Edyta Górniak i Baron
ONS.pl

Co naprawdę łączy Edytę Górniak z Baronem z grupy Afromental?

Edyta Górniak i Baron
ONS.pl
Na początku wakacji Edyta zakończyła związek z Piotrem Schrammem. W tym samym czasie Baron rozstał się ze swoją narzeczoną Katarzyną Grabowską. 

Edyta Górniak i Baron mają romans?

Nie potrafią ukryć, że między nimi iskrzy! – tak o relacji Edyty Górniak (42) i Aleksandra Milwiwa-Barona mówią osoby pracujące przy „The Voice of Poland”. – Edyta nie przebywa tyle z nikim z ekipy show. Baron jest wyjątkiem! W przerwach nagrań często przesiadują razem w garderobie – dodają. Co na to sami zainteresowani? – Nie chcę komentować mojej relacji z Edytą. Za dużo już się o tym pisało! – odpowiada „Party” Baron, a Górniak pytania w tej sprawie pomija milczeniem.

Niedawno jednak wspomniała, że muzyk odwiedził ją w nocy (oboje mieszkają w Wilanowie i dzieli ich kilka minut drogi), a ona robiła mu kanapki! Czym Baron zaskarbił sobie sympatię gwiazdy? Gdy Edyta przeżywała ostatnie artykuły dotyczące jej urody (napisano m.in. że powiększyła sobie zęby) i zachowania (rzekomo miała „gwiazdorzyć” na planie show), muzyk przekonał ją, że nie warto się tym przejmować, i rozbawił ją do łez. Ale odpowiedź na pytanie, co naprawdę łączy tych dwoje, na razie jest tajemnicą! 

Edyta często podkreśla, że Allan to najważniejszy facet w jej życiu! Górniak od kilku miesięcy pracuje nad swoją kolejną płytą. Już w listopadzie planuje wydać kolejny po „Your High” promujący ją singiel – podobno zaśpiewa go podczas jednego z najbliższych odcinków programu „The Voice of Poland”. Co łączy ją z Baronem z zespołu Afromental? Osoby z planu „The Voice of Poland” nie mają wątpliwości:
ich relacja to coś więcej niż przyjaźń!
 – Nie szczędzą sobie czułych gestów – mówią ich znajomi.


Więcej na temat Edyta Górniak Baron
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30