Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Doda skomentowała nową piosenkę Edyty Górniak!

Co jeszcze powiedziała?

Tegoroczne lato to bardzo pracowity okres zarówno dla Dody, jak i dla Edyty Górniak. Obie gwiazdy wydały swoje nowe piosenki w odstępie zaledwie jednego dnia, co sprawiło, że nie udało się uniknąć porównań. Doda w piosence "Nie pytaj mnie" postawiła na letni, wakacyjny klimat, natomiast singiel Górniak "Oczyszczenie" to spokojny, nastrojowy utwór. Zobacz też: Nowy singiel Górniak skierowany jest do byłego męża? „Edyta stwierdziła, że potrzebuje oczyszczenia"


Doda została zapytana, co sądzi o nowej piosence Górniak. Oto, co odpowiedziała:

Bardzo spokojna - powiedziała w wywiadzie dla "Super Expressu".

Gwiazd przyznała również, że uważa swoją piosenkę dla lepszą od nowego singla Górniak:


Jestem narcyzem, więc nikogo to nie zaskoczy. Nie wiem, jak mam się ustosunkować. Ja chciałam nagrać wakacyjny, wesoły, energetyczny hit. I udało mi się. Jeżeli Edyta chciała nagrać nastrojową, nostalgiczną balladę, to też jej się udało - dyplomatycznie odpowiedziała Doda.

A wam która piosenka podoba się bardziej?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak zakopała topór wojenny. Pogodziła się z matką
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowy singiel Edyty Górniak 2013
ONS
Newsy
Wiemy kiedy premiera nowego singla Edyty Górniak
Diwa zdradziła nam także, co z jej koncertowym DVD

Najbliższe miesiące zapowiadają się dla Edyty Górniak pracowicie. Wokalistka nie tylko zasiądzie na trenerskim fotelu w show "The Voice of Poland", ale i będzie intensywnie pracować nad materiałem na nowy album. Zobacz: Górniak pokazała jak pracuje w studiu nad nową płytą Nam udało się porozmawiać z artystką podczas Sopot Top of the Top Festival. Diwa zdradziła nam, kiedy usłyszymy singiel zapowiadający nową płytę. - W październiku startuje singiel, który będzie zapowiadała tę płytę. Tyle mogę powiedzieć. Miała być ta premiera we wrześniu, ale poprzez to, że przyjęłam zaproszenie do "The Voice", to jak spojrzałam na kalendarz działań różnych, to wymusiło zmianę tej premiery. Myślę, że to będzie koniec października - zdradziła Edyta Górniak w rozmowie z AfterParty.pl. Wokalistka odpowiedziała nam również na pytanie, co dzieje się z jej koncertowym DVD , które jest wyczekiwane przez fanów: - Ono jest dokończone, ale czeka jeszcze na podpisanie paru dokumentów przez partnerów, których zaprosiłam do współpracy. Te prace artystyczne były już zakończone w lutym. Mam nadzieje, że ten projekt uda się dokończyć jeszcze w tym roku. Jesteśmy bardzo ciekawi, co tym razem muzycznie zaprezentuje nam Edyta Górniak. Przypominamy również, że pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voic of Poland" zobaczymy już 7 września. Zobacz: Szalona Edyta Górniak zachwyciła na ramówce TVP   Edyta Górniak w Operze Leśnej w Sopocie:

ONS
Newsy
Edyta Górniak na koncercie: „Kocham gejów"! Jej występ oklaskiwał przyjaciel Dody
Gwiazda wróciła na scenę klubową po 25-latach

Edyta Górniak jakiś czas temu zyskała w polskim show-biznesie tytuł ikony gejów. W ostatni weekend Górniak zagrała koncert w gejowskim klubie „Glam” w Warszawie. Co się tam działo? “Klub był wypełniony po brzegi! Edyta pojawiła się na scenie po 1 w nocy, a mimo to wszyscy czekali tylko na nią. Pojawiły się nawet drag queen, którym Edyta gratulowała wyglądu i odwagi", mówi nam gość koncertu. Gwiazda zaśpiewała m.in “Jestem kobietą”, “Teraz tu” i swój nowy singiel “Glow on”. Pomiędzy piosenkami Edyta Górniak dziękowała wszystkim za przybycie, a nawet wyznała im miłość! “Boże, ile cudownych duszy w jednym domu. Chciałam powiedzieć, że kocham gejów! Kocham wasze dusze. Dziękuję Wam, bo jesteście dla mnie inspiracją”, mówiła ze sceny Edyta Górniak. Jednym z gości imprezy był najlepszy przyjaciel Dody, Dżaga (Mariusz Ząbkowski). Jak udało nam się dowiedzieć, Dżaga gratulował Edycie występuj i wręczył jej kwiaty. Wiadomo, że Górniak i Rabczewska za sobą nie przepadają. Czy Doda wybaczy przyjacielowi bukiet dla Edyty?  

Doda w radiowej Czwórce
Newsy
Doda w wywiadzie uderza w Górniak: "Nie jestem napompowana, że z kimś nie zagram i piję tylko wodę z Tajlandii"
O co chodzi?

Całkiem niedawno Doda była gościem w radiowej Czwórce, gdzie udzieliła wywiadu.  Rozmowa dotyczyła głównie jej kariery muzycznej i premiery nowego singla - "Nie pytaj mnie". W wywiadzie artystka opowiadała także o swojej miłości do muzyki rock'n'roll'owej i o tym, że żałuje, że teraz ona nie przyjęłaby się tak jak kiedyś. Rabczewska zauważyła również, że teraz ponownie panuje moda na disco-polo i że trzeba to przeczekać. Dziennikarze pociągnęli jednak temat dalej i zapytali Dodę o to czy za wysoką sumę pieniędzy zagrałaby z zespołem Weekend. Na co ona odpowiedziała bardzo szczerze, pijąc tym samym do Edyty Górniak : Myślę, że wystąpiłabym z nimi nawet za darmo, jeżeli byłoby to w jakimś celu, byłaby fajna muzyka i dobra zabawa, bo ja nie jestem napompowana i z tym nie gram, z tamtym nie gram i piję wodę z Tajlandii. Jestem totalnie wyluzowaną artystką.  Warto przypomnieć, że przed jednym z koncertów Górniak rozpisywano się o jej wysokich wymaganiach, a wśród nich znalazła się specjalnie dla niej sprowadzona woda ze Wschodu. Diwę podpytywano również o to, czy nagrałaby singiel z Dodą, na co nie była chętna w przeciwieństwie do Rabczewskiej, która taką propozycję wysunęła. Zobacz:  Edyta Górniak odpowiedziała na propozycje Dody. Czy usłyszymy je w duecie?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner