wkrótce ma prowadzić warsztaty muzyczne we Włocławku. Z zakończenia emocji Must Be The Music z pewnością nie jest zadowolona koleżanka Zapendowskiej-  Kora Jackowska. Piosenkarka wciąż potrzebuje ogromnych kwot na leczenie - a niestety teraz straciła stały dochód.

 

A Wy żałujecie, że program Must Be The Music znika z anteny?

 

Zobacz także: "Ślepy zawsze coś lepszego zobaczy" - Elżbieta Zapendowska o swoim słabym wzroku

 

Elżbieta Zapendowska o zakończeniu MBTM.

Elżbieta Zapendowska w 11. sezonie Must be The Music Tylko Muzyka
WBF

 

Program MBTM znika z anteny.

Tymon Tymański, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba, Kora w 11. sezonie Must be The Music
WBF

Tylko muzyka. Must be the music 11 edycja - wiosenna ramówka Polsatu
TV-Show
To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...
To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...

Program "Must Be The Music. Tylko muzyka" znika z anteny! Po 11 edycjach stacja Polsat zdecydowała się zakończyć emisję muzycznego show. Rzecznik prasowy stacji Tomasz Matwiejczuk, w rozmowie z businessinsider.com.pl potwierdził te informacje. Matwiejczuk przyznaje jednak, że władze Polsatu nie wykluczają, iż w przyszłości MBTM wróci. Program przez kilka lat cieszył się ogromną popularnością i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Postanowiliśmy jednak, że jesienią zaproponujemy widzom coś innego, a „Tylko muzyka” być może jeszcze kiedyś powróci na antenę  - powiedział Tomasz Matwiejczuk portalowi. Informacje o możliwości zakończenia emisji programu pojawiły się już kilka tygodni temu. Jeden z tabloidów donosił wówczas, że Polsat zastanawia się na kontynuacją muzycznego show. W zwiazku z tym pracę straciłaby m.in. Kora Jackowska, która wciąż potrzebuje ogromnych kwot na leczenie nowotworu.  Niestety, jak się okazuje, wcześniejsze plotki okazały się prawdziwe - Must Be The Music znika z anteny. Żałujecie?   Zobacz także: Kora sprzedaje mieszkanie, by zdobyć pieniądze na walkę z rakiem   Must Be The Music znika z anteny.   Polsat rezygnuje z emisji show.

Idol wraca. Kto  w jury?
TV-Show
Znamy jurorów nowego Idola! Do Jacka Cygana i Elżbiety Zapendowskiej dołączy wielka artystka! Która?
Znamy jurorów nowego Idola! Do Jacka Cygana i Elżbiety Zapendowskiej dołączy wielka artystka! Która?

Kora będzie jurorką w "Idolu"!? Wiosną na antenie Polsatu zobaczymy nową edycję kultowego programu. W fotelu jurorskim zasiądzie m.in. Kora - czytamy na łamach "Super Expressu". Informacje o wznowieniu popularnego w latach 2002-2005 muzycznego show pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Dziś już wiadomo, że "Idol" ma zastąpić miejsce zdjętego z anteny"Must be the music. Tylko muzyka".   Kora w jury "Idola"   Oprócz Kory Jackowskiej jurorami w "Idolu" mają być: Elżbieta Zapendowska i Jacek Cygan. Artystka miałaby zarobić na show około 200 tysięcy złotych. Postanowiliśmy jednak sprawdzić u samego źródła, czy Kora rzeczywiście weźmie udział w Idolu.   AKTUALIZACJA   Kamil Sipowicz, mąż i menadżer artystki, powiedział nam, że nic nie wie na temat udziału piosenkarki w nowym Idolu.   A może rozmowy nadal trwają? Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje!     Zobacz też: To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...   Kora Jackowska będzie jurorką w "Idolu"! Tak twierdzi Super Express.   Kora w Idolu? To wciąż wielka niewiadoma!

Piotr Rogucki w programie Must Be The Music
materiały prasowe Polsat
Newsy
Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast [WIDEO]
Na planie robi się gorąco

Piotr Rogucki , który do tej pory znany był z działalności w zespole Coma, dołączył do obsady najnowszej edycji programu "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Zastąpił Łoza, który zdecydował się odejść z show. Już po pierwszych odcinkach było wiadomo, że wybranie muzyka było strzałem w dziesiątkę. Jego opinie są ciekawe i sprawiają, że "MBTM" zyskał na atrakcyjności. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w "Must Be The Music". To będzie legendarna edycja W najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w niedzielę pojawi się uczestniczka, która zachwyci Piotra. Nie tyle muzycznie co wizualnie. Juror pokusił się nawet o wspólną fotkę z dziewczyną, która natychmiast wylądowała na jego Facebooku. Nie minęła chwila, a do Roguckiego zadzwoniła... żona. - Nagrywamy teraz program więc muszę kończyć - powiedział Rogucki do żony, po czym dodał do kolegów jurorów. - Żona od razu się zorientowała i zadzwoniła. - Niepojęte, ale to jest niezwykłe - mówił rozbawiony Adam Sztaba. - Ale szpieg - dodała Elżbieta Zapendowska. Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? O tym dowiemy się za 2 dni. Gwiazdy podczas finału "Must Be The Music":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner