ONS

Edyta Górniak pożaliła się na los samotnej matki: Wychowanie dziecka samemu jest bardzo trudne

ONS

Edyta Górniak to jedna z najbardziej topowych polskich gwiazd. Ambitna, zapracowana i wciąż na fali. Mimo wielu obowiązków zawodowych, piosenkarka nie zaniedbuje relacji rodzinnych. Niedawno głośno było o jej pojednaniu z matką po wielu latach. Edyta doskonale wie, że ta więź jest ważna, przecież sama ma syna, który jest jej oczkiem w głowie. Zobacz też: Asystentka rozstała się z Edytą Górniak! Diwa ZOSTAŁA SAMA. Znamy szczegóły


Diwa wychowuje swojego syna Allana sama i okazuje się, że wcale nie jest jej lżej niż innym samotnym matkom. W wywiadzie dla "Faktu" powiedziała:

Jest ciężko. Wychowywanie dziecka samemu jest naprawdę trudne! Allanek jest coraz większy, więc coraz więcej rozumie. To niezwykłe, ale on zdaje sobie sprawę, że najpierw byli moja publiczności, fani i muzyka, a dopiero potem pojawił się on. Nie jest nigdy zazdrosny o to, że na przykład zostaję dłużej z fanami i on na mnie czeka. Przyjmuje to zupełnie naturalnie, w tym sensie jest dla mnie partnerem. Ale każdą chwilę, którą mam, oddaję jemu! - wyznała  wokalistka.

Gwiazda wyraziła również swój podziw dla innych mam, które samotnie wychowują swoje dzieci:

Podziwiam mamy, które codziennie muszą pracować na etacie. Bo u mnie jest tak, że mam intensywny czas, ale potem mam kilka dni wolnego. Wtedy zabieram Allana na Mazury, łowimy ryby i jesteśmy tak naprawdę razem od rana do nocy. I to jest superczas!

Podziwiamy umiejętność godzenia życia zawodowego z prywatnym! Tak trzymać!

Zobacz na Polki.pl: Co naprawdę łączy Edytę Górniak z Baronem z grupy Afromental?

  

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22