Górniak i Sadowska na nagraniach spotu The Voice
ONS
Newsy

Górniak i Sadowska już na planie The Voice of Poland

Gwiazdy pracują w pocie czoła

Wczoraj poinformowano oficjalnie, że do składu jurorskiego trzeciej edycji The Voice of Poland dołączą Edyta Górniak i Maria Sadowska. Wybór Górniak zdążył wzbudzić już wiele emocji. Przypomnijmy: Korwin o Górniak w The Voice: Marnuje talent

Pierwsze przesłuchania do show TVP startują już 11 sierpnia, a obecnie gwiazdy programu nagrywają czołówki wideo i reklamy, które będą promowały The Voice w telewizji i internecie. Na planie zdjęciowym pojawiły się też nowe trenerki - zarówno Górniak, jak i Sadowska podekscytowane nowym wyzwaniem, opublikowały zdjęcia zza kulis na swoich profilach na portalach społecznościowych. Na zdjęciu widzimy zamyśloną Edytę przy fortepianie i nie możemy doczekać się już ostatecznych efektów!

Zobaczcie zdjęcia backstage z nagrań spotów promocyjnych The Voice z udziałem Górniak i Sadowskiej. Będziecie je oglądać?

Zobacz też przegląd najlepszych kreacji Górniak z show "Jak Oni Śpiewają":

Ile Edyta Górniak zarobi na The Voice?
ONS
TV-Show
Ile Edyta Górniak zarobi na "The Voice"? Ta stawka wcale nie jest wysoka
A o ile mniej dostanie Marysia Sadowska?

Edyta Górniak to jedna z najlepiej opłacanych gwiazd w polskim show-biznesie. W tegorocznym rankingu "Forbes" diwa została wyceniona na prawie 600 tysięcy złotych! ( zobacz ) Obecność Edyty w przedsięwzięciach gwarantuje ogromne zainteresowanie widzów i mediów, a co za tym idzie, wysokie i w pełni uzasadnione żądania finansowe gwiazdy. Tym razem piosenkarka zaskoczyła i przystała na udział w "The Voice of Poland" za nieco ponad 200 tysięcy złotych za cały sezon! To więcej niż otrzyma kolejna nowa jurorka muzycznego show, Marysia Sadowska . Jak informuje magazyn "Party", Sadowska którą ciężko określić mianem gwiazdy otrzyma aż 150 tysięcy złotych . Zarówno Marysia jak i Edyta na castingach okazały się lepsze od Kasi Nosowskiej i Anny Marii Jopek . - Program nazywa się "The Voice", a właśnie Edyta ma jeden z najlepszych głosów w Polsce . Bardzo ją cenię i jestem przekonany, że widzowie z chęcią będą ją oglądać w programie - mówi "Party" producent, Rinke Rooyens . Będziecie oglądać Edytę w "The Voice"? Przypomnijmy, że Górniak ma już za sobą nagranie spotu promującego "The Voice 3", który pokazywaliśmy wczoraj. Zobacz: Tak Górniak i Sadowska walczą o widzów The Voice ''+''ipt>''); //--> Edyta Górniak promuje "The Voice" w śniadaniówce:

Maria Sadowska w białej bluzce
ONS
Newsy
Maria Sadowska zaprosiła do współpracy finalistkę "The Voice of Poland"! Znamy szczegóły!
Maria Sadowska zaprosiła do współpracy finalistkę "The Voice of Poland"! Znamy szczegóły!

Maria Sadowska zaprosiła do współpracy finalistkę "The Voice of Poland" Kasię Malendę. W ramach współpracy z THE VIEW Maria Sadowska tworzy projekt, do którego na scenę zaprasza wokalistów reprezentujących różne nurty muzyczne. Maria Sadowska i Kasia Malenda razem na scenie Maria Sadowska i Kasia Malenda wspólnie stworzą projekt muzyczno-wokalny, pełen niespodzianek i improwizacji wokalnych, którego główną cecha jest dynamizm i niesamowita energia. Połączenia olbrzymiego doświadczenia Marii i talentu młodych artystów będzie można posłuchać cyklicznie w klubie The View Warsaw. Już 27 lutego na klubowej scenie wraz z Marią Sadowską pojawi Kasia Malenda uczestniczka VI Edycji "The Voice of Poland". Maria była trenerką Kasi w programie, a teraz zaprosiła ją do współpracy na scenie. Kombinacja tych dwóch osobowości na scenie The View z pewnością gwarantuje zaskakujące wrażenia i olbrzymią dawkę szalonej energii.   Zobacz też: Edyta Górniak i Maria Sadowska. Wiemy jak narodziła się nowa przyjaźń w show-biznesie!   Maria Sadowska wystąpi z Kasią Malendą.   Maria Sadowska tworzy projekt, do którego na scenę zaprasza różnych wokalistów.

Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Znamy jurorów The Voice of Poland! Marysia Sadowska, Baron i Tomson, Piasek i... Już wiecie?
Znamy jurorów The Voice of Poland! Marysia Sadowska, Baron i Tomson, Piasek i... Już wiecie?

To już oficjalna informacja! Znamy jurorów programu The Voice of Poland. W jury zasiądą: Andrzej Piasek Piaseczny, Marysia Sadowska, Natalia Kukulska, Baron i Tomson.  Informacja została potwierdzona w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie". Przypomnijmy, że w "The Voice of Poland" nie zobaczymy już Edyty Górniak , która napisała fanom, że w tym czasie ma zaplanowane inne aktywności zawodowe, ani Justyny Steczkowskiej. Będzie wam ich brakować?   Czekacie na nowe odcinki The Voice of Poland? Kto waszym zdaniem sprawdzi się najlepiej w roli jurora?   Zobacz też:  Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice of Poland"! Znamy jej plany na przyszłość​   Znamy jury! W jury zasiądzie Andrzej Piasek Piaseczny.   Oprócz niego Marysia Sadowska.   Natalia Kukulska zadebiutuje w programie.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner