Drugi półfinał Eurowizji 2015
Facebook
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska w finale Eurowizji 2015! Z kim Kuszyńska zmierzy się w sobotę?

Nie brakowało emocji

Konkurs Eurowizji 2015 wzbudza bardzo wiele emocji. We wtorek odbył się już pierwszy półfinał, w którym zaprezentowało się 16 krajów, z czego 10 przeszło do ścisłego finału. Zobacz: Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału?

Za nami drugi półfinał i z pewnością bardziej emocjonujący niż pierwszy, ponieważ wystąpiła w nim nasza reprezentantka Monika Kuszyńska.
Oprócz niej na scenie zaprezentowało się 16 innych artystów z Litwy, Irlandii, San Marino, Czarnogóry, Malty, Norwegii, Portugalii, Czech, Izraela, Łotwy, Azerbejdżanu, Islandii, Szwecji, Szwajcarii, Cypru i Słowenii.

Polacy mają ogromne powody do radości, ponieważ Polska dostała się do finału i ponownie będziemy mogli usłyszeć Kuszyńską już w sobotę. Oprócz naszej reprezentantki o wygraną będą walczyć:

1. Litwa
2. Poland
3. Słowenia 
4. Szwecja
5. Norwegia
6. Czarnogóra
7. Cypr
8. Azerbejdżan
9. Łotwa
10. Izarael

Słuszna decyzja?

Zobacz na Polki.pl: Ewelina Flinta oceniła szanse Kuszyńskiej na Eurowizji
 

Drugi półfinał Eurowizji 2015

Drugi półfinał Eurowizji
eurowizja.org
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: POLSKA W FINALE EUROWIZJI! Kto jeszcze?
Europa zachwycona występem Donatana i Cleo

Za nami wielkie emocje związane z drugim półfinałem konkursu Eurowizji . Na scenie zaprezentowało się 15 krajów: Malta , Izrael , Norwegia , Gruzja , Austria , Litwa , Finlandia , Irlandia , Białoruś , Macedonia , Szwajcaria , Grecja , Słowenia , Rumunia oraz, co dla nas najistotniejsze, - Polska . Nasi reprezentanci, czyli Donatan i Cleo zostali wybrani przez komisję zgromadzoną w TVP. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali dzisiejszego wieczoru, bowiem powróciliśmy do rywalizacji po dwóch latach przerwy z ogromnym apetytem na wygraną. Przypomnijmy: Pierwszy półfinał za nami. Zaprezentujemy lepsze show? Z dumą możemy powiedzieć, że udało nam się dostać do finału i już w sobotę powalczymy o zwycięstwo w całym konkursie!  W głosowaniu oprócz państw, które z nami rywalizowały głosować mogli także finaliści: Wielka Brytania, Niemcy i Włochy.  Głosy widzów stanowiły jednak tylko połowę ostatecznego wyniku, drugą część przyznali jurorzy. Kto ile przyznał punktów Polsce? O tym przekonamy się w niedzielę. Dzisiejsza finałowa dziesiątka przedstawia się następująco. Kolejność jest przypadkowa: 1. Szwajcaria 2. Słowenia 3. POLSKA 4. Rumunia 5. Norwegia 6. Grecja 7. Malta 8. Białoruś 9. Finlandia 10. Austria Wszystkim gratulujemy i czekamy na sobotni finał. Zobacz: Skandal na Eurowizji. Rosja wygwizdana przez publiczność   Polacy na konferencji. Nie zabrakło pytań o oskarżenia szwedzkiego dziennikarza   Była reprezentantka Eurowizji zdradza kulisy konkursu. Dlaczego przegrywamy?     Występy pozostałych gwiazd z naszego półfinału:

Polina Gagarina z Rosji na Eurowizji
Newsy
Polina Gagarina z Rosji zachwyciła na Eurowizji 2015. Jej suknia robi wrażenie [WIDEO]
Zainspirowała się Jennifer Lopez?

Wczoraj odbył się pierwszy półfinał Eurowizji 2015 . Wzięło w nim udział 16 krajów, ale do ścisłego finału, który odbędzie się w sobotę mogło wejść tylko dziesięcioro reprezentantów. Wyniki mogą niektórych zdziwić. Zobacz:  Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału? Polina Gagarina wczorajszego wieczoru zachwyciła na scenie w Wiedniu. Wszystko za sprawą świetnie wykonanego utworu "A milion voices", który poruszył publiczność i jury. To zagwarantowało wokalistce miejsce w finale. Dodatkowo Gagarina zrobiła niesamowite show za sprawą swojej sukienki. Artystka ewidentnie zainspirowała się suknią Jennifer Lopez z finału amerykańskiego "Idola", która "rozlała" się na scenie, tworząc niesamowite efekty wizualne. Jak Wam się podobał występ? Zobacz na Polki.pl:  Eurowizja 2015: Polskę będzie reprezentować Monika Kuszyńska        

Próby generalne Polski na Eurowizji 2014
eurovision.tv
Newsy
Zmiany w występie Donatana i Cleo. Po próbie dla jurorów dostali ogromne brawa [WIDEO]
Bardzo pozytywne przyjęcie polskiego show

Za nami pierwszy półfinał Eurowizji 2014 , w którym udział wzięło aż 16 państw. Na koncercie nie zabrakło wielu emocji i niespodzianek. Największe wywołał występ Rosji, która po tym jak awansowała do wielkiego finału została wygwizdana przez publiczność. Miało to oczywiście związek z ostatnimi wydarzeniami politycznymi na wschodzie. Przypomnijmy: Skandal na Eurowizji: Rosja wygwizdana przez publiczność  Dziś wieczorem emocje sięgną zenitu, gdyż przekonamy się czy nasi reprezentanci, czyli Donatan i Cleo , przejdą do finału. Wśród swoich konkurentów mają chociażby kobietę z brodą, Conchitę Wurst z Austrii, która jest typowana na faworytkę konkursu. Wczoraj odbyły się próby generalne uczestników naszego półfinału. Nasza reprezentacja zdecydowała się wprowadzić kilka zmian i poprawić szczegóły takie jak wizualizacje w tle czy ujęcia kamer. Na scenie ponownie zaprezentowały się tancerki, które robią coraz większe wrażenie na zagranicznej publiczności. Ten występ był o tyle ważny, że decydował o punktach przyznawanych przez jurorów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Polacy spotkali się ze sporym entuzjazmem ze strony obecnych na miejscu dziennikarzy i gości. Czy mocny głos Cleo, rytmiczna piosenka i seksowne dziewczyny zagwarantują nam miejsce w finale? Przekonamy się już dzisiaj. Zobacz:  Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału?   Ujęcie z daleka:   Tak wystąpiła Polska na Eurowizji 2014:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner