Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Rinke Rooyens i Edyta Górniak. Edyta Górniak jedzie na Eurowizję 2014
ONS
Newsy

Rinke Rooyens: Edyta Górniak przygotowuje się do Eurowizji

Ups... zdradził jej niespodziankę?

W ubiegłym tygodniu jako pierwsi poinformowaliśmy was, że TVP złożyło Edycie Górniak propozycję udziału w tegorocznej Eurowizji. Nasze doniesienia poniekąd potwierdziła sama gwiazda, która na Facebooku zapytała wprost fanów o to, czy powinna jechać. Teraz całą sprawę skomentował Rinke Rooyens, mówiąc w skrócie - producent "The Voice of Poland".

Zobacz: TVP chce wysłać Górniak na Eurowizję! Znamy szczegóły

Okazuje się, że Edyta zrezygnowała z udziału w muzycznych programach, ponieważ nie tylko nagrywa nową płytę, ale też bardzo poważnie bierze pod uwagę występ na Eurowizji w Danii.

- Edyta powiedziała mi, że chce wziąć udział w Eurowizji i na tym się teraz chce skupić - mówi Rooyens "Fleszowi".


Magazyn skontaktował się w tej sprawie z Telewizją Polską. Stacja potwierdziła, że rozmowy z Edytą trwają, ale jej udział wcale nie jest przesądzony.

- Mamy wielu chętnych, a Edyta nie jest jedyna. Dopiero w lutym wybierzemy reprezentanta - wyjaśnia "Fleszowi" osoba z TVP.


Strach pomyśleć, co będzie, jak do Kopenhagi wyślemy "plan B TVP", czyli Nataszkę Urbańską. Już wstydzimy się na zapas. Zobacz: TVP chce wysłać Nataszę na Eurowizję! Pod uwagę biorą też...Tak Edyta Górniak oczarowała publiczność podczas sylwestrowego wykonania "To nie ja byłam Ewą":

Edyta Górniak "Litania" w The Voice
ONS
Newsy
Górniak skomenotwała udział w Eurowizji: Jest to kusząca propozycja
Zobaczymy diwę na scenie w Kopenhadze?

Dzisiaj "Flesz" potwierdził powołując się na osoby z TVP, że Edyta Górniak dostała propozycję udziału w Eurowizji. Rinke Rooynes zapewnił nawet, że diwa odrzuciła udział w "The Voice of Poland", bowiem właśnie "przygotowuje się do konkursu" . Teraz całą sprawę skomentowała sama zainteresowana. Na Facebooku, gdzie od kilku tygodni rozpisuje się na temat wspomnień związanych z udziałem w Eurowizji w Dublinie, podzieliła się swoją ostateczną decyzją. Okazuje się, że Górniak nie wystąpi na Eurowizji w Kopenhadze . Napisałam na Naszym FB kilka dni temu włączając się do dyskusji z Wami, że zgadzam się z Waszymi przemyśleniami w pewnym zakresie. Owszem, byłby to niezwykły sposób uczczenia tego pięknego Jubileuszu. Tak, jest to kuszące, jednak... Musiałabym pokonać samą siebie. Nie sądzę, aby mi się to udało. Inaczej mówiąc - NIE przygotowuję się do Festivalu Eurowizji - napisała Górniak. Oznacza to tylko jedno. Szanse wyjazdu Nataszy Urbańskiej są coraz większe. Zobacz: TVP chce wysłać Nataszę na Eurowizję! Pod uwagę biorą też... Edyta Górniak na spotkaniu z fanami:

Edyta Górniak kupiła dom pod Krakowem za 1,5 mln złotych
Newsy
Mamy piosenkę Edyty Górniak na Eurowizję! Posłuchajcie "Grateful". Ma szansę wygrać? SONDA
Posłuchajcie pełnej wersji!

Edyta Górniak zaprezentowała piosenkę, którą będzie walczyć o udział w Eurowizji! Diwa zaśpiewała utwór "Grateful" podczas swojego koncertu w Krakowie w ramach swojej jubileuszowej trasy koncertowej "Love2Love". "Grateful" Edyty Górniak podbije Eurowizję? Odkąd gwiazd ogłosiła, że chce wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji, sprawa wzbudza ogromne emocje! Wszyscy w napięciu czekali, by poznać piosenkę Edyty. Czy to będzie hit? I przede wszystkim, czy Edyta znów ma szansę podbić Eurowizję? 22 lata temu gwiazda zajęła drugie miejsce z utworem "To nie ja"- jak to wspomina dzis? Czy "Grateful" też podbije serca europejskiej publiczności? Kandydaci do 8 lutego mieli czas, by wysłać zgłoszenia konkursowe. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji TVP wybierze kilku artystów, których ogłosi 16 lutego na konferencji. Następnie 5 marca odbędzie się koncert eliminacyjny, w czasie którego widzowie zadecydują, kto pojedzie na Eurowizję. Czy będzie to Edyta Górniak?   Posłuchajcie i oceńcie sami!     Zobacz też: Edyta Górniak dba o edukację Allanka. Posłała go do nowej, bardzo drogiej szkoły...   Edyta Górniak zaprezentowała utwór "Grateful".   Czy polska diwa znów podbije Europę?

Natasza Urbańska chce jechać na Eurowizję
ONS
Newsy
Urbańska nagrała "Rolowanie" na Eurowizję! Co na to TVP?
Narobi nam obciachu przed całą Europą?

Polska po trzech latach przerwy wraca na Eurowizję , która w tym roku odbędzie się w Kopenhadze. W naszym kraju nie brakuje entuzjastów tego konkursu, a wszyscy fani muzycznych zmagań zastanawiają się, kto będzie reprezentował Polskę podczas finałowego koncertu w Danii. Informowaliśmy już, że szefostwu TVP marzy się Edyta Górniak , która 20 lat odniosła największy w historii państwa sukces. Przypomnijmy: TVP chce wysłać Górniak na Eurowizję 2014 Edyta to jednak wielkie życzenie TVP, a ostateczna decyzja należeć będzie tylko do niej. Nie brakuje jednak wykonawców, którzy sami zgłaszają chęć uczestnictwa. Nie bez znaczenia jest fakt, że w tym roku nie zostanie rozpisany konkurs, a wyboru podejmie się specjalna komisja, bez pomocy telewidzów. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, duży apetyt na występ na Eurowizji 2014 ma Natasza Urbańska . Wokalistka mocno forsuje swoją kandydaturę, a władze TVP widzą w niej spory potencjał. Natasza startowała już dwukrotnie w kwalifikacjach do Eurowizji, ale bezskutecznie. Tym razem jednak ma być inaczej, a sukces Urbańskiej ma zapewnić jej nowy singiel "Rolowanie", który spełnia techniczne wymogi konkursowe (nie przekracza 3 minut) i zdążył już wywołać mnóstwo kontrowersji w sieci. Zobacz: Tekst piosenki Urbańskiej. O czym śpiewa?   Udział Edyty Górniak na 20-lecie Eurowizji byłby spełnieniem marzeń, ale TVP musi mieć też plan B. Pełną gotowość zgłosiła Natasza Urbańska i to ona jest najpoważniejszą kandydatką do wyjazdu do Danii, w razie gdyby rozmowy z Górniak zakończyły się niepowodzeniem. W dalszej kolejności brane są też pod uwagę Halina Mlynkova, Marika i finaliści "The Voice" - zdradza nam osoba z otoczenia TVP. Kandydatura Nataszy Urbańskiej może wydawać się kontrowersyjna, szczególnie że wspomniany utwór "Rolowanie" mocno podzielił internautów, a wszystko...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner