Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Edyta Górniak wraca do The Voice
youtube
Newsy

Górniak pokaże pazurki w "The Voice 5". Zdradziła swoje plany [WIDEO]

Edyta wyciągnęła wnioski z poprzedniego sezonu z jej udziałem


W sobotę w "Pytaniu na śniadanie" poznaliśmy oficjalny skład piątej już edycji programu "The Voice of Poland". Przez ostatnie tygodnie w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat nadchodzącej odsłony - spekulowano o tym kto zasiądzie w jury, kto pożegna się z programem, a także kogo zobaczymy w roli prowadzących. Ostatecznie we wrześniu zobaczymy Edytę Górniak, Barona i Tomsona z Afromental, Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka. Przypomnijmy: Skład jury The Voice 5 po raz pierwszy razem. To będzie najlepsza edycja 

Do programu powróciła Edyta Górniak, którą mogliśmy oglądać w trzeciej odsłonie. Gwiazda ku radości swoich fanów, zdecydowała się przyjąć propozycję TVP, mimo natłoku obowiązków i zawirowań w życiu prywatnym. W krótkiej rozmowie po nagraniu, opowiedziała o tym dlaczego nie przyjęła zaproszenia do czwartej edycji.
 

Całe szczęście miałam czas zapomnieć te adrenalinę i skrajny poziom emocji, który towarzyszy w tym programie. Powiem szczerze, że po tamtej edycji byłam bardzo zmęczona i powiedziałam na antenie, że to jest poza moje siły i emocje. Ja raczej dzisiaj wolę panować nad emocjami niż pozwalać, żeby ktoś je szarpał. Myślę, że sezon po sezonie nie dałabym rady, dlatego musiałam zrezygnować z tego drugiego zaproszenia, również dlatego, że robiłam płytę. - powiedziała. 
 

Diwa zdradziła także jaką zamierza być trenerką oraz na co będzie zwracała uwagę, wybierając osoby do swojej drużyny. Edyta nie ukrywa, że jest podekscytowana tym co ją czeka. 
 

Jestem zadowolona bardzo, szczęśliwa, podekscytowana. Mam przecieki co do pierwszych takich przesłuchań osób, które zgłaszały się na castingi. Mam nadzieję, że do programu wróciły osoby, które startowały wtedy kiedy ja byłam rok temu trenerem. Ja bardzo serio traktuję ludzi, nie potrafię myśleć o tym, że jest to program rozrywkowy. Nie potrafiłabym być tylko maskotką w tym programie. To nie jest charakter i rola w której chciałabym się dobrze czuć. Ludzi traktuje bardzo poważnie. - dodała.
 

Nie możemy się doczekać tej edycji, a wy?

Zobacz: Edyta nie przejęła się skandalem z Darkiem K. Tak pracuje nad płytą

Edyta Górniak w piątej edycji The Voice:

Górniak o udziale w The Voice
ONS
Newsy
Górniak skomentowała udział w "The Voice": Dzisiaj jest dużo plastiku
Diwa zdradziła jakiego talentu poszukuje

Wczoraj TVP ogłosiło nowy skład trenerski trzeciej edycji "The Voice of Poland". Wiele emocji wzbudził udział w programie Edyty Górniak . Wokalistka ma małe doświadczenie w tego typu produkcjach. Oceniała już gwiazdy w show "Jak oni śpiewają" oraz była trenerką w "Bitwie na głosy". Zobacz: To już pewne! Edyta Górniak w jury "The Voice"! A razem z nią... Edyta w rozmowie z portalem Onet.pl opowiedziała dlaczego zdecydowała się wziąć udział "The Voice" : - Przyjęłam zaproszenie do udziału w tej trzeciej edycji "The Voice" dlatego, że lubię podziwiać, lubię się zachwycać, lubię piękno, lubię się wzruszać pięknem i poluję na piękno. Dzisiaj jest jego nie wiele, a jeśli jest to poukrywane. Mam nadzieje, że ten program wyeksponuje fajne dusze. Na to liczę. Będę szukała prawdy w ludziach. Dlatego, że dzisiaj bardzo dużo jest nieprawdy, plastiku, dużo sztuczności, bylejakości. Mam nadzieję na odkrycia, bo to jest bardzo budujące i liczę na to, że będzie się można kimś zafascynować. Gwiazda opowiedziała również, jak czuje się w roli sędziego, który może zadecydować o dalszym losie wokalisty, który chce się przebić. - Mimo upływu czasu ja się bardziej czuję w roli bycia ocenianym, niż w roli osoby, która ocenia. Ta rola, której się nauczyłam w życiu, czyli przyjmowania ocen, jest mi zupełnie naturalna. Natomiast ocenianie kogoś jest często trudne. Chciałabym zawsze pozostać sobie wierna i uczciwa. To oznacza, że muszę być otwarta. Jeśli moja ocena jest wysoka, to jest wysoka. Jeśli natomiast nie jest, to myślę, że nie będę umiała tego ukryć. Nie potrafię oszukiwać swoich własnych "czujek", a czujki mam bardzo mocne. Nie łatwo jest mnie oszukać - stwierdziła Górniak w rozmowie z Onetem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Edyta wypadnie w roli trenera "The Voice". Z pewnością możemy liczyć na to, iż...

polskie diwy
TV-Show
Kto będzie trenerem w pierwszej edycji „The Voice Kids”? To jedna z polskich diw! Która?
Kto będzie trenerem w pierwszej edycji „The Voice Kids”? To jedna z polskich diw! Która?

Edyta Górniak w „The Voice Kids”? Jak podają Wirtualnemedia.pl wokalistka zostanie trenerką w pierwszej edycji dziecięcego talent-show. Od dawna spekuluje się, kto zostanie trenerem w tym programie. Mówiło się o Justynie Steczkowskiej czy Natalii Kukulskiej, a nawet o Kayah. Ale wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak będzie trenować dzieci „The Voice Kids”.   Edyta Górniak w „The Voice Kids” Górniak pracowała już przy formacie „The Voice of Poland”, była trenerką w trzeciej, piątej i szóstej edycji programu. Oceniała też dzieci w talent-show Jedynki „Hit, hit, hurra”. Jak poradzi sobie w „The Voice Kids”?   Zobacz:   Edyta Górniak jest zakochana! Pokazała zdjęcia nowego partnera. Co za przystojniak!   W show występują dzieci, których występy na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są podobne jak w „The Voice”. Dzieci przejdą przez castingi, wybierają potem drużynę trenera, w której chcą być i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi.   Zobacz:   Czym jest talent? Jak dowiedzieć się, do czego mam talent?   Nieoficjalnie mówi się, że pozostałymi trenerami w programie będzie Dawid Kwiatkowski oraz Grzegorz Hyży.  Czy będziesz oglądać show „The Voice Kids”  w takim składzie?   Zobacz także:  Kim jest nowy partner Edyty Górniak? To znany aktor! "Jest szaleńczo zakochana" ZDJĘCIA   Edyta Górniak, gratulacje!

The Voice of Poland odwołany
Newsy
Nowa jurorka w "The Voice of Poland"! Przeszła z... innego formatu "The Voice!"
Kto w jury The Voice of Poland 2020? Znamy pierwszą jurorkę! To oficjalne! Transfer z innego show!

Urszula Dudziak została nową jurorką „ The Voice of Poland ”. Artystka przeszła z programu „The Voice Senior” i już niebawem zobaczymy ją w 11. edycji  głównego formatu „The Voice”. Nagrania mają ruszyć już w sierpniu i wtedy zostanie przedstawiony pełny skład trenerski. Zobaczcie, co wokalistka mówi o swoim przejściu! Urszula Dudziak zasiądzie w fotelu jurorskim „The Voice of Poland”! Urszula Dudziak ma doświadczenie w roli jurora w programie muzycznym. W 2009 roku była trenerką w  pierwszej edycji "The Voice Senior", a teraz pojawi się w „The Voice of Poland”. Jak podsumowała nowe wyzwanie? Jak traktuje swoją rolę w programie? Zobaczcie, co powiedziała... Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu - mówi Urszula Dudziak.  Jaką trenerką będzie Urszula Dudziak? Jedna z najsłynniejszych wokalistek jazzowych wyznaje szczerze, że zamierza dzielić się z uczestnikami programu muzycznego swoim doświadczeniem i dodaje, że planuje być wspierającym i życzliwym trenerem! Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu - dodaje nowa trenerka 11. edycji „The Voice of Poland”.   Dobra decyzja? Kolejni jurorzy zostaną przedstawieni...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner