Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Justyna Steczkowska o konflikcie z Edytą Górniak
ONS
Newsy

Górniak unika Steczkowskiej? Zapytaliśmy obie strony, i...

Co na to same zainteresowane?

Jesienią na antenie TVP 2 zostanie wyemitowana piąta już edycja "The Voice of Poland". Przez kilka ostatnich tygodni kolorowa prasa żyła spekulacjami na temat tego, kogo zobaczymy w roli trenerów. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane dopiero w minioną sobotę, kiedy cały skład trenerski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie". Przypomnijmy: Poznaliśmy oficjalny skład jury The Voice. To będzie najciekawsza edycja

W programie po raz trzeci zobaczymy Justynę Steczkowską oraz drugi raz w historii show, Edytę Górniak. Obie panie znają się od lat, ale w tabloidach przeważają publikacje na temat ich rzekomego konfliktu. Dziś "Super Express" podał informację, że Edyta może liczyć na większe przywileje na planie produkcji niż Justyna, przez co ta czuje się zepchnięta na dalszy tor.  
 

Podczas kręcenia spotu do programu Edyta ignorowała Justynę. Nawet się z nią nie przywitała. Edyta ma swoją własną przyczepę, osobistą fryzjerkę i stylistkę. Justyna korzysta z tych samych stylistek, co reszta zespołu. Wszyscy latają wokół Edyty, a Justyna stoi na uboczu, ma przyklejony uśmiech na twarzy - doniósł ich informator.
 

Ciężko nam było uwierzyć w konflikt gwiazd, dlatego sprawdziliśmy informację u źródła. W tym celu skontaktowaliśmy się z menadżerką Justyny Steczkowskiej, Moniką Kordowicz i poprosiliśmy o komentarz w sprawie. Opis wydarzeń przedstawionych przez nią diametralnie różni się od wersji w "Super Expressie".
 

Bzdura. Wszyscy członkowie jury mieli jedną przyczepę w której przygotowywali się do zdjęć, Justyna ma swoją ekipę  na wyłączność z którą współpracuje od lat, a Edyta swoją. Obie Panie rozmawiały ze sobą i świetnie się bawiły na planie - przecież znają się tyle lat, między nimi panują normalne, przyjazne relacje! - mówi.


Podobne stanowisko zaprezentowała Anna Aleksandrowicz reprezentująca Edytę Górniak:

Jesteśmy zaskoczone doniesieniami, gdyż na planie wczoraj i przedwczoraj panowała świetna atmosfera. O konflikcie nie ma mowy


Myślicie, że kolejne publikacje na temat złych relacji Justyny i Edyty mają na celu zwiększenie zainteresowania show, czy może budowanie sztucznego konfliktu?

Zobacz: Justyna i Edyta pozują do wspólnego zdjęcia. Justyna: "To nie będzie dla mnie łatwy czas"

Zjawiskowa Justyna Steczkowska podczas Sabatu Czarownic:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak i Justyna Steczkowska w jury The Voice of Poland
ONS
Newsy
Górniak była w domu u Steczkowskiej. Justyna: Mamy po 40 lat i jeśli musimy walczyć to...
Zaskakujące wyznanie trenerki "The Voice"

Odkąd produkcja " The Voice of Poland " ogłosiła, że w jury 5. edycji programu zobaczymy Edytę Górniak i Justynę Steczkowską , w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat ich rzekomego konfliktu. Każda z artystek podobno chce grać pierwsze skrzypce w show. Producenci postawili im jeden warunek - diwy muszą się zaprzyjaźnić, przynajmniej na wizji. Przypomnijmy:  Producenci postawili warunek Górniak i Steczkowskiej. To nie będzie dla nich łatwe Steczkowska na długo przed rozpoczęciem samych negocjacji udziału w kolejnej edycji "The Voice" już raz zdementowała plotki na temat konfliktu z Górniak. Jej oświadczenie okazuje się nie być wystarczającym dowodem. Artystka podała w końcu argument, który jest ciężki do podważenia. W rozmowie z "Vivą!" przyznała: Znamy się od ponad 20 lat i zdarzyło nam się razem pracować. Edyta była nawet u mnie w domu. Teraz obie jesteśmy mamami, więc spotkania towarzyskie zeszły na dalszy plan. Mamy po 40 lat i jeśli musimy walczyć to zrobimy to, z klasą - śmieje się Justyna Jak myślicie, na wizji dojdzie do spięć? Zobacz:  Jest już spot "The Voice 5"! Steczkowska i Górniak kłócą się o...   '); //--> Steczkowska i Górniak na planie spotu "The Voice":

Konflikt Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak
ONS
Newsy
Górniak otrzymała podwyżkę za polubienie Steczkowskiej? Jest oficjalny komentarz
Współpracownicy gwiazd o ich konflikcie

Odkąd producenci " The Voice of Poland " potwierdzili informację o tym, że w jury nowej edycji zasiądą Edyta Górniak i Justyna Steczkowska , prasa ciągle rozpisuje się o konflikcie dwóch wielkich diw polskiej sceny muzycznej. Zarówno Edyta, jak i Justyna zapewniają, że są to tylko plotki i nie mają powodów, by o coś rywalizować. Przypomnijmy:  Górniak była w domu u Steczkowskiej. Justyna: Mamy po 40 lat i jeśli musimy walczyć to... Inne zdanie na ten temat mają jednak osoby współpracujące przy muzycznym show. Jak informuje "Party", wokalistki na planie kręcenia spotu unikały się jak ognia. Obie chcą podobno być traktowane jak największe gwiazdy. Rywalizują nie tylko o uwagę widzów, ale i wszelkie przywileje: Mimo że obie spędziły tam ze sobą cały dzień, nie udało się im zrobić innego zdjęcia, niż to powitalne. W ogóle ze sobą nie rozmawiały, starały się nawet na siebie nie patrzeć. W przerwach Justyna znikała z planu, a Edyta spędzała czasz towarzyszącą jej ekipą. Gdy przez przypadek znalazły się blisko siebie, udawały, że się nie widzą - relacjonuje jeden z fotoreporterów uczestniczących w sesji nagraniowej Podobno władze TVP nie chcą sytuacji, żeby na wizji dochodziło do spięć pomiędzy gwiazdami. Z tego powodu obie zostały wezwane "na dywanik", by zapobiec przykrym incydentom. Niektórzy spekulowali, że Edyta zażądała podwyżki za polubienie Justyny. Podobno Górniak otrzymała 200 tysięcy złotych za udział w show, Steczkowska połowę mniej . O to, ile jest w tym prawdy, magazyn zapytał menadżerów artystek: Jesteśmy poza tymi plotkami - skwitowała Monika Kordowicz, menedżerka Justyny. Asystentka Edyty wyjaśniła:  Edyta i Justyna znają się od wielu lat. Wielokrotnie występowały na jednej scenie, zawsze darzyły się szacunkiem i sympatią. To się nie zmieniło. Obie z sukcesem...

Justyna Steczkowska w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice? Mamy oficjalny komentarz
Wyobrażacie sobie program bez diwy?

Justyna Steczkowska to jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Od lat interesuje tabloidy, które prześcigają się w doniesieniach na temat jej życia zawodowego i prywatnego. Ostatnio wszyscy rozpisywali się o jej rzekomym konflikcie z Edytą Górniak . Artystka szybko zdementowała te plotki. Przypomnijmy:  Prasa rozpisuje się o konflikcie Steczkowskiej i Górniak. Oburzona Justyna zabrała głos Dziś Fakt.pl podał informację o tym, że Justyna nie zasiądzie jako jurorka w kolejnej edycji " The Voice of Poland ". Podobno Dwójka chce odświeżyć skład jurorski, by zwiększyć oglądalność muzycznego show. Z tego powodu zrezygnowała właśnie ze Steczkowskiej. Artystka była ponoć zdziwiona i zdenerwowana taką decyzją telewizji. Postanowiliśmy więc skontaktować z menadżerką diwy, która ucięła wszelkie spekulacje: Zbliża się kolejna edycja "The Voice" i prasa prześciga się w doniesieniach o tym, kto zasiądzie w jury, a niektórzy atakują Justynę. Prawda jest taka, że wszystko jest już od dawna ustalone. Wszyscy zainteresowani dowiedzą się z telewizji, gdy pojawi się kolejna edycja.  - mówi Monika Kordowicz, menadżerka Justyny Dwójka obrażona na Justynę? Mało prawdopodobne. Piosenkarka wystąpi już w ten piątek na "Sabacie Czarownic" w TVP 2. Szykuje na ten wieczór wielkie show. Podczas koncertu zaśpiewa m.in. swój nowy singiel "Terra". Premiera teledysku ma się odbyć już niedługo. Wyobrażacie sobie "The Voice of Poland" bez Justyny? Zobacz:  Steczkowska na reklamie rajstop zarobiła fortunę. Po latach zdradziła na co ją wydała   Zjawiskowa Steczkowska w dwóch kreacjach w Opolu:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner