Edyta Górniak w białej sukni
ONS

Edyta Górniak nagrywa singiel "Grateful"! Pokazała zdjęcie ze studia

Edyta Górniak w białej sukni
ONS

Edyta Górniak nagrywa singiel "Grateful", którym powalczy o Eurowizję! Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie ze studia nagrań wraz z informacją o tym, że diwa właśnie pracuje nad nagraniem. Piosenka miała już swoją premierę podczas koncertu artystki w Krakowie. Fani gwiazdy są zachwyceni jej nowym kawałkiem.

Odkąd Edyta Górniak ogłosiła, że planuje wziąć udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji, jej wielbiciele liczą na powtórkę sukcesu gwiazdy z 1994 roku. Dlatego zdjęcie ze studia nagrań wzbudziło ogromne emocje! Pod fotką natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia dla gwiazdy.

Czekamy, czekamy. To w końcu nasza piosenka. Jest genialna. Wierzę w to, ze cała Polska dostrzeże jej piękno i w maju widzimy się w Sztokholmie.

 

Dajesz czadu kochana. Wierzymy w Ciebie całym serduszkiem i trzymamy mocno kciuki Edi!

 

Edytko czekamy! Walcz bo Margaret się promuje i zdobywa coraz większą popularność :))

Zdjęciem z pracy nad singlem Edyta Górniak zdementowała poniekąd wcześniejsze pogłoski, jakoby miała problemy z przygotowaniem materiału na nową płytę. W dzisiejszym "Fakcie" pojawiły się informacje o rozstaniu artystki z muzykiem Michałem Nocnym, który miał wspomagać proces twórczy gwiazdy.

Edyta przeprowadziła się do Krakowa, a Michał wyjechał do Los Angeles. Każde w naturalny sposób poszło swoją drogą. Ponadto rozpadł się muzyczny projekt Michała, czyli Dustplastic. Zakończyło to jego współpracę z Górniak. Nie da się ukryć, że Edyta poczuła się oszukana, bo liczyła od niego na resztę materiału, który pozwoliłby jej zamknąć płytę - napisał tabloid, powołujące się na swojego informatora.

Trzymamy kciuki za pracę nad nową płytą!

 

Zobacz też: Edyta Górniak obawia się, że przegra z disco polo w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Co powiedziała gwiazda?

 

Edyta Górniak nagrywa singiel "Grateful".

Edyta Górniak będzie walczyć o wyjazd na konkurs Eurowizji 2016
ONS

 

Czy jej nowa piosenka podbije Eurowizję?

Edyta Górniak w długiej białej sukni
ons.pl

Więcej na temat Edyta Górniak Eurowizja
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43